fbpx

PROJEKTAI

Modeliai: Irena Marozienė ir Birutė Marozaitė Fotografė: Greta Skaraitienė  Plaukų stilistė: Inga Šablauskienė (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Modeliai: Irena Marozienė ir Birutė Marozaitė Fotografė: Greta Skaraitienė Plaukų stilistė: Inga Šablauskienė (SUGIHARA filialas Senamiestyje)

Ilgus metus puoselėjame ir kūriame savo klientų grožį, todėl gerai suprantame, kad jis gali būti įvairus: subtilus, išskirtinis, nereikalaujantis drastiškų sprendimų ir nevaržantis žmogaus, o kaip tik – suteikiantis jam džiaugsmo ir laisvės.

 

Esame labai laimingi, kad mūsų specialistų dėka daugybė lietuvių ir svečių iš užsienio susigrąžino pasitikėjimą savimi. Jie pradėjo mėgautis gyvenimu, o ne rūpintis dėl juos kamuojančių kompleksų ar nepatogumų, kurie neleido pamatyti tikrojo vaizdo.
Juk sakoma, kad grožis yra visame kame, tik ne visi ir ne visada jį pastebi. Kartais net patys savyje jo nematome.

 

Todėl mūsų misija – ne tik puoselėti ar kurti grožį, bet ir atskleisti jį kiekviename, nes bet kokio amžiaus žmogus turi teisę būti gražus.
Palaikydami šią idėją įgyvendiname „Didžiųjų grožio pokyčių“ projektus, o 2014 metais, savo 20-tojo jubiliejaus proga visuomenei pritatėme fotoprojektą „Moteris. Mama.Dukra“.

How to enable JavaScript in your browser
?>