CRESCINA RE-GROWTH HFSC 500 kompleksas moterims “Vidutinė retėjimo stadija”, 20 ampulių x 3,5 ml

147.00

SPECIALUS PASIŪLYMAS!

Visą Rugpjūčio mėnesį perkant bet kurios rūšies ir bet kokį kiekį CRESCINA ampulių DOVANOJAME plaukų augimą skatinantį šampūną CRESCINA Re-Growth 200 (200ml.)


Kompleksinė priemonė, galinti padėti stabdyti plaukų slinkimą ir skatinti jų augimą.

Vietinio naudojimo priemonės vienoje pakuotėje yra dviejų tipų ampulės:

  • „Crescina Re-Growth HFSC“ gintarinės spalvos ampulė – sudėtyje yra augimą skatinantis patentuotas „Crescina Re-Growth“ kompleksas (cisteinas, lizinas, glikoproteinas ir „Stem-Engine“), kurio kiekvienas komponentas yra atskirai įkapsuliuotas į specialius nešiklius, užtikrinančius minėtų medžiagų laipsnišką ir ilgalaikį įsiskverbimą į plaukuotosios galvos dalies odą;
  • „Crescina Anti-Hair Loss HSSC“ permatoma ampulė – sudėtyje esančios pagrindinės veikliosios sudedamosios dalys (hidroksiprolinas, asparagininė rūgštis, fermentų aktyvatorius ir taurinas) bei hidrolizuotas mielių baltymas ir acetilo tetrapeptidas-3 stiprina plaukų šaknis (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro), HSSC kompleksas saugo ir palaiko sveiką galvos odos būklę (atliktas veikliųjų sudedamųjų dalių tyrimas in vitro). Ši priemonė skirta naudoti siekiant išvengti fiziologinių priežasčių sukelto plaukų slinkimo arba jį sumažinti.

100 proc. efektyvumas visiems testo dalyviams.

Kompleksinis plaukų slinkimo mažinimas vienu metu naudojant dvi priemones rekomenduojamas tada, kai plaukai slenka dėl fiziologinių, o ne patologinių priežasčių.

Naujų, sveikų plaukų augimui didelę reikšmę turi kamieninės ląstelės, kurios palaiko folikulų augimą ir ciklišką Jų funkcionavimą. Plaukų folikuluose esančių kamieninių ląstelių visavertis funkcionavimas yra naujų plaukų augimo pagrindas. Norint paskatinti folikulo regeneraciją, reikia aktyvuoti šias kamienines ląsteles.

Kamieninių ląstelių aktyvatorius („Steam-Engine“) leidžia „Crescina HFSC“ sukurti idealią kamieninių ląstelių aplinką. Šis kamieninių ląstelių aktyvatorius gali kaupti folikulo kamieninių ląstelių rezervą, tai užtikrina didesnį folikulų aktyvumą ir skatina augimą.

„Crescina HFSC“ aktyvieji ingredientai ir kamieninių ląstelių aktyvatorius „Steam-Engine“ yra patalpinti į specialius spiritinius nešiklius – ciklodekstrinus (šveicariškas patentas Nr. LABO Nr. CH 693815), kurie leidžia laipsnišką veikliųjų medžiagų pasiskirstymą į galvos odą.

Sukurtos specialios priemonės vyrams ir moterims. Dozės po 200, 500 ir 1300.

Kiekvienoje ampulėje yra 3,5 ml „Crescina HFSC“ priemonės. Naudoti kasdien 5 dienas iš eilės (pavyzdžiui, pirmas 5 savaitės dienas), po to daryti 2 dienų pertrauką. Pakuotėje yra 20 ampulių, skirtų vieno mėnesio kursui, kursą galima kartoti kelis kartus per metus. Minimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 2 mėnesiai, maksimalus rekomenduojamas naudojimo kursas – 4 mėnesiai. Po kurso daroma 5–6 mėn. pertrauka.