Pradžia Naujienos Mikroadatinės mezoterapijos procedūros NANOPORE aparatu

Mikroadatinės mezoterapijos procedūros NANOPORE aparatu

2022.02.11

Mikroadatinė mezoterapija tai procedūra, kurios metu specialia aparatūra mikroadatomis paveikiama oda ir sukeliamas natūralus jos atsinaujinimo atsakas, kolageno gamyba, suaktyvinami augimo faktorius. Tai lemia ilgalaikį atjauninimą, putlesnę ir stangresnę odą. Taip pat procedūros metu naudojamos pagal odos tipą ar problemtiką kruopščiai parinktos kosmetologinės priemonės, kurių absorbcija, naudojant mikroadatinę terapiją, pagerinama net iki 300 kartų. Taip pasiekiami gilesni odos sluoksniai ir greičiau gaunamas norimas rezultatas.

SUGIHARA klinikoje mikroadatinės mezoterapijos procedūros atliekamos naujos kartos visame pasaulyje pripažintu NANOPORE aparatu. Tai minimaliai invazinės procedūros, dėl aparato specifinių savybių (varikio galingumo ir judėjimo greičio), garantuojančios geresnius rezultatus ir mažiau diskomforto nei atliekant kitais mikroadatiniais aparatais.

NANOPORE puikiai tinka sprendžiant su amžiumi susijusias odos problemas, tokias kaip raukšlės, nelygi pigmentacija, suglebusi oda ir saulės žala. Bei tinka esant kitoms odos problemoms – tokioms kaip randai, išsiplėtusios poros ar net plona oda. Rezultatai gali būti matomi jau po pirmosios NANOPORE procedūros.

Procedūrų metu naudojamos profesionalios kosmetologinės priemonės ir veiklieji kokteiliai parenkami pagal odos tipą, problematiką ir kliento poreikius.

Veikliosios medžiagos nanoliposomų dėka išsiskiria palaipsniui ir pasiekia giliausius odos sluoksnius, nesukeliant dirginimo ar odos perštėjimo ir yra puikiai toleruojamos odos.

Visų veikliųjų medžiagų terapinis veiksmingumas geriausiai užtikrinamas kombinuojant juos tarpusavyje (augimo faktoriai, fosfolipidai, vitaminai A ir C, DMAE, organinis silicis, natūralūs ekstraktai, pantenolis, atpalaiduojantys peptidai, retinolis ir kt.), tai leidžia sumaišyti geriausią kokteilį, užtikrinant maksimalų rezultatą kiekvienam klientui.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#