Pradžia Naujienos Grožio injekcijos: SUNEKOS, redermalizacija su gintaro rūgštimi

Grožio injekcijos: SUNEKOS, redermalizacija su gintaro rūgštimi

2024.06.10

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Iki 2024 m. birželio 30 d. SUNEKOS injekcijoms taikoma 10% nuolaida!

Daugiau informacijos ir registracija procedūroms: +37069853901 ir  info@sugihara.lt


Sunekos 1200 amino rūgščių terapija

Sunekos yra nauja amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė procedūra, atstatanti tarpląstelinį audinį. Procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir skatina fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamas medžiagas, ženkliai didina jų aktyvumą.

Ši procedūra yra nepamainoma alternatyva tiems, kurie nori natūralaus rezultato ir nepageidauja injekcinių užpildų. Sunekos 1200 sudėtyje yra didelio molekulinio svorio hialurono rūgšties, taip pat patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio Sunekos injekcijos yra unikalios, o dėl rezultatų natūralumo pranoksta įprastinius hialurono rūgšties užpildus.

Sunekos 1200 rekomenduoma esant gilesnėms raukšlėms, labai išreikštam odos suglebimui, kai reikalingas didesnis odos patempimo efektas.

Sunekos injekcijos pasižymi universaliu, odą atjauninančiu poveikiu:
– Mažina odos senėjimo ir priešlaikinio odos senėjimo požymius;
– Gerina odos tekstūrą ir elastingumą;
– Mažina paviršines raukšles ir mimikos linijas;
– Atsatato drėgmę paviršiniuose ir giluminiuose odos sluoksniuose;
– Mažina randus (aknės ir kitų rūšių randus) bei strijas;
– Suteikia odai lygumo ir švytėjimo.

Pilna procedūros kaina – 302 €

Sunekos PERFORMA amino rūgščių terapija raukšlėms

Sunekos Performa – unikali injekcinė procedūrą, gerinanti tiek odos išvaizdą, tiek fiziologinę būklę.  Sunekos Performa sujungia mažos molekulinės masės hialurono rūgštį su optimizuota hidrofobinių aminorūgščių koncentracija, kad visapusiškai pagerintų odos būklę. Be to, „Performa“ skatina kolageno skaidulų ir elastino gamybą, todėl gerėja ne tik išorinė odos išvaizda, bet ir jos fiziologinė būklė.

Sunekos Performa dėka odos paviršius tampa stangresnis ir janatviškesnis, o smulkios ir gilesnės raukšlės atrodo akivaizdžiai lygesnės. Be to, Performa gali būti naudojama veido, kaklo, dekoltė ir rankų srityse, taip pat labai subtilioje akių zonoje, suteikiant odai papildomo jaunatviškumo ir spindesio.

Taip pat Performa taip pat gali būti naudojama esant randams ir kitiems odos nelygumams bei įdubimams, tiek atskirai, tiek kartu su kitomis estetinėmis kosmetinėmis procedūromis.

Pilna procedūros kaina – 275 €

Redermalizacija su gintaro rūgštimi XELA REDERM

Injekcinės procedūros su hialurono ir gintaro rūgšties preparatais vadinamos redermalizacija – INSTITUTE HYALUAL patentuota procedūra, kuri pasižymi stipresniu biostimuliaciniu poveikiu nei naudojant tik hialurono rūgštį.

Redermalizacijos išskirtinumas yra tas, kad šių procedūrų metu oda veikiama iškart trimis lygmenimis: reguliuojami biocheminiai procesai ląstelėse, gerinamas drėgmės balansas ir aktyviai blokuojami laisvieji radikalai.

Trigubą poveikį užtikrinti leidžia sinerginio efekto technologija: hialurono rūgšties ir gintaro rūgšties (natrio sukcinato pavidalu) derinys. Abi šio veikliosios medžiagos yra natūraliai randamos odoje, tačiau su metais jų atsargos senka ir tuo mažėja odos regeneracinis potencialas.

Redermalizacija paskatina greitesnį odos atsistatymą ir tuo padeda gerinti jos būklę, sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą.

Redermalizacija taikoma papilkėjusiai, suglebusiai odai, kuriai pasireiškė senatvinio nuovargio požymiai, pigmentacija, raukšlės. Injekcijos su gintaro rūgštimi tinka į aknę ir rozacėją (rožinę) linkusios odos būklės gerinimui.

Pilna procedūros kaina – 260 €

Registracija procedūroms: +37069853901 ir  info@sugihara.lt

Daugiau informacijos apie kitas SUGIHARA klinikoje atliekamas injekcijų procedūras rasite ČIA.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#