Sugihara lojalumo programos

VIP klubo narystė

SUGIHARA VIP klubas vienija žmones, besirūpinančius savo grožiu, sveikata ir puikia savijauta! Kviečiame prisijungti visus norinčius naudotis gydytojų specialistų, sporto, grožio ir SPA centrų paslaugomis su ypatingomis nuolaidomis ir privilegijomis. Nuolaidos taip pat taikomos ir kosmetikos produktams.

Gimimo dienos nuolaidos

10% nuolaida  Jūsų gimimo dienos proga* grožio ir kūno puoselėjimo procedūroms bei kosmetikos prekėms visuose SUGIHARA filialuose.

Palepinkite save gimtadienio proga – visiems atliekantiems procedūras ar perkantiems kosmetikos prekes Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje bei filialuose, suteikiame nuolaidas iki 10%!

10% nuolaida gimimo dieną grožio ir kūno puoselėjimo procedūroms bei kosmetikos prekėms*

*Vienkartinė nuolaida taikoma 14 kalendorinių dienų iki arba po gimimo dienos atliekamoms paslaugoms ir perkamoms prekėms. Gimimo dienos nuolaida gali būti taikoma ir kelioms procedūroms, jei jos atliekamos tą pačią dieną. Nuolaida taikoma atsiskaitymo metu parodžius iš SUGIHARA gautą gimtadienio žinutę arba pateikus gimimo datą įrodantį dokumentą.

Papildomos nuolaidos netaikomos ir nesumuojamos.

Visiems klientams po procedūrų!

– 10% nuolaida perkant rekomenduojamas kosmetikos prekes po procedūrų

  • Kosmetologinių, dermatologinių, kūno ir kt. procedūrų metu Jūs  mėgausitės profesionalių specialistų teikiamomis paslaugomis
  • Gausite naudingą konsultaciją veido ar kūno priežiūros klausimais
  • Suteiksime nuolaidą profesionalo pagal Jūsų poreikius individualiai parinktiems kosmetikos produktams.

Lanksti nuolaidų sistema perkantiems kelis kosmetikos produktus

Kiekinė 10% nuolaida perkant 4 ar daugiau kosmetikos produktus

Turime daugiau nei 25 prekės ženklų kosmetiką. Mūsų parduotuvėse rasite priemones veido bei kūno odai, plaukams ne tik kasdienei priežiūrai, bet ir įvairioms problemoms spręsti. Kosmetikos priemones išsirinkti pagal individualius kiekvieno kliento poreikius ir problematiką padeda profesionalūs kosmetologai ir odos priežiūros specialistai. Perkant kelis kosmetikos priemones teikiame iki 15% nuolaidą.

Daugiau informacijos apie SUGIHARA lojalumo programas registratūroje ir  8 698 53 901

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#