fbpx

Gydomosios kūno procedūros

Gydomosios kūno procedūros

Negyvosios jūros vandens ir purvo terapija

 

Grožio terapijos ir chirurgijos klinika pasekė senovės romėnų pavyzdžiu – atsivežė į Vilnių Negyvosios jūros vandens ir purvo.

 

Negyvosios jūros vandens terapija (atliekama tik SUGIHARA klinikos SPA centre)

Negyvoji jūra – vienintelis vandens telkinys pasaulyje, kuriame mineralų kiekis yra pakankamas, kad turėtų realų poveikį žmogaus organizmui.
Mineralų kiekis Negyvojoje jūroje yra apie 750 g litrui. Didelė magnio, kalio, kalcio, bromo ir jodo koncentracija atpalaiduoja raumenis ir ramina nervų sistemą, spartina odos ląstelių medžiagų apykaitą. Druskingas vanduo puikiai padeda sergantiems psoriaze, neurodermitu, egzema, turintiems odos išbėrimų, kamuojamiems reumato ir artrito, patyrusiems sunkių traumų, kenčiantiems nuo chroniško bronchito, sinusito, bronchinės astmos. Negyvosios jūros vanduo turi uždegimus malšinančių ir antiseptinių savybių, saugo nuo peršalimo ir infekcijų, mažina skausmus.

 

Negyvosios jūros purvo terapija (atliekama visuose SUGIHARA filialuose)

Negyvosios jūros purvas yra turtingas įvairiais mineralais ir mikroelementais: kvarcu, žėručiu, kaolinu, magniu, kaliu, kalciu, bromu, variu, cinko druskomis ir kt. Purvas gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja odą, stiprina jos jungiamąjį audinį ir didina elastingumą. Tai ne tik puiki kosmetinė priemonė, padedanti atsikratyti antsvorio, celiulito, bet ir gamtinis vaistas. Negyvosios jūros purvas naudojamas gydant odos, judamojo aprato, nervų sistemos, virškinimo sistemos, mažojo dubens organų, kvėpavimo takų susirgimus.

 

 

Gydomasis masažas (atliekama visuose SUGIHARA filialuose)

 

Jau senovėje žmonės įsitikino, kad masažas yra puiki gydymo priemonė. Gydomieji masažai atliekami stuburo, sąnarių, raumenų, vidaus ligų, kvėpavimo sistemos, širdies ir kraujagyslių sistemai gydyti, skausmui mažinti, neurologiniams ir ortopediniams pacientams, esant stuburo išvaržoms, taip pat įvairių ligų profilaktikai.

 

 

Psoriazės (žvynelinės) gydymas UVB fototerapija (atliekama tik SUGIHARA klinikos SPA centre)

Psoriazė (žvynelinė) – tai lėtinė uždegiminė neužkrečiama odos liga. Esant sunkesniems atvejams liga gali būti ir daugiasisteminė (iki 30 proc. pažeidžia sąnarius, nagus, ryšys su širdies ir kraujagyslių ligomis). Šia liga pasaulyje serga apie 125 mln. gyventojų – iki 3% žmonijos populiacijos.

 

Žvynelinė nėra išgydoma, bet ligos paūmėjimus galima gydyti vietiniais tepamais ar sisteminiais geriamais vaistais, odos priežiūra su emolientais ir fototerapija bei vandens procedūromis. Dėl savo efektyvumo smarkiai populiarėja fototerapija ultravioletiniais spinduliais. Fototerapija pagreitina odos gijimą, retina atkričių dažnį, sumažėja vietiškai suvartojamų vaistų kiekis.

 

UV spindulių naudojimas, įvairios kombinacijos su kitais gydymo ir sveikatinimo bei odos priežiūros metodais, pagerina daugelio ligonių gydymo rezultatus ir sumažina galimus pašalinius reiškinius.
Itin geri rezultatai pasiekiami derinant Negyvosios jūros vandens vonias su ultravioletinių spindulių terapija. Toks metodas seniai taikomas ES šalyse, kur ligoniai gydomi Izraelyje naudojant saulės spindulių ir Negyvosios jūros vandens terapiją.

How to enable JavaScript in your browser