fbpx

Raminančios veido procedūros

 Anna Lotan Barbados dvigubai drėkinanti procedūra jautriai odai

Intensyviai drėkinanti procedūra, tinkanti visiems odos tipams, ypač jautriai odai. Procedūros metu naudojamos priemonės su natūraliomis alijošiaus sultimis ir Negyvosios jūros produktais.

 

 

Itin raminanti, odą atstatanti Pevonia Oxyvital veido procedūra

Raminanti, veido odos balansą ir barjerą atstatanti procedūra. Itin rekomenduojama po dermatologinių veido odos procedūrų, vasarą po intensyvaus saulės poveikio ir pan.

 

 

Drėkinamoji procedūra Guinot Hydradermie jautriai odai

Specialiai klientui parinkti aktyvieji komponentai, kurie švelnios jonizacijos būdu giliai valo, sudrėkina ir nuramina odą. Procedūra puikiai tinka ir vyrams.

Ultragarsinis veido valymas – tinka ir labai jautriai odai

Ultragarsinių bangų pagalba atveriamos poros, todėl greičiau ir geriau išvalomas riebalų perteklius ir nešvarumai. Taip pat pagerėja kraujo ir limfos apytaka, ląstelės aprūpinamos deguonimi. Ultragarsinį veido valymą galima atlikti  atskirai, tačiau tai puiki paruošiamoji procedūra prieš bet kokią kitą veido odos puoselėjimo procedūrą. Proced8ra saugi, neskausminga, tinka ir pačiai jautriausiai odai

 

 

Dėmesio! Jūsų patogumui – darbo dienomis dirbame iki 21 val., šeštadieniais ir sekmadieniais iki 18 val. Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722,  (8 5) 270 5710.

Šias procedūras galite atlikti ir SUGIHARA SPA centre Vilniaus „Akropolyje“ (Ozo g. 25).  Darbo laikas: pirmadieniais-sekmadieniais nuo 10 val. iki 22 val., tel. (8 5) 249 2701, (8 698) 25355.

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 14,48 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už specialisto laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus specialisto laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ siekia visuomet užtikrinti kokybišką, efektyvų ir sklandų paslaugų teikimą. Todėl įspėjame, kad kliento vėlavimo atveju Klinika pasilieka teisę atlikti būtinus veiksmus sklandžiam tolimesniam klientų priėmimo laiko užtikrinimui.  Daugiau nei 15 min. pavėlavimo atveju bus sutrumpintas pavėlavusio kliento paslaugos teikimo laikas, o jei tai neįmanoma – pasiūlytas kitas, klientui tinkamas laikas.

 

Kainoraštis

 

Naujiena SUGIHARA SPA centre Akropolyje! Nuo šiol veido procedūrų metu galėsite mėgautis limfodrenažine kompresine terapija kojoms! 12 kamerų limfodrenažinė sistema padės jaustis geriau ir atsipalaiduoti. Didelio slėgio oro bangos ritmiškai „stumia“ limfą iš galūnių, pašalindamos skysčių perteklių ir šlakus ir tuo pačiu suteikdamos gerą pojūtį bei tikro masažo malonumą. Limfodrenažinei terapijai kosmetologinių procedūrų metu taikomos ypatingos kainos. Jas rasite čia.

Daugiau informacijos ir registracija: Mob. (8 698) 25355, e. paštas  spaakropolis@sugihara.lt

How to enable JavaScript in your browser