Pradžia Naujienos Kaip keisis plastinė chirurgija po COVID19?

Kaip keisis plastinė chirurgija po COVID19?

2020.05.12

COVID 19 virusas sukėlė nemažai sumaišties ir atnešė permainų į mūsų asmeninius bei socialinius gyvenimus. Keičiantis išoriniam gyvenimui, keičiame ir savo įpročius. Tad kaip keisis plastinė chirurgija po COVID 19 viruso bangos?

Žmonių įpročiai niekur nedings

SUGIHARA klinikos plastikos chirurgo D.Radzevičius nuomone, žmonių prioritetai po karantino bus pasikeitę, tačiau daugelis įpročių išliks: „Noriu atsakyti skeptikams, kurie mano, kad grožio chirurgijos nebebus, jog tai niekam nebus įdomu ir žmonės tam nenorės išlaidauti. Mes esame įpratę į save investuoti, esame pripratę rūpintis savo išvaizda, galų gale esame pavargę būti tik su treningais, valgyti tik namuose. Todėl tikiu, jog žmonės grįš prie savų įpročių, prie savęs puoselėjimo.“

Tai, jog žmonės pamažu grįžta prie savų įpročių ir nenustoja rūpintis sava išvaizda, patvirtina ir dabartinis SUGIHARA klinikos užimtumas. Šiuo metu klinikoje pilnu pajėgumu yra atliekamos plastikos chirurgo konsultacijos ir operacijos, teikiamos gydytojų dermatologų paslaugos. „Visi pacientai, kurie buvo suplanavę operacijas, sėkmingai išlaukė, kol klinika atvers duris ir juos operuojame dabar. Rezervuojame naujus laikus operacijoms, atliekame konsultacijas,“ – džiaugiasi plastikos chirurgas.

Karantinas – vienas geriausių laikų operacijai

Po kiekvienos operacijos, net jei tai būtų trumpai trunkanti akių vokų plastika, pacientų laukia pooperacinis periodas, kurio metu leidžiama sugyti žaizdoms, išnykti mėlynėms. Didžioji dalis pacientų šį laikotarpį praleidžia namuose, nenorėdami darbovietėse rodytis su mėlynėmis, ar negalintys vykti į jas dėl suvaržytos judėjimo galimybės.

Plastikos chirurgo teigimu, kol šalyje vis dar įvestas karantinas, šį laiką puikiai galime išnaudoti pooperaciniam laikotarpiui: „ Šiuo metu išsioperavę pacientai džiaugiasi galimybe pooperacinį laikotarpį derinti kartu su darbu. Juk iš tiesų, karantino metu daugelis turime galimybę dirbti iš namų, tad darbą namuose puikiai galime derinti su pooperaciniu periodu. Tokiu būdų nereikės imti papildomų atostogų, galėsite gyti ir dirbti vienu metu,“ – sako plastikos chirurgas D.Radzevičius.

Norintiems atlikti operaciją, laukia pasikeitimai

Teikiant plastinės chirurgijos paslaugas, artimo kontakto su pacientu tikrai nepavyks išvengti. Todėl SUGIHARA klinka imasi visų būtiniausių priemonių tam, jog būtų apsaugoti pacientai ir klinikos darbuotojai. Vienas itin svarbus pasikeitimas yra tai, kad prieš operaciją visi pacientai, be išimčių, turi išsitirti dėl COVID 19. Pacientui bus suteikiama visa reikalinga informacija, apie testo atlikimą, vietas, kuriose galima atlikti šį testą. Svarbu paminėti, jog testo rezultatas galioja 48val. Kaip teigia pats plastikos chirurgas: “Visa tai – tik dėl pačių pacientų ir klinikos darbuotojų saugumo.“

Svarbiausia – saugumas

SUGIHARA klinikoje yra siekiama maksimalaus saugumo visose paslaugų srityse. Darbuotojams reguliariai atliekami COVID 19 testai. Atvykus į kliniką tiek darbuotojams tiek pacientams yra pamatuojama temperatūra. Į kliniką klientai yra įleidžiami tik su apsauginėmis kaukėmis. Gydytojų ir specialistų kabinetuose laikomasi saugaus atstumo, jei reikalinga prisilieti prie paciento – yra dėvimi specialūs apsauginiai gaubtai. Po kiekvieno paciento dezinfekuojami ir vėdinami kabinetai. Antibakteriniai skysčiai yra visuose klinikos laukiamuosiuose bei kabinetuose.

Į visus Jums rūpimus klausimus mielai atsakysime:

869853901
info@sugihara.lt

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#