Anna Lotan Kreminis antiperspirantas, 50ml

20.00

Klasikinis koncentruotas kremas-dezodorantas, veiksmingai neutralizuojantis ir pašalinantis nemalonų prakaito kvapą. Puikiai tinka pėdoms, pažastims ir kitoms kūno vietoms. Kremo-dezodoranto sudėtyje yra natūralių ingredientų – eterinių aliejų ir augalinių balzamų, padeda pašalinti prakaito kvapą.  Bekvapis, lengvai įsigeria, nepalikdamas sausumo ar lipnumo pojūčio, prakaito kvapo, netepa drabužių. Higieniška pakuotė ilgą laiką išsaugo priemonės veiksmingumą. Priemonė nekenksminga aplinkai ir saugi vartotojui. Ekonomiškas: nedidelis kiekis pašalina prakaito kvapą ir veikia ilgiau nei vieną dieną. Tinka visoms amžiaus grupėms.

Naudojimas: po maudymosi tepkite pažastų, kojų ir kitų gausiau prakaituojančių kūno dalių odą. Po epiliacijos nereikėtų iš karto tepti kremo-dezodoranto ant apdorotų odos plotų, pirmiausia reikia gerai nuplauti odą šaltu vandeniu ir palaukti keletą minučių.

Pagrindinės veikliosios medžiagos: aliuminio chlorohidratas, glicerinas, ryžių krakmolas, laukinių rožmedžių aliejus.

 

Daugiau informacijos apie prekės ženklą rasite čia. Šių produktų taip pat galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse.