Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaRandų plastinės operacijos

Randų plastinės operacijos

Po traumų ar operacijų visuomet lieka randai. Turimas randas žmogui gali ir nesukelti jokių nepatogumų.

Tačiau kai kuriais atvejais randas gali smarkiai keisti žmogaus išvaizdą ir sumažinti jo pasitikėjimą savimi, tuomet yra būtina randą koreguoti ir padaryti jį  kiek įmanoma mažiau matomu.

  • Kai kuriais atvejais randą galima padaryti mažiau matomu, jį koreguojant chirurginiu būdu.
  • Tais atvejais, kai randas būna iškilęs ar nelygus, randą galima šlifuoti lazeriu. Specialiu lazeriu rando spalvą galima padaryti mažiau ryškią ir intensyvią. Kai kuriuos randus galima suminkštinti ir sumažinti, į juos suleidus vaistų.
  • Tačiau būna ir tokių randų, kuriems nei operacija, nei korekcija lazeriu ar gydymas medikamentais neduos norimo rezultato.

Apsispręsti dėl procedūros padės išsami konsultacija su plastikos chirurgu dr. D. Radzevičiumi, atsakys ar Jūsų randą galima koreguoti, ir kokios priemonės būtų efektyviausios.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#