SPA ritualas „Polinezija“ (2val.)

120.00

Kai galvojame apie Polineziją, jaučiame ramybę ir regime skaidrią žydrą jūrą, įsivaizduojame neįtikėtino grožio pakrantę, nepaliestą gamtą, tropinius miškus, jaučiame saldų augmenijos aromatą, Monoi aliejų, Nanos vaisių ekstraktą.… ir kūnai glamonėjami saulės.

Šių rojaus salų aplinka vilioja atrasti laiko sau, pabėgti nuo viso pasaulio, leisti sau atsipalaiduoti ir pasinerti į atpalaiduojančią kelionę. Polinezijoje laikas tarsi sustoja…. Netikėti potyriai su išskirtinai jusles sužadinančiais produktais, švelnus prisilietimas prie odos, „priklausomybę“ sukeliantys aromatai. Po ritualo oda tarsi apgaubiama perlais švytinčia skraiste, atskleidžiamas tikras jos grožis, toks, koks ir turėtų būti po kupinos potyrių ir ramybės kelionės.

– Pasisveikinimas ir ritualo pristatymas

– Pėdų atgaiva

– Galvos pasisveikinimo masažas

– Viso kūno šveitimas (20 min.)

– Viso kūno įvyniojimas (20min.)

– Viso kūno masažas (50 min.)

– Baigiamasis prisilietimas

– Pasivaišinimas kvapnia arbata

 

Trukmė: 2 val.

Ši SPA programa atliekama klinikoje SUGIHARASPA centre PC „Akropolis“ .

 

THALION kūno šveitimas:

Itin malonus kūno šveitiklis, praturtintas kokoso mikštimu ir dumbliais. Jūros druskos ir kokoso drožlės šveičia švelniai ir intensyviai. Prabangi tekstūra ir viliojantis aromatas. Šis jausmingas, turtingo aromato šveitiklis, puikiai šalina suragėjusias odos ląsteles ir tuo pat metu saugo odos drėgmę. Kokosų aliejus ir aliejinis Spirulinos dumblių ekstraktas tarsi jūros banga pasklinda po kūną ir druskos bei kokoso minkštimas nuvilnija per visą kūną. Spirulinos ekstrakte gausu provitamino A, kuris atkuria epidermį ir suteikia papildomą apsaugą odai. Kiekvienas šveitiklio prisilietimas, tai tarsi gundantis desertas Jūsų odai, po kurio ji taps elastinga, glotni ir neįtikėtinai švytės, o kūnas atsinaujins.

 

THALION kūno įvyniojimas:

Skaidrus kūno vaškas puikiai glotnina odą, o kontakte su masažo fluidu virsta nuostabiu kremu. Šis tirpstančios tekstūros vaškas paskirstomas po visą kūną, suteikia nepakartojamą maitinantį ir regeneruojantį šydą. Kokosų aliejus intensyviai maitina. Spirulina, kurioje gausu provitamino A, E  ir būtinųjų riebiųjų rūgščių, atkuria epidermį ir saugo odos kaip barjero funkciją. Kūnas užburiamas švelnios šilumos ir grynumo momento, kuris leidžia atrasti ramybę ir giedrą. Oda tampa aksominė, užpildyta ir gausiai pamaitinta.

 

 

Masažas:

Skaidrusis atolo vaškas kontakte su masažo fluidu, kuris turi nepakartojamą monoï aromatą, virsta nuostabiu kremu. Didelė jūros vandens ir jūrinių polisasharidų koncentracija papildo organizmą nepakeičiamais mineralais ir mikroelementais, kurie atkuria odos drėgmę ir pusiausvyrą. Šiame fluide itin daug magnio, kuris gerina masažo metu atliekamų judesių atpalaiduojamąjį poveikį raumenims ir audiniams. Šis magiškas ir žavingas ritualas suteikia dar neregėtos gerovės ir harmonijos pojūtį.

 

Užbaigiamasis kremas:

Tarsi vaivorykštė šis kremas atskleidžia tikrąjį, prigimtinį odos grožį. Ji įgauna subtilų auksinių perlų atspalvį. Turtingos tekstūros kremas maitina ir drėkina kūno odą, palieka perregimą perlų spindesio šviesą atspindinčią plėvelę. Riebi konsistencija ir Tiaros gėlių aromatas atpalaiduoja ir suteikia ilgai išliekantį komforto jausmą. Sustiprina natūralias odos apsaugines funkcijas, kokosų aliejaus ir pagrindinių riebiųjų rūgščių dėka. Noni ekstraktas perduoda odos ląstelėms nepakartojamą gyvybinę energiją. Veikia kaip bio-stimuliatorius, Gerina tarpląstelinius mainus, tarsi „pakrauna“ struktūrinius odos proteinus. Oda tobulai pamaitinta, perlų žvilgesys atskleidžia gražų auksinį švytėjimą

 

Pristatymo būdas