fbpx

Aparatinės veido procedūros

Naujiena! HYDRAFACIAL – patentuota odos priežiūros koncepcija ir technologija

HYDRAFACIAL – tai nauja patentuota veido odos atjauninimo, drėkinimo ir gilaus valymo technologija

 

Holivudo įžymybių pamėgtos naujos kartos Hydrafacial veido procedūros – tai patentuota estetinės kosmetologijos naujovė – profesionalios kosmetologijos autoritetų pripažinimą ir įvairiausių apdovanojimų pelniusios veido procedūros, kurias į savo paslaugų sąrašą įtraukia ir geriausios estetinės medicinos klinikos, aukščiausios klasės SPA centrai bei viešbučiai visame pasaulyje.

 

Nuo šiol ir Jūs turite galimybę išbandyti Holivudo įžymybių mėgiamas aukščiausio lygio veido procdūras Hydrafacial!

 

Patentuota estetinės kosmetologijos naujovė Hydrafacial – tai profesionalios kosmetologijos autoritetų pripažinimą ir įvairiausių apdovanojimų pelniusios veido procedūros, atveriančios naujas galimybes visiems klientams.

 

Taikant Hydrafacial patentuotas technologijas galima ne tik puoselėti ir pasiekti tobulos odos rezultatą, bet ir spręsti odos problemas:

 • tobulai išvalyti veido odą, suteikiant sveikos ir švarios odos įspūdį;
 • jauninti veido odą bei sulėtinti veidos odos senėjimą;
 • pastebimai išlyginti smulkias veido odos raukšleles, išsiplėtusias odos poras;
 • išlyginti veido odos spalvą;
 • atstatyti saulės spindulių nualintą odą;
 • taip pat puikiai padeda turint riebią porėtą, spuoguotą odą, turint jautrią kapiliarinę veido odą bei padidėjusią pigmentaciją.

Akivaizdūs Hydrafacial veido procedūros rezultatai matyti iškart po procedūros – tą pačią dieną!

 

SUGIHARA klinikoje procedūros atliekamos HYDRAFACIAL TOWER aparatu.

SUGIHARA SPA centre PPC AKROPOLIS paslaugos atliekamos HYDRAFACIAL ALLEGRO aparatu.

 

Daugiau apie HYDRAFACIAL procedūras rasite čia.

 

Naujiena! GUINOT procedūros HYDRADERM „Cellular Energy“ aparatu

kivaizdžiai atjaunina odą ir veido bruožus 3 unikaliomis funkcijomis – kurios kartu atsuka laiką atgal!

 • DINAMINĖ JONIZACIJA – Padidina biologinį aktyvumą

Išskirtinis patentuotas GUINOT metodas suteikia energijos odos ląstelėms ir užtikrina greitą ir veiksmingą procedūros metu naudojamo siekiamą grožio tikslą atitinkančio serumo aktyviųjų ingredientų pasiskirtymą. Unikalus jonizacijos procesas pagerina aktyviųjų komponentų įsiskverbimą.

 • ŠILDYMAS – Padidina ląstelių aktyvumą

Didinat ląstelių oksigenaciją (prisotinimą deguonimi) ir odos mikrocirkuliaciją, stimuliuojamas ląstelių aktyvumas ir odai grąžinamas švytėjimas.

 • RAUMENŲ STIMULIAVIMAS – Stimuliuoja veido raumenis

Stangrinamoji “pakeliamoji” stimuliacija – intensyviai stimuliuoja raumenis ir akivaizdžiai “pakelia” veido bruožus.

 

Atliekama tik SUGIHARA filiale Vilniaus senamiestyje, Vokiečių g. 28/17. Tel. (8 5) 262 9187

 

 

 

GUINOT Hydradermie procedūra

Tarptautiniu mastu pripažinta kaip viena iš labiausiai technologiškai pažangių ir revoliucinių odos priežiūros procedūrų. Specialiai klientui parinkti aktyvieji komponentai, kurie švelnios jonizacijos būdu giliai valo, sudrėkina ir nuramina odą. Procedūra puikiai tinka ir vyrams.

 

 

 

Naujiena! Radio(termo)liftingo procedūros veidui

Itin efektyvi stangrinanti, jauninanti procedūra, kuri yra visiškai saugi ir neskausminga. Atliekant radio bangų procedūras mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – „liftingo“ efektas. Šios procedūros tinka veido raukšlių mažinimui bei veido patempimui „liftingui“, randų mažinimui.

 

Radio(termo)liftingo procedūrų metu:

 • Stangrėja oda, gaunamas „liftingo“ efektas
 • Mažėja raukšlės
 • Jaunėja, skaistėja oda
 • Oda tampa elastingesnė
 • Gerėja medžiagų apykaita ir oksigenacija

 

Dažniausiai rezultatai matomi jau po pirmos procedūros.

 

 

Ultragarsinis veido valymas

Ultragarsinių bangų pagalba atveriamos poros, todėl greičiau ir geriau išvalomas riebalų perteklius ir nešvarumai. Taip pat pagerėja kraujo ir limfos apytaka, ląstelės aprūpinamos deguonimi. Ultragarsinį veido valymą galima atlikti  atskirai, tačiau tai puiki paruošiamoji procedūra prieš bet kokią kitą veido odos puoselėjimo procedūrą. Proced8ra saugi, neskausminga, tinka ir pačiai jautriausiai odai

 

 

Automatinė Meso Pen adatinė sistema – sustiprina ir prailgina beadatinės mezoterapijos poveikį

 

Automatinė Meso Pen adatinė sistema naudojama beadatinės mezoterapijos metu. Meso Pen sistema – tai odos mikro subadymas, kuris sukuria kanalėlius, per kuriuos medžiagos gali būti daug lengviau abosrbuojamos į odą ir pasiekia pačius giliausius odos sluoksnius. Naudojant šią sistemą odoje atliekama daugiau nei šimtas adatos dūrių (nedaro gilaus odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio), o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų gamybą – todėl derinant automatinę Meso Pen adatinę sistemą su beadatine mezoterapija, pasiekiamas dar geresnis ir ilgiau išliekantis efektas.

 

Procedūros atliekamos:

 

Sporto, SPA ir sveikatingumo centre (Č. Sugiharos g. 3), tel. (8 5) 270 5722

SPA centre Vilniaus „Akropolyje“ (Ozo g. 25), tel. (8 5) 249 2701, mob. (8 698) 25355

Grožio institute Vilniaus Senamiestyje (Vokiečių g. 28/17), tel. (8 5) 262 9187

Į procedūros kainą jau įskaičiuotas enziminis pilingas ir kremas bei kaukė po procedūros.

 

 

Taip pat galime pasiūlyti platų asortimentą rūgštinių šveitimų procedūrų. Daugiau informacijos apie juos rasite čia.

 

 

Dėmesio! Jūsų patogumui – darbo dienomis dirbame iki 21 val., šeštadieniais ir sekmadieniais iki 18 val. Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722,  (8 5) 270 5710.

Šias procedūras galite atlikti ir SUGIHARA SPA centre Vilniaus „Akropolyje“ (Ozo g. 25).  Darbo laikas: pirmadieniais-sekmadieniais nuo 10 val. iki 22 val., tel. (8 5) 249 2701, (8 698) 25355.

 

Klientui neatvykus ir apie tai neinformavus registratūros prieš 24 val., kito vizito metu bus taikomas neatvykimo mokestis 14,48 €. Mokestis taikomas, nes mokama ne tik už paslaugą, bet ir už specialisto laiką, kuris registruojantis yra priskiriamas konkrečiam klientui, o jam neatvykus specialisto laikas naudojamas neproduktyviai.

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“ siekia visuomet užtikrinti kokybišką, efektyvų ir sklandų paslaugų teikimą. Todėl įspėjame, kad kliento vėlavimo atveju Klinika pasilieka teisę atlikti būtinus veiksmus sklandžiam tolimesniam klientų priėmimo laiko užtikrinimui.  Daugiau nei 15 min. pavėlavimo atveju bus sutrumpintas pavėlavusio kliento paslaugos teikimo laikas, o jei tai neįmanoma – pasiūlytas kitas, klientui tinkamas laikas.

 

How to enable JavaScript in your browser