Pradžia Paslaugos Veido procedūros, kosmetologijaRūgštinės veido odos procedūros su „Noon Aesthetics“ kosmetika ir “Noon Triple MCH” aparatu

Rūgštinės veido odos procedūros su „Noon Aesthetics“ kosmetika ir “Noon Triple MCH” aparatu

NOON Aesthetics – tai visapusiškas požiūris į odos grožį bei sveikatą!

 

Saugios, nesukelenčios jokio šalutinio poveikio, kosmetologinės procedūros su “NOON Aesthetics” kosmetika ir “Noon Triple MCH” aparatu padeda atstatyti drėgmės balansą, sustangrinti odą, išlyginti raukšleles ar išspręsti tokias odos problemas kaip aknė, seborėja, odos paraudimai.

Procedūrų su “Noon Aesthetics” kosmetika ir “Noon Triple MCH” aparatu dėka galima spręsti daugybę odos problemų:

  • Mažinti įvairių tipų raukšles
  • Panaikinti ar sumažinti hiperpigmentines dėmes
  • Išspręsti bėrimo problemas
  • Apsaugoti odą nuo saulės žalos
  • Slopinti suaktyvėjusią seborėją
  • Atstatyti odos elastingumą

“Noon Aesthetics” procedūros ir naudojamos kosmetikos priemonės padeda pasiekti efektyviausių rezultatų be šalutinių efektų, tokių, kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai.

Procedūros su “Noon Aesthetics” kosmetikos gali būti atliekamos tiek su “NOON Triple MCH” elektroporacijos aparatu tiek be jo.

NOON Triple MCH elektroporacija

NOON Triple MCH (Mesoporation+Cryo+Heat) – tai itin efektyvi veikliųjų medžiagų ir įvairių kosmetinių priemonių įvedimo į odos ląsteles technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio (krioterapijos) ir šilumos terapijos metodus.

Ši inovatyvi medžiagų įvedimo sistema tampa lyderė kosmetologijos srityje ir yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikroadatinė mezoterapija.

 

Noon veido procedūros

Trejopą poveikį turintis elektroporacijos aparatas visos procedūros metu gali šaldyti odą iki -20° C bei šildyti iki 43° C, o prietaiso generuojamas elektrinių impulsų dažnis gali būti keičiamas individualiai, pagal kliento poreikius, nuo 0,1 iki 10 kHz. Šaldymo ir šildymo funkcijas galima naudoti kaip atskiras procedūras, norint tiek paruošti odą tolimesnėms procedūroms, tiek paskatinti veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos sluoksnius šalčio (krioterapijos) pagalba.

Medžiagų įvedimo efektyvumą padidina elektroporacijos metu naudojami priešingo poliškumo elektriniai impulsai. Kitaip tariant, bioefektą, tokį kaip laikinųjų porų susidarymas ląstelių membranose, kurį suaktyvino pirmasis elektrinis impulsas, galima sustiprinti pakeitus elektrinio lauko kryptį. NOON Triple MCH įranga generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus tiek teigiamame, tiek neigiamame poliuje, kas užtikrina itin efektyvų kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių klientams.

Procedūrų su “NOON Triple MCH” elektroporacijos aparatu negalima atlikti šiais atvejais:

  • Jei naudojatės elektrokardiografijos medicinos įrangą
  • Esate nėščia
  • Turite aukštą kraujospūdį

Procedūros su “Noon Aesthetics” priemonėmis be aparato atliekamos visuose SUGIHARA filialuose.

Procedūros su “NOON Triple MCH” elektroporacijos aparatu atliekamos tik SUGIHARA klinikoje (Č. Sugiharos g. 3, Vilnius)


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 


Noon Aesthetics kosmetikos priemonės

„NOON” priemonių liniją sudaro daugiau nei 40 profesionalių odos priežiūros priemonių, skirtų naudoti klinikose ir kosmetologijos kabinetuose bei odos priežiūrai namuose.

 

Noon veido kosmetika

„NOON” kosmetikos priemones, skirtos naudojimui namuose, skirstomos į šias kategorijas:

PARACEUTICAL

Produktai, turintys terapinį efektą, nukreipti į tam tikras odos problemas (pavyzdžiui, aknė). Šiai kategorijai priklausantys produktai pasižymi didelėmis veikliųjų medžiagų koncentracijomis. Probleminei odai skirti NOON AestheticsTM produktai nesukelia pašalinių efektų, tokių kaip sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, nors ir naudojamos didelės aktyviųjų medžiagų koncentracijos. Jų dėka yra efektyviai mažinamos įvairios odos problemos.

ESSENTIAL

Šiai kategorijai priskiriami produktai, apsaugantys odą nuo žalingų veiksnių (UVA, UVB poveikio, oro užterštumo, nesubalansuotos mitybos), dėl kurių oda gali atrodyti pažeista. Apsauginiai produktai turi ne tik apsauginį poveikį, bet ir suteikia veido odai švytinčią, sveiką išvaizdą.

“NOON” kosmetikos priemonių galite įsigyti visuose SUGIHARA filialuose.

Svarbu! “NOON” kosmetikos priemonių galima įsigyti tik po specialisto konsultacijos ar veido procedūros.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus