Sugihara lojalumo programos

SUGIHARA taškų kaupimo lojalumo programa

  • Pristatome naujieną – naują taškų kaupimo sistemą. Nuo šiol į Jūsų sąskaitą sugrįš iki 3% pirkinių ir paslaugų vertės!
  • Taškai kaupiami kiekvienam SUGIHARA klinikos ar filialų klientui!
  • Taškų kaupimo sistema – vardinė, todėl Lojalumo programos dalyviais tampama tik nurodžius vardą, pavardę, telefono numerį, miestą bei gimimo datą.
  • Lojalumo taškai kaupiasi kalendorius metus perkant prekes ir atliekant paslaugas (išskyrus plastikos chirurgo operacijas ir procedūras).
  • Sukauptais lojalumo taškais galite atsiskaityti iki 30% kito pirkinio vertės.

Taškai papildomai nekaupiami taikant kitas nuolaidas, pasinaudojus akcijomis ar specialiais pasiūlymais. Jei norite pasididinti nuolaidas bei pasinaudoti ypatingomis dovanomis – kviečiame tapti SUGIHARA VIP klubo nariu ir mėgautis išskirtinėmis privilegijomis ir nuolaidomis.

Taškų kaupimo sistema pradėta taikyti nuo 2016.03.01

Gimimo dienos nuolaidos

Iki 15% nuolaida  Jūsų gimimo dienos proga* grožio ir kūno puoselėjimo procedūroms bei kosmetikos prekėms visuose SUGIHARA filialuose.

Palepinkite save gimtadienio proga – visiems atliekantiems procedūras ar perkantiems kosmetikos prekes Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje bei filialuose, suteikiame nuolaidas iki 15%!

Iki 15% nuolaida gimimo dieną grožio ir kūno puoselėjimo procedūroms bei kosmetikos prekėms*

Iki 10% nuolaida gydytojų teikiamoms paslaugoms. Operacijoms nuolaida netaikoma.

*Vienkartinė nuolaida taikoma 14 kalendorinių dienų iki arba po gimimo dienos atliekamoms paslaugoms ir perkamoms prekėms. Gimimo dienos nuolaida gali būti taikoma ir kelioms procedūroms, jei jos atliekamos tą pačią dieną. Nuolaida taikoma atsiskaitymo metu parodžius iš SUGIHARA gautą gimtadienio žinutę arba pateikus gimimo datą įrodantį dokumentą.

Papildomos nuolaidos netaikomos ir nesumuojamos.

Triguba nauda visiems klientams po procedūrų!

– 10% nuolaida perkant rekomenduojamas kosmetikos prekes po procedūrų

  • Kosmetologinių, dermatologinių, kūno ir kt. procedūrų metu Jūs  mėgausitės profesionalių specialistų teikiamomis paslaugomis
  • Gausite naudingą konsultaciją veido ar kūno priežiūros klausimais
  • Suteiksime nuolaidą profesionalo pagal Jūsų poreikius individualiai parinktiems kosmetikos produktams.

Lanksti nuolaidų sistema perkantiems kelis kosmetikos produktus

Kiekinės 5-15% nuolaidos perkant 3 ar daugiau kosmetikos produktus

Turime daugiau nei 25 prekės ženklų kosmetiką. Mūsų parduotuvėse rasite priemones veido bei kūno odai, plaukams ne tik kasdienei priežiūrai, bet ir įvairioms problemoms spręsti. Kosmetikos priemones išsirinkti pagal individualius kiekvieno kliento poreikius ir problematiką padeda profesionalūs kosmetologai ir odos priežiūros specialistai. Perkant kelis kosmetikos priemones teikiame iki 15% nuolaidą.

Daugiau informacijos apie SUGIHARA lojalumo programas registratūroje ir 8 5 270 5777, 8 698 53 901

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus