fbpx

HORTUS FRATRIS

HORTUS FRATRIS

Naujiena SUGIHARA SPA centre „Akropolyje“! HORTUS FRATRIS kosmetika kūno priežiūrai

 

HORTUS FRATRIS – Kapucinų vienuolių išminties, grožio ir sveikatos receptai Jūsų grožiui.

 

Geros savijautos tradicijos, formuotos per šimtmečius, – išsiskiriančios puikiu augalų savybių bei jų teikiamos naudos išmanymu, atkeliavo iki mūsų dienų.
Vienuoliai sugebėjo praskleisti Didžiąją Gamtos paslapčių knygą, ir kai kurie nuostabūs „grožio ir sveikatos“ receptai išliko.
Senovės išmintis, suderinta su šiuolaikinėmis kosmetikos gamybos technologijomis, sužibėjo naujomis spalvomis.

 

 

 

Natūralumas, grynumas, veiksmingumas!

HORTUS FRATRIS – bendrovės „BeWell“ prekių ženklas. Turine įsikūrusi italų bendrovė nuo 1993-iųjų gamina asmeninės higienos ir grožio produktus. Visos produktų sudedamosios dalys – natūralios ir grynos aktyviosios medžiagos. Prekių ženklo HORTUS FRATRIS atsiradimą įkvėpė senovinė tradicija, atnaujinta ir patobulinta kosmetikos mokslo naujovių. Visi produktai – tai geros savijautos ir grožio filosofijos, susietos su vienuolių vaistų ir botanikos mokslo tradicijomis, rezultatas.

HORTUS FRATRIS siūlo produktus tiems, kurie kvapų ir senovinių veiksmų paprastume ieško geros savijautos bei grynojo grožio. Bėgant šimtmečiams, senųjų vienuolynų tyloje buvo sukurta geros savijautos kultūra, paremta mokslu apie naudingąsias augalų ypatybes. Vienuoliai atskleidė didžiausias gamtos paslaptis ir pasidalijo jomis su kitais.

 

HORTUS FRATRIS kosmetika –

* tai pagal vienuolių receptus pagaminti produktai.
* tai grožio filosofijos simbolis, brangus kiekvienam, kam gera savijauta yra gyvenimo būdas, kam patinka rūpintis savo grožiu, naudojantis priemonėmis su natūraliais komponentais.
* tai veido ir kūno priežiūros produktai, pagaminti su natūraliais augalinių ekstraktais.

 

Be aktyviųjų komponentų, augaluose yra mineralinių medžiagų, vitaminų, eterinių aliejų, glikozidų, alkaloidų, bioflavonoidų ir kitų medžiagų, kurios kartais vaidina lemiamą vaidmenį, apsprendžiant vienokias ar kitokias augalų savybes. Viena iš svarbiausių kūno priežiūros produktų sudedamųjų dalių – hamamelių vanduo, veido priežiūros produktų – iš pumpurų išgautos medžiagos ir žvynuotosios selaginelės (dar vadinamos amžinojo gyvenimo rožėmis).

 

Botanikai teigia, kad augalų jėga slypi visų ingredientų tarpusavio sąveikoje. Augalai naudojami gydymui, o taip pat ir grožio receptūrose turi sinergetinę sąveiką tarp visų ingredientų – žinomų ir nežinomų. Vienuolynų broliai, užsiimantys gydymu žolėmis, suprato šiuos principus. Hortus Fratris kosmetika sukurta pagal išlikusias receptūras, kuriuose augalai puikiai dera tarpusavyje, švarūs energetiškai ir padeda odai pačiai susitvarkyti su savo problemomis.

 

Kompanijos koncepcija – sukurti naujos kartos kosmetinius produktus, saugančius odą ląsteliniame lygmenyje. Senovės išmintis, suderinta su šiuolaikinėmis kosmetikos gamybos technologijomis, sužibėjo naujomis spalvomis.

 

 

 

Kodėl Hortus Fratris? Nes:

  • Kosmetika skirta jautriai, dirgliai, su išsiplėtusiais kapiliarais odai.
  • Kosmetika pagaminta tik iš natūralių žaliavų.
  • Jos sudėtyje yra aktyviųjų paprastojo buko (amžinos jaunystės medžio) pumpurų ekstrakto dalelių bei gamtos stebuklo – Jericho rožės (gyvybės, atsinaujinimo augalo).
  • Kosmetika be dažiklių, neparfumuota, tinka ir klientui, ypač jautriam kvapams.
  • Prie šios kosmetikos neįprantama, ją galima naudoti nuolatos, nes vaistinių augalų ekstraktai, esantys sudėtyje, pažadina ląsteles ir padeda odai pačiai įveikti savo problemas.
  • Lėtina odos senėjimo procesus, mažina raukšlelių gylį, skaistina ir atgaivina odą.
  • Oda regeneruojama, giliai drėkinama, tampa skaisti, atgauna jaunatvišką išvaizdą.

 

 

How to enable JavaScript in your browser