Pradžia Naujienos G. M. Collin veido odos procedūros

G. M. Collin veido odos procedūros

2023.02.24

SUGIHARA klinikos kosmetologės pristato naujieną – kosmetologines procedūras su G. M. Collin kosmetika.

G.M. COLLIN – profesionalios kosmetikos Kanados prekės ženklas, kuriamas ir vystomas daugiau nei 60 metų.

Pagrindinis G.M. COLLIN filosofijos principas – tai biotechnologijų ir augalinių bei jūrinės kilmės komponentų derinimas. G. M. COLLIN viena iš nedaugelio kosmetikos kompanijų turinčių savo laboratoriją, kurioje ne tik kuriamos ir gaminamos modernios veikliosios medžiagos, bet ir atliekami klinikiniai tyrimai. G.M. COLLIN yra sukūrę ir užpatentavę daugelį savo naudojamų ingredientų ir jų derinių.
M. COLLIN savo priemonių sudėtyse nenaudoja tokių ingredientų kaip – mineraliniai aliejai, sulfatai, sulfitai, parabenai ir sintetiniai kvepalai.

G.M. COLLIN jau nuo 2005 metų yra kino apdovanojimų – Oskarų (angl. The Oscars) dermatologinė kosmetika, kuri rūpinasi, kad raudonojo kilimo įžimybės būtų pasiruošusios ir su nepriekaištinga oda atvyktų į prašmatniausią metų renginį.

G.M.Collin Alginat procedūra

Intensyviai drėkinanti ir odą lyginanti procedūra. Suteikiamas gaivinantis ir šaldantis pojūtis.

ALGOMASK+ procedūra lygina odos paviršių ir suteikia ilgalaikį drėkinimą. Procedūros metu naudojama alginatinė kaukė suteikia vėsinantį poveikį, dėl kurio oda atrodo skaistenė, gyvybingesnė, mažinami odos sudirgimai ir paraudimai. Ši procedūra tinka visiems odos tipams, ypač jautriai ar dehidratuotai odai.

Privalumai: akimirksniu suteikia odai spindesio ir drėkinimo, mažina odos paraudimus.

Procedūros kaina nuo 85 eurų.

G.M.Collin Collagen 90+

Su amžiumi ląstelių atsinaujinimo procesas (natūralus atsistatymas) sulėtėja, oda tampa plonesnė ir sulaiko mažiau vandens, tampa jautresnė aplinkos stresui, praranda elastingumą ir tvirtumą, todėl atsiranda raukšlių, pasikeičia veido „architektūra“.

Visi odos tipai yra pažeidžiami šių biologinių pokyčių, kurie atsiranda anksčiau ar vėliau, atsižvelgiant į paveldimumą ir odos priežiūrą. Tam, kad oda kuo ilgiau išlaikytų jaunatvišką išvaizdą, būtina ją atgaivinti ir atstatyti iš išorės. Oda gali atrodyti pavargusi, bet kuriame amžiuje dėl per didelio fizinio ar psichologinio streso ir nuovargio, arba dėl sveikatos problemų, hospitalizavimo, vaistų vartojimo ir kt. Siekiant pašalinti nuovargio požymius, G.M. COLLIN siūlo novatorišką procedūrą Collagen 90+.

G.M.Collin Collagen 90+ veido procedūra:

  • Sumažina mimikos ir gilias raukšles
  • Suteikia įspūdingą liftinguojantį poveikį
  • Drėkina giliausius odos sluoksnius bei atstato apsauginį odos barjerą, neleidžiant prarasti drėgmę
  • Atstato žalingą aplinkos poveikį, ypatingai tinka UV spinduliuotės žalos paveiktoms odoms
  • Suteikia akivaizdų putlesnės, stangresnės, švytinčios ir prisotintos odos efektą.

Procedūra rekomenduojama brandžiai odai, išreikštoms raukšlėms ir su senėjimu susijusiai dehidracijai, saulės žalą patyrusiai ir stangrumą praradusiai odai.

Procedūros kaina 105 eurai

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

G. M. Collin kosmetikos produktų galite įsigyti SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#