Pradžia Naujienos Mišri veido oda. Ką svarbu žinoti?

Mišri veido oda. Ką svarbu žinoti?

2020.04.07

Mišri veido oda – tai tokia oda, kurios viena zona yra riebi, o kita sausa. Dažniausiai riebiai  zonai priskiriama vadinamoji T zona (kakta, nosis ir smakras), o skruostai  yra linkę į sausumą.

Tokiai odai yra reikalinga ypatinga priežiūra, labai svarbu pasirinkti tinkamus produktus, kurie padėtų palaikyti balansą ir spręsdami vieną problemą nepadidintų kitos.

Kaip žinoti, ar jūsų oda mišri?

Požymiai, kurie dažniausiai pasireiškia, esant mišriai odai:

  • Blizganti oda
  • Išsiplėtusios poros
  • Matomi inkštirai
  • Skruostų sritis sausa
  • Vietomis oda pleiskanoja

Jei šiuos požymius pastebite savo odoje, tikėtina, jog turite mišrios odos tipą.

SUGIHARA kosmetologės Gintarės patarimas, kaip prižiūrėti mišrią veido odą namuose:

Mišrios odos priežiūrai rekomenduojama naudoti tikslinę kosmetiką. Svarbu kruopščiai nuvalyti odą. Veido priežiūros priemonėse turėtų būti sudėtinės medžiagos, kurios drėkintų odą, ją valytų, reguliuotų riebalinių liaukų veiklą bei sutrauktų poras. Taip pat svarbu atstatyti odos pusiausvyrą.

Ryte ir vakare reikėtų naudoti prausiklį, kurio sudėtyje nėra riebalų, juo išvalysime odoje esančius nešvarumus, bei apsaugosime nuo dar didesnio odos kimšimosi.

Toniko pagalba atgaivinsime odą, subalansuosime odos pH, bei užbaigsime odos valymo procesą.

Kremą rekomenduojama rinktis taip pat skirtą mišriai odai. Nesvarbu, ar oda yra sausa, riebi ar mišri – visoms odoms reikia drėgmės. Rekomenduotina rinktis lengvesnės tekstūros, drėkinamąjį kremą, kuris neutralizuotų odos blizgesį bei atkurtų odos drėgmės balansą. Jei T-zona yra labai riebi, prieš drėkinamąjį kremą galima naudoti matiškumo suteikiančią priemonę.

Kartą per savaitę derėtų naudoti veido šveitiklį, kurio pagalba pašalinsime negyvą odą. Tuo tarpu kaukes reikėtų naudoti du kartus per savaitę. Rinktis drėkinančią, bei valančią ir jas keisti kas kelias dienas.

Žinoma, veido odos būklei svarbi yra ir mityba. Mišrios odos savininkėms rekomenduotina vengti riebaus, greito maisto, gazuotų gėrimų, saldėsių. Riboti pieno produktų vartojimą. Vengti įvairiausių maisto priedų – saldiklių, skonio stipriklių, konservantų. Stengti vengti streso ir gerti pakankamai vandens.

Jei yra galimybė rekomenduotina apsilankyti kosmetologo kabinete ir atlikti veido valymo procedūrą. Labai svarbu pasikonsultuoti su specialistu, kadangi kiekvienas odos tipas turi ir skirtingas problemas, todėl tik konsultacijos metu specialistas parinks, ko reikia būtent Jūsų odai.

Šiuo metu, nesant galimybei gyvai apsilankyti kosmetologiniame kabinete, siūlome kosmetologės konsultaciją nuotoliniu būdu.

Savo klausimą užduoti galite privačia Facebook žinute.

Kosmetikos produktų įsigyti galite įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Nenustokime rūpintis savo grožiu!

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#