Akcija!

EXUVIANCE Sheer Daily Protector – Ypač didelės apsaugos emulsija SPF50, 50 ml

35.00 28.00

Lengva, permatoma emulsija fizinių filtrų pagalba apsaugo nuo UVA/UVB spindulių, lygina odos toną, lėtina odos senėjimą. Tinka visų tipų odai.

NAUDOJIMAS
Plakite apie 15-a sekundžių, kad filtrai ir pigmentai gerai susimaišytų ir taptų tolygia konsistencija. Tepkite odą bent jau 15-a minučių prieš išeinant į lauką. Gali būti naudojama viena arba ant kitų priežiūros priemonių. Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Nenaudokite, jei oda sudirgusi ar yra odos pažeidimų . Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, kremo toliau nebenaudokite. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Laikykite 15°-30° temperatūroje.

PAGRINDINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Antioksidantai vitaminas E ir laktobioninė rūgštis apsaugo nuo laisvųjų radikalų žalos, lėtina odos senėjimo procesus. PHR/bioninis kompleksas apsaugo natūralų odos kolageną, palaiko odos matricą, stangrina, mažina raukšles. Žaliosios arbatos ekstraktas apsaugo ląstelių DNR. Be kvapiklių, be aliejaus, neaknegeninė, nekomedogeninė.

Neturime