fbpx

Aparatinės kūno procedūros

Dar tikslesni pokyčių rezultatai! Visiems įsigijusiems kūno procedūrų abonementus – kūno sudėties analizė prieš ir po kurso NEMOKAMAI! Tokiu būdu, drauge su specialistu, galėsite stebėti savo pokyčius ir detaliai sužinoti savo fizinę būklę.

Tik klinikoje SUGIHARA (Č. Sugiharos g.3). Informacija ir išankstinė registracija: (8 5) 270 5722 ir el. paštu baseinas@sugihara.lt

 

 

 

Naujiena! Lumicell Wave 6 – naujausios technologijos celiulito mažinimui ir kūno modeliavimui (atliekama SUGIHARA Klinikos SPA centre)

Klinikoje naudojama išskirtinio efektyvumo, netraumuojanti Lumicell Wave 6 įranga šalina visų stadijų ir net iki 4cm gylyje esančius celiulito paveiktus audinius ir koreguoja kūno formas. Apjungia net 5 pačias pažangiausias kūno modeliavimo ir celiulito mažinimo technologijas. Pasiekti kūno modeliavimo rezultatai yra ilgai išliekantys ir matomi jau po 3 procedūrų.

 

 

Anticeliulitinė procedūra Guinot TechniSPA

 

Masažuojant šiuo aparatu daromas trejopas poveikis: vakuuminiubūdu oda siurbiama, jonizuojama ir stimuliuojama, todėl triskart greičiau šalinimas net įsisenėjęs celiulitas. Procedūros metu naudojamas specialus jonizuotas serumas, giliai įsiskverbiantis į audiniusir padedantis skaidyti riebalus. Po masažo švelniais judesiais įtrinimas raminantis kremas.
Anticeliulitinis, liekninamasis masažas Guinot TechniSPA aparatu atliekamas Grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje (Č.Sugiharos g. 3, Vilnius) ir SUGIHARA filiale Vilniaus senamiestyje (Vokiečių g. 28/1, Vilnius).v NAUJIENA! Guinot TechiSPA procedūros SUGIHARA SPA centre Akropolyje (Ozo g. 25, Vilnius).

 

Vakuuminis kūno masažas su ozonuotu aliejumi

 

Kūno vakuuminis masažas su ozonuotu aliejumi atliekamas specialiu antgaliu bei naudojant specialią ritminę vakuuminio masažo metodiką. Šiuo atveju ozonoterapijos poveikis yra anticeliulitinis. Ozonas atkuria mikrocirkuliaciją, stimuliuoja organizmo oksidacinius atsinaujinimo procesus, taip pat pagerina ląstelių aprūpinimą energija, kitaip tariant, jas „atgaivina“, stimuliuoja apykaitos procesus jungiamajame audinyje, kuris išsidėstęs strijų zonose. Strijos pradeda įgauti sveikos odos spalvą ir pasidaro lygesnės.
Vakuuminis masažas judesiais, kurie prilygsta limfodrenažiniam ir anticeliulitiniam masažams, mažina poodinį riebalų sluoksnį, lygina odą. Tokiu būdu oda ne tik gražėja, bet ir tampa sveikesnė. Rekomenduojamas kursas – 5 – 10 procedūrų.

Paslauga atliekama Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse, Č. Sugiharos g. 3, Tel. (8 5) 270 5722, el. paštas: baseinas@sugihara.lt

Vakuminis vienos kūno zonos masažas su ozonuotu aliejumi (nugara, pilvas, sėdmenys, liemuo) atliekant kitas ozono terapijos procedūras, pvz., ozono mišinio injekcijas kūno srityje.

Raumenų elektrostimuliacija Eurowave aparatu

Raumenų elektrostimuliacija ne tik puikiai papildo ir sustiprinafizinių pratimų rezultatus, bet kai kuriais atvejais netgi prilygsta sitemingam sportavimui, stiprina atskiras raumenų grupes, puikiai treniruoja net sunkiai pasiekiamas problemines vietas (vidines šlaunų puses, sėdmenis), be to, užtikrinamas ilgalaikis poveikis.
Paslauga atliekama Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse, Č. Sugiharos g. 3, Tel. (8 5) 270 5722, el. paštas: baseinas@sugihara.lt

 

Limfodrenažinė kompresinė terapija (pneumomasažas)

 

Gerina limfos tekėjimą, šalina organizme susikaupusius skysčius,šlakus bei toksinus, masažuoja galūnes ir gerina ląstelių medžiagų apykaitą. Tai puiki prevencinė priemonė tiems, kuriuos vargina kraujotakos sutrikimai, galūnių tinimas.

Limfos sistema tiekia maistines medžiagas į ląsteles ir pašalina vandens perteklių, bakterijas, virusus ir toksinus.

Rekomenduojama atlikti 10-15 procedūrų 2-3 kartus per savaitę. Siekiantiems koreguoti kūno formas, procedūrų skaičių specialistas parenka individualiai.
Paslauga atliekama Sporto, SPA ir sveikatingumo komplekse, Č. Sugiharos g. 3, Tel. (8 5) 270 5722, el. paštas: baseinas@sugihara.lt

 

How to enable JavaScript in your browser