fbpx

Vakuuminis masažas

Vakuuminis kūno masažas su ozonuotu aliejumi

 

Kūno vakuuminis masažas su ozonuotu aliejumi atliekamas specialiu antgaliu bei naudojant specialią ritminę vakuuminio masažo metodiką. Šiuo atveju ozonoterapijos poveikis yra anticeliulitinis. Ozonas atkuria mikrocirkuliaciją, stimuliuoja organizmo oksidacinius atsinaujinimo procesus, taip pat pagerina ląstelių aprūpinimą energija, kitaip tariant, jas „atgaivina“, stimuliuoja apykaitos procesus jungiamajame audinyje, kuris išsidėstęs strijų zonose. Strijos pradeda įgauti sveikos odos spalvą ir pasidaro lygesnės.
Vakuuminis masažas judesiais, kurie prilygsta limfodrenažiniam ir anticeliulitiniam masažams, mažina poodinį riebalų sluoksnį, lygina odą. Tokiu būdu oda ne tik gražėja, bet ir tampa sveikesnė. Rekomenduojamas kursas – 5 – 10 procedūrų.

Paslauga atliekama Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse, Č. Sugiharos g. 3, Tel. (8 5) 270 5722, el. paštas: baseinas@sugihara.lt

Vakuminis vienos kūno zonos masažas su ozonuotu aliejumi (nugara, pilvas, sėdmenys, liemuo) atliekant kitas ozono terapijos procedūras, pvz., ozono mišinio injekcijas kūno srityje.

 

 

How to enable JavaScript in your browser