Neostrata Bionic losjonas 15 PHA, 200ml

39.00

Bekvapis švelnus, tačiau intensyviai veikiantis priešraukšlinis drėkinamasis losjonas pastebimai sumažina odos senėjimo požymius ir drėkina sausą bei labai sausą odą.

Su polihidroksirūgštimis (15%PHR) – gliukonolaktonu (12%) ir laktobionine (3%) rūgštimi, įvairiais odos kondicionieriais ir antioksidantu vitaminu E. Šios aktyviosios medžiagos padeda surišti bei sulaikyti drėgmę sausoje odoje ir pakelti jos sudrėkinimo lygį. Padeda atkurti egzemos pažeistą veido ir kūno odą. Formulė praturtinta baltosios putonės (Limnanthes alba) sėklų aliejumi – minkštikliu,  pasižyminčiu nuostabiomis drėkinančiomis ir jauninačiomis savybėmis. Aliejus pagerina odos tankumą bei jos paviršiaus struktūrą, atkuria odos lipidų sluoksnį ir intensyviai drėkina, suteikia odai lygumo ir elastingumo, padeda atkurti drėgmės balansą sudirgusiai ir šerpetojančiai odai, kondicionuoja. Sudėtyje yra ir aminorūgštis argininas – antioksidantas, pagreitinantis audinių gijimą, skatinantis odos atsinaujinimą (regeneraciją). Jis įeina į kolageno, atsakingo už odos vientisumą ir elastingumą, sudėtį.

Idealiai tinka sausos, labai sausos ar pleiskanojančios, net ir egzemos pažeistos odos raminimui, lyginimui ir drėkinimui. Sudėtyje esančios polihidroksinės rūgštys veikia dvejopai: kaip drėkiklis, pritraukiantis ir sulaikantis drėgmę odoje, ir kaip antioksidantas, saugantis nuo aplinkos žalos, mažinantis senėjimo požymius.

  • Tinka veido ir kūno priežiūrai.
  • Intensyviai drėkina sausą odą.
  • Nuolat naudojant sušvelnina smulkias raukšleles ir raukšles.
  • Tinka visų tipų odai, bet geriausias sausai odai.
  • Be kvapiklių, dažiklių, parabenų.
  • Sukurtas dermatologų.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad losjonas mažina sausumą, paraudimą, šerpetojimą.
Priemonė rekomenduojama turintiems sausą odą ir norintiems ją prižiūrėti lengvos tekstūros pieneliu-losjonu.

Naudojimas: du kartus per dieną tepkite veidą, rankas ir/ar kūną. Švelniai masažuokite, kol įsigers. Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV.

Svarbu: tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, losjono daugiau nenaudokite. Saugokite nuo vaikų. Prarijus kreipkitės į gydytoją.  Laikykite 15°-30° temperatūroje.