fbpx

Aparatinės kūno procedūros

SUGIHARA specialistai rūpindamiesi savo klientais, ir ypač klientėmis, sukūrė unikalias kūno grožio – lieknėjimo ir geros savijautos – programas. Ilgametė darbo patirtis bei unikalios, bet tuo pačiu ir saugios, kūno priežiūros technologijos padėjo sukurti išskirtines programas, kurių pagrindinis tikslas – greiti, saugūs, efektyvūs kūno pokyčiai.

 

Dar tikslesni pokyčių rezultatai! Visiems įsigijusiems kūno procedūrų abonementus – kūno sudėties analizė prieš ir po kurso NEMOKAMAI! Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę.

 

Tik klinikoje SUGIHARA (Č. Sugiharos g.3). Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

 

 

 

 

 

 

Naujiena! Lumicell Wave 6 – naujausios technologijos celiulito mažinimui ir kūno modeliavimui (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre)

Klinikoje naudojama išskirtinio efektyvumo, netraumuojanti Lumicell Wave 6 įranga šalina visų stadijų ir net iki 4cm gylyje esančius celiulito paveiktus audinius ir koreguoja kūno formas. Apjungia net 5 pačias pažangiausias kūno modeliavimo ir celiulito mažinimo technologijas. Pasiekti kūno modeliavimo rezultatai yra ilgai išliekantys ir matomi jau po 3 procedūrų.

 

Kriostimuliacija (vienintelė Lietuvoje ir tik SUGIHARA SPA centre)

Unikali, inovatyvi ir saugi kūno grožio technologija. Tai žaibinė medžiagų apykaitos aktyvacija. Nauja ir efektyvi metodika, kurios metu net iki –160°C skysto azoto garai nukreipiami į problemines kūno vietas, taip veikiant šalčiui jautrias riebalines poodžio ląsteles. Klinikiniais tyrimais įrodytas kriostimuliacijos poveikis – geresnė kraujotakos mikrocirkuliacija, detoksikacija,
padidėjęs metabolizmas, odos sustangrėjimas ir celiulito sumažėjimas, kolageno ir elastinių skaidulų sustiprėjimas, pagerėjęs raumenų tonusas. Limfodrenažinė kompresinė terapija Ši inovacinė metodika ne tik padeda įveikti celiulitą ir koreguoti kūno formas, bet ir šalina kūno nuovargį, skausmą, mažina galūnių tinimus, padeda gydyti lėtinį venų nepakankamumą, detoksikuoja, iš organizmo šalina šlakus ir toksinus, padeda atsikratyti streso ir nemigos, stiprina imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą ir raumenų tonusą, stangrina odą.

 

Radio(termo) liftingas (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre)

Itin efektyvi stangrinanti, jauninanti procedūra, kuri yra visiškai saugi ir neskausminga. Radijo bangų pagaminama šiluma aktyvina riebalų skaidymą, mažina kūno apimtis. GUINOT Techni SPA® procedūra Tai ypač efektyvus aparatas – masažuojant aparatu Techni SPA® daromas trejopas poveikis: oda siurbiama, jonizuojama ir stimuliuojama. Šiuo aparatu net įsisenėjęs celiulitas įveikiamas tris kartus greičiau.

 

Limfodrenažinė kompresinė terapija (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre ir filiale Senamiestyje)

Ši inovacinė metodika ne tik padeda įveikti celiulitą ir koreguoti kūno formas, bet ir šalina kūno nuovargį, skausmą, mažina galūnių tinimus, padeda gydyti lėtinį venų nepakankamumą, detoksikuoja, iš organizmo šalina šlakus ir toksinus, padeda atsikratyti streso ir nemigos, stiprina imuninę sistemą, gerina medžiagų apykaitą ir raumenų tonusą, stangrina odą.

 

GUINOT Techni SPA® anticeliulitinė stangrinamoji procedūra (atliekama visuose SUGIHARA filialuose)

Tai ypac efektyvus aparatas – masažuojant aparatu Techni SPA® daromas trejopas poveikis: oda siurbiama, jonizuojama ir stimuliuojama. Šiuo aparatu net įsisenejęs celiulitas iveikiamas tris kartus greičiau.

 

Raumenų elektrostimuliacija Eurowave aparatu (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre)

Raumenų elektrostimuliavimas šiuo kompiuterizuotu aparatu ne tik puikiai papildo ir sustiprina fizinių pratimų rezultatus, bet kai kuriais atvejais netgi prilygsta sistemingam sportavimui, stiprina atskiras raumenų grupes, puikiai treniruoja net sunkiai pasiekiamas problemines vietas.

 

 

 

Vakuminis masažas ozonuotu aliejumi  (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre)

Kūno vakuuminis masažas su ozonuotu aliejumi atliekamas specialiu antgaliu bei naudojant specialią ritminę vakuuminio masažo metodiką. Šiuo atveju ozonoterapijos poveikis yra anticeliulitinis. Ozonas atkuria mikrocirkuliaciją, stimuliuoja organizmo oksidacinius atsinaujinimo procesus, taip pat pagerina ląstelių aprūpinimą energija, kitaip tariant, jas “atgaivina”, stimuliuoja apykaitos procesus jungiamajame audinyje, kuris išsidėstęs strijų zonose. Strijos pradeda įgauti sveikos odos spalvą ir pasidaro lygesnės.
Vakuuminis masažas judesiais, kurie prilygsta limfodrenažiniam ir anticeliulitiniam masažams, mažina poodinį riebalų sluoksnį, lygina odą. Tokiu būdu oda ne tik gražėja, bet ir tampa sveikesnė. Rekomenduojamas kursas – 5 – 10 procedūrų.

How to enable JavaScript in your browser