Anticeliulitinė liekninanti procedūra Guinot TechniSPA

Dar tikslesni pokyčių rezultatai! Visiems įsigijusiems kūno procedūrų abonementus – kūno sudėties analizė prieš ir po kurso NEMOKAMAI! Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę.

Tik klinikoje SUGIHARA (Č. Sugiharos g.3). Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

Viso kūno anticeliulitinė liekninanti procedūra Guinot TechniSPA

 

Tris kartus greičiau ir efektingiau!
Kad ir kokį dailų apatinį trikotažą ar maudymo kostiumėlį dėvėtume, neretai nuotaiką gadina odos nelygumai ant šlaunų, sėdmenų.
Celiulitas būdingas beveik visoms moterims ir merginoms, nepriklausomai nuo kūno apimčių. Celiulitas išryškėja tada, kai giliai odos ląstelėse susikaupia riebalų. Šie labai greitai dauginasi ir užspaudžia kraujotaką bei limfotaką. Sutrinka skysčių tekėjimas ir jie ima kauptis odoje. Dėl to atsiranda apelsino žievelės išvaizda. Daugiausia celiulitas būna ant šlaunų, tačiau gali būti beveik visur: ant rankų, kojų, pilvo, pasmakrėje. Pašalinti jį nelengva.
Su naujuoju revoliuciniu aparatuTECHNISPA® celiulitą įveiksime tris kartus greičiau! Pašalinsime net ir įsisenėjusį celiulitą!

 

Masažuojant šiuo aparatu daromas trejopas ypač efektyvus poveikis, todėl triskart greičiau šalinimas net įsisenėjęs celiulitas:

  • vakuuminiu būdu oda siurbiama. Vakuuminiu siurbimu suardomos riebalų ląstelės, pagerinama odos limfotaka ir kraujotaka.
  • jonizuojama – biologinė jonizacija padeda veikliosioms medžiagoms giliai įsiskverbti į odą. Procedūros metu naudojama specialus jonizuotas serumas, giliai įsiskverbiantis į audinius tirpdantis riebalų ląsteles ir stangrinantis odą.
  • stimuliuojama – raumenis stimuliuojant mikrosrove stangrinama oda ir pašalinami toksinai.

Po masažo švelniais judesiais įtrinimas raminantis kremas. Procedūra neskausminga, TECHNISPA® veiklumo stiprumas nustatomas individualiai pagal kliento jautrumą.
Rekomenduojamas 6-10 procedūrų kursas.

 

Rezultatai: jau po trijų procedūrų rezultatai bus akivaizdūs – oda taps lygesnė, stangresnė, o kūno apimtys sumažės keliais centimetrais!

 

 

Kojų patinimą mažinanti ir kojų stangrumą didinanti procedūra

 

Technispa procedūra pavargusioms ir sunkioms kojoms – tai unikalus ir revoliucinis kojų formų dailinimo metodas!
Pati pirmoji procedūra, kuri veiksmingai šalina skysčių perteklių, suaktyvina kraujo ir limfos tekėjimą ir nuostabiai atgaivina kojas.
Dėl trejopo Technispa poveikio (vakuuminio siurbimo, jonizacijos ir stimuliacijos) veiksmingumo ir specialių kūno specialisto masažo judesių kojoms sugrąžinamas lengvumas, gaivumas ir tonusas.
Rezultatai:

  • Suaktyvina kraujo ir limfos tekėjimą
  • Lengvumo ir geros savijautos pojūtis
  • Gaivios ir atgavusios jėgas kojos
  • Energijos pilnos kojos, sumažėjęs patinimas kulkšnyse
  • Gražios dailių formų kojos
  • Stimuliuoja kojų raumenis
  • Padeda išskirstyti ir pašalinti odos audinyje susikaupusį vandens perteklių

 

Anticeliulitinis, liekninamasis masažas Guinot TechniSPA aparatu atliekamas visuose SUGIHARA filialuose.

 

How to enable JavaScript in your browser