fbpx

Efektyvios kompleksinės kūno korekcijos programos

Dar tikslesni pokyčių rezultatai! Visiems įsigijusiems kūno procedūrų abonementus – kūno sudėties analizė prieš ir po kurso NEMOKAMAI! Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę.

Tik klinikoje SUGIHARA (Č. Sugiharos g.3). Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

 

 

Naujiena! Lumicell Wave 6 – naujausios technologijos celiulito mažinimui ir kūno modeliavimui (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre)

Klinikoje naudojama išskirtinio efektyvumo, netraumuojanti Lumicell Wave 6 įranga šalina visų stadijų ir net iki 4cm gylyje esančius celiulito paveiktus audinius ir koreguoja kūno formas. Apjungia net 5 pačias pažangiausias kūno modeliavimo ir celiulito mažinimo technologijas. Pasiekti kūno modeliavimo rezultatai yra ilgai išliekantys ir matomi jau po 3 procedūrų.

 

 

Kūno puoselėjimo programos

 

Kiekvienas iš mūsų nori džiaugtis gražia išvaizda. Puoselėjame savo veidą ir plaukus, rūpinamės dailia šypsena ir stilingais drabužiais. Tačiau vienas svarbiausių ne tik puikios išvaizdos, bet ir geros savijautos būtinų elementų yra kūno grožis.
SUGIHARA specialistai rūpindamiesi savo klientais, ir ypač klientėmis, sukūrė unikalias kūno grožio – lieknėjimo ir geros savijautos – programas. Ilgametė darbo patirtis bei unikalios, bet tuo pačiu ir saugios, kūno priežiūros technologijos padėjo sukurti išskirtines programas, kurių pagrindinis tikslas – greiti, saugūs, efektyvūs kūno pokyčiai.

 

Išskyrę svarbiausias ir dažniausiai žmones varginančias problemas sudarėme 4 programas, kurių kiekvieną sudaro preciziškai parinktos procedūros, duodančios greitą ir saugų efektą.

 

 

4 pagrindinės problemos ir 4 skirtingi etapai bei kūno grožio pokyčių technologijos:

 

 • 1 programa – Anticeliulitinė
 • 2 programa – Stangrinimas, jauninimas
 • 3 programa – Strijos
 • 4 programa – Speciali programa vyrams

 

 

Programoms sudaryti taikyta net 10 skirtingų kūno grožio pokyčių technologijų:

 

1. Kriostimuliacija (vienintelė Lietuvoje ir tik SUGIHARA SPA centre)

Unikali, inovatyvi ir saugi kūno grožio technologija. Tai žaibinė medžiagų apykaitos aktyvacija. Nauja ir efektyvi metodika, kurios metu net iki -160°C skysto azoto garai nukreipiami į problemines kūno vietas, taip veikiant šalčiui jautrias riebalines poodžio ląsteles. Klinikiniais tyrimais įrodytas kriostimuliacijos poveikis:

 

 • 4 kartus geresnė kraujotakos mikrocirkuliacija;
 • Detoksikacija;
 • Padidėjęs metabolizmas (net iki 8 val. po procedūros – organizmas sudegina iki 800 kcal.)
  Odos sustangrėjimas ir celiulito sumažėjimas;
 • Kolageno ir elastinių skaidulų sustiprėjimas;
 • Pagerėjęs raumenų tonusas.
 • Po kriostimuliacijos privaloma limfodrenažinė kompresinė terapija.

 

2. Limfodrenažinė kompresinė terapija

 

Limfodrenažinė kompresinė terapija pagal VODDERO metodą taikoma po kriostimuliacijos imituoja pulsuojantį masažą ir efektyviai gerina limfos ir kraujotakos apytaką. Inovacinė metodika ne tik padeda įveikti celiulitą ir koreguoti kūno formas, bet ir šalina kūno nuovargį, skausmą, mažina galūnių tinimus, padeda gydyti lėtinį venų nepakankamumą, detoksikuoja, iš organizmo šalina šlakus ir toksinus, padeda atsikratyti streso ir nemigos, stiprina imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą ir raumenų tonusą, stangrina odą.

 

 

3. Radio(termo) liftingas

Itin efektyvi stangrinanti, jauninanti procedūra, kuri yra visiškai saugi ir neskausminga. Radijo bangų pagaminama šiluma aktyvina riebalų skaidymą, mažina kūno apimtis. Temperatūros padidėjimas taip pat atpalaiduoja raumenis, tai lemia geresnę savijautą. Atliekant radijo bangų procedūras mažinamas raukšlių gylis, didėja odos tankumas, elastingumas ir tonusas, formuojamos kūno linijos, pagerėja odos spalva, gaunamas odos patempimo – „liftingo\“ efektas. Šios procedūros tinka randų ir strijų mažinimui, kūno odos suglebimui koreguoti.

 

 

4. GUINOT Techni SPA® procedūra

Tai ypač efektyvus aparatas – masažuojant aparatu Techni SPA® daromas trejopas poveikis – oda siurbiama, jonizuojama ir stimuliuojama. Šiuo aparatu net įsesenėjęs celiulitas įveikiamas tris kartus greičiau.

 

 

5. Detoksikuojamasis liekninamasis kūno įvyniojimas (bandažas)

Tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą. Bandažo metu vykstantis toksinų pašalinimas leidžia natūraliam audinių elastinui išlaikyti naują kūno formą: suspaustas riebalinis audinys tampa kompaktiškesnis ir lygesnis, pakeliami nusileidę sėdmenys ir krūtys; išlyginamas pilvas; suploninamos šlaunys, talija; stangrinama oda. Jau pirmosios procedūros metu bendri kūno matmenys gali sumažėti net iki 20 cm!

 

 

6. PEVONIA viso kūno įvyniojimai

Profesionalios, visame pasaulyje pripažintos SPA kosmetikos PEVONIA kūno įvyniojimai kūno linijų formavimui ir stangrinimui. Tai efektyvios procedūros kurių dėka: jauninama, stangrinama celiulito pažeista oda, ji maitinama, stabdomi senėjimo procesai, atkuriamas odos elastingumas, taip pat šalinami toksinai ir skysčių sankaupos. Programoms sudaryti parinktos anticeliulitinės ir ypač efektyviai stangrinančios procedūros!

 

 

7. Liposažas

Tai unikalus masažas, atliekamas rankomis, tačiau jo poveikis prilygsta riebalų nusiurbimui. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai – tai yra iš ties intensyvus masažas. Liposažas lieknina, stangrina odą ir padeda atsikratyti celiulito.

 

 

8. Meso Pen adatinės procedūros kūnui

Meso Pen sistema – tai odos mikro subadymas, kuris sukuria kanalėlius, per kuriuos medžiagos gali būti daug lengviau abosrbuojamos į odą ir pasiekia pačius giliausius odos sluoksnius. Šis metodas naudojamas kolageno ir elastino skaidulų sintezės aktyvinimui ir geresniam medžiagų patekimui į odą. Naudojant šią sistemą odoje atliekama daugiau nei šimtas adatos dūrių (nedaro gilaus odos pažeidimo ir nepašalina epidermio sluoksnio), o kiekvienas jų stimuliuoja naujų kolageno skaidulų gamybą.

 

 

9. Infraraudonųjų spindulių pirtis

Priešingai nei įprastos pirtys, infraraudonųjų spindulių pirtis neapsunkina organizmo, o stimuliuoja ir suteikia energijos. Lankymasis šioje pirtyje padės atsikratyti celiulito, atjaunins odą bei padailins kūno linijas – vienu kartu atsikratoma net iki 300 kalorijų! Taip pat, efektyviau nei lankantis kitose pirtyse, iš organizmo pašalinama daugiau nuodingų medžiagų, šlakų, cholesterino ir kt.

 

 

10. Raumenų elektrostimuliacija Eurowave aparatu

Raumenų elektrostimuliavimas šiuo kompiuterizuotu aparatu ne tik puikiai papildo ir sustiprina fizinių pratimų rezultatus, bet kai kuriais atvejais netgi prilygsta sitemingam sportavimui, stiprina atskiras raumenų grupes, puikiai treniruoja net sukiai pasiekiamas problemines vietas (vidines šlaunies puses, sėdmenis. Tai mediciniškai saugus, efektyvus ir ilgalaikio poveikio metodas padeda stiprinti ir stangrinti kūno raumenis. Šių procedūrų dėka sulieknėsite, atsikratysite celiulito, padailinsite kūno linijas, susitiprinsite kūną.

 

 

Unikalios SUGIHARA specialistų sukurtos itin efektyvios ir saugios kūno grožio programos:

 

1. Anticeliulitinė programa

 

Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių ar amžiaus. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų, kurie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Dažniausiai celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje. Pašalinti jį nelengva, tačiau su specialistų pagalba tai įmanoma padaryti!

 

Programą sudaro:

 

I var.

 • Kriostimuliacija
 • Limfodrenažinis masažas
 • Liposažas
 • Bandažas

II var.

 • Kriostimuliacija
 • Limfodrenažinis masažas
 • GUINOT TechniSPA procedūros
 • PEVONIA žaliosios kavos įvyniojimas
 • Infraraudonųjų spindulių pirtis

 

 

2. Stangrinamoji programa

 

Daili ir stangri oda yra vienas geidžiaumiausių moterų tikslų. Deja, nepriklausomai nuo amžiaus, kūno apimčių ar gyvenimo būdo ši problema kamuoja daugelį. Tai yra ypač aktualu moterims po gimdymo ar numetus svorio. Šią programą sudarančios procedūros, atliekamos SUGIHARA specialisčių, užtikrina matomus pokyčius jau po 3 savaičių.

 

 

Programą sudaro:

I var.

 • Kriostimuliacija
 • Limfodrenažinis masažas
 • Radio(termo)liftingas
 • GUINOT TechniSPA procedūros
 • PEVONIA Tropicale įvyniojimas

 

II var.

 • Kriostimuliacija
 • Limfodrenažinis masažas
 • Radio(termo)liftingas
 • Raumenų elektrostimuliacija Eurowave aparatu
 • PEVONIA Lumafirm įvyniojimas

 

Procedūrų kiekis: nuo 10
Programos trukmė: nuo 3 sav.

 

 

3. Strijas naikinanti programa

 

Viena nemaloniausių ir matomiausių kūno odos problemų – strijos. Tai žino dauguma gimsžiusių moterų ir bręstančių paauglių. Yra gausybė priemonių šiai problemai įveikti, tačiau tam reikia daug laiko, pastangų ir finansų. Suprasdami, kaip trūkumai verčia jaustis blogai bei trukdo pasitikėti savimi , siūlome išeitį – greitą ir veiksmingą programą, kurios rezultatais galėsite džiaugtis greičiau nei po mėnesio!

 

 

Programą sudaro:

 • Radio(termo)liftingas
 • Šilkinis PEVONIA kūno šveitimas
 • Meso Pen adatinės procedūros kūnui
 • PEVONIA Tropicale įvyniojimas

 

Procedūrų kiekis: nuo 8
Programos trukmė: nuo 3 sav.

 

 

4. Spec. programa vyrams!

 

Padailinti kūno linijas nori ne tik moterys. Tačiau dažniausiai grožio specialistai dėmesį skiria tik dailiosios lyties atstovėms. SUGIHARA kūno ekspertės teigia, jog daugelis vyras nori patobulinti savo figūrą – atskratyti nereikalingų kilogramų ar „alaus pilvuko\“. Tad specialiai vyram yra sudaryta ypatinga programa, pagal įnoringiausius jų poreikius:

 

Programą sudaro:

I var.

 • Kriostimuliacija
 • Limfodrenažinis masažas
 • GUINOT TechniSPA procedūros
 • PEVONIA žaliosios kavos įvyniojimas
 • Infraraudonųjų spindulių pirtis

 

II var.

 • Kriostimuliacija
 • Limfodrenažinis masažas
 • Raumenų elektrostimuliacija Eurowave aparatu
 • Infraraudonųjų spindulių pirtis
 • Procedūrų skaičius: nuo 9
 • Programos trukmė: nuo 3 sav.

 

Daugiau informacijos ir registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

 

How to enable JavaScript in your browser