Exuviance Vitamino C serumas kapsulėse, 60 vnt.

62.00

Nuo šiol galite lėtinti odos senėjimą su maksimalaus poveikio 20% vitaminu C, auksiniu standartu dermatologijoje. Tepkite serumą ant švarios odos prieš kitas jūsų naudojamas kasdienes priemones arba sumaišykite su naktiniu Exuviance drėkikliu.

Vitaminas C (L-Askorbo rūgštis) – esminis veiksnys kolageno sintezėje – stiprina odos matricą, stangrina, mažina raukšles ir raukšleles, šviesina tamsias dėmes, suteikia skaistumo.  Stiprus antioksidantas vitaminas C padeda neutralizuoti oksidacinę žalą, lėtina odos senėjimą. Be to, serumo sudėtyje esanti patentuota AminoFil® Amino rūgštis putlina odą, gerina kolageno lygį.  Oda tampa jaunatviška ir švytinti.

Naudojimas: Tepti vakare švarią odą. Atidarykite kapsulę ir išspauskite jos turinį tiesiai į delną ar ant viršutinės plaštakos dalies. Pirštų galiukais švelniai paskirstykite. Jei norite, po to naudokite drėkiklį ar kitokią senėjimą lėtinančią priemonę. Kaip alternatyva – serumas gali būti sumaišytas su drėkinamąja priemone delne prieš tepant. Naudoti vieną kartą per dieną jei toleruojama. Esant jautriai odai, naudoti 2 – 3 kartus per savaitę; jei oda toleruoja, galima pradėti naudoti kartą per dieną.

Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. NEVARTOTI Į VIDŲ. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, nutraukite naudojimą. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Nemaišykite serumo su apsaugine nuo saulės priemone. Laikui bėgant, kapsulės gali suminkštėti nuo drėgmės, tačiau tai neturi įtakos produkto kokybei ar efektyvumui. Laikykite 15°-30° temperatūroje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Saugoti nuo vandens ir drėgmės.