Pradžia Paslaugos SPA, masažai, lieknėjimasAnticeliulitinės, liekninančios procedūrosBandažas – detoksikuojamasis liekninamasis kūno įvyniojimas

Bandažas – detoksikuojamasis liekninamasis kūno įvyniojimas

Tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti oda.

Bandažo metu pašalinami kūne susikaupę toksinai, kurių neįmanoma atsikratyti laikantis dietos, sportuojant ar prakaituojant saunoje.

 

Detoksikuojamasis liekninamasis kūno įvyniojimas (bandažas)

Detoksikuojamasis liekninantis kūno įvyniojimas dažnai vadinamas tiesiog bandažu. Tai išimtinai natūralus, efektyvus ir saugus būdas ilgam sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą.

Sėkmės priežastis – procedūroms vartojamas unikalus, turintis daug mineralų jūros dumblo tirpalas. Šis dumblas buvo vartojamas jau Kleopatros laikais, o Amerikos indėnai jį vartodavo apsivalymo apeigoms ir ritualams.

Elastiniai tvarsčiai suvilgomi šiltu jūros dumblo tirpalu ir specialia tvarstymo metodika vyniojami ant viso kūno. Jie veikia kaip didelis kompresas, pašalinantis toksinus iš skysčio, supančio riebalų ląsteles.

Kaip veikia detoksikuojantis kūno įvyniojimas?

Toksinų pašalinimas leidžia natūraliam audinių elastinui išlaikyti naują kūno formą:

 • suspaustas riebalinis audinys tampa kompaktiškesnis ir lygesnis;
 • pakeliami nusileidę sėdmenys ir krūtys;
 • išlyginamas pilvas;
 • suploninamos šlaunys, talija;
 • stangrinama oda.

Šis procesas – tai ne dehidratacija (skysčių netekimas). Išgėrus vandens, prarasti centimetrai neatsistato. Priešingai, primygtinai siūloma po procedūros gerti daug vandens. Tokiu būdu dar kelias dienas tęsiasi detoksikacijos procesas, iš audinių toliau plaunami toksinai, oda tvirtėja, kūno matmenys mažėja.

Tai nėra riebalų tirpinimas ar jų perskirstymas audiniuose. Bandažo metu pašalinami kūne susikaupę toksinai, kurių neįmanoma atsikratyti laikantis dietos, sportuojant ar prakaituojant saunoje. Kadangi kūno matmenys sumažėja neribotam laikui, dažnai tai paskatina iš esmės pakeisti gyvenimo būdą į sveikesnį.

Kaip atliekama ši procedūra?

Įvyniojimui naudojami 15 cm pločio elastiniai tvarsčiai, kurie sumirkomi šiltu jūros dumblo tirpalu. Procedūra trunka 2 val. Procedūros metu klientas jaučiasi vėsiai – užvelkamas vinilinis kostiumas, kuris padeda išlaikyti nepakitusią kūno temperatūrą, natūralus kūno garavimo procesas neslopinamas.

Procedūra itin rekomenduojama:

 • besilaikantiems dietos;
 • norintiems sulieknėti;
 • norintiems pakoreguoti kūno formas;
 • intoksikuotiems (taip pat onkologiniams ligoniams);
 • sergantiems žvyneline, egzema, nerudermitu, acne;
 • turintiems sausą odą,
 • norintiems atsikratyti celiulito, strijų.

Pirmosios procedūros metu kūno matmenys mažėja: netenkama mažiausiai 20 cm. Reikia atkreipti dėmesį, kad centimetrų skaičius – tai bendras (suminis) dydis (matuojama 18 kūno sričių). Klientai labiau sulieknėja per tas vietas, kur audiniai puresni ir minkštesni (moterys – sėdmenų ir šlaunų srityje, vyrai – pilvo srityje).

Per procedūrų kursą (3-5 kartai, kas 7-10 dienų) įmanoma sumažinti probleminėms srities apimtį iki 6-8 cm. Sunku tiksliai numatyti, kiek centimetrų žmogus neteks, bet dažnai net smulkus žmogus netenka 25-28 cm.

Stambesni klientai labiau sulieknėja ne pirmąjį kartą, o po procedūrų kurso. Kiekvienos kitos procedūros metu dumblo tirpalas skverbsis vis giliau, detoksikacijos procesas yra ilgalaikis. Šios procedūros rekomenduojamos dietų „kankiniams“ bei norintiems sulieknėti arba tik pakoreguoti kūno (šlaunų, krūtinės ir pan.) linijas žmonėms. Bandažas yra išmėgintas būdas ilgam laikui sumažinti kūno matmenis, detoksikuoti organizmą ir išvalyti odą.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA SPA ir sveikatingumo kompleksas (8 698) 53 902 ir el.p  baseinas@sugihara.lt 

SPA centras „Akropolyje“, Ozo g. 25, Vilnius. Mob. +370 698 25355spaakropolis@sugihara.lt 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#