Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaPilvo plastika

Pilvo plastika

Pilvo sienos plastiką (abdominoplastiką) atlieka plastikos chirurgas dr. Darius Radzevičius.

  • Diastazės gydymas
  • Bambos korekcija
  • Pilvo odos patempimas

Registruokitės pirminei gyd. dr. D. Radzevičiaus konsultacijai!

SUGIHARA klinikoje Jūsų laukia išskirtinis dėmesys, profesionalūs gydytojai, moderni medicininė įranga ir individualius klientų poreikius atitinkantys sprendimai!

Kas yra abdominoplastika?

Pilvo plastika (abdominoplastika) arba pilvo sienos plastika – tai plastinė operacija, kurios metu siekiama pašalinti odos ir riebalų perteklių nuo pilvo zonos ir taip padailinti pilvo išvaizdą. Šios operacijos metu gali būti koreguojami prasiskyrę pilvo raumenys (pašalinama raumenų diastazė), po nėštumo ar kūno svorio pokyčių elastingumą praradusi pilvo oda, nusileidusi bamba bei susikaupusių riebalų perteklius.

Pilvo plastika galima visiems pacientams, kurie siekia tobulesnės išvaizdos. Svarbu suprasti, kad pilvo plastika nėra svorio metimo pakaitalas ar alternatyva mankštai ir tinkamai mitybai. 

Kada ir kam rekomenduojama pilvo plastikos operacija?

Dažniausiai pilvo plastika atliekama moterims, patyrusioms pilvo raumenų diastazę nėštumo metu. Tačiau operacija gali būti atliekama bet kuriam žmogui, kuris nėra patenkintas savo pilvo išvaizda ir kai pilvo plokštumo nebeįmanoma pasiekti sveikai maitinantis ir sportuojant. Taip gali atsitikti praradus daug svorio, po pilvo raumenų traumos ir pan.

Kas yra pilvo diastazė?

Pilvo diastazė – tai kairės ir dešinės pusių tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimas, kuris būdingas 30–70 proc. nėščiųjų bei pagimdžiusių moterų. Pilvo diastazė pasireiškia pilvo iškilimu, kuris yra sutvarkomas chirurginės operacijos metu.

Pilvo plastika ir Mommy makeover

Ne paslaptis, kad pilvo plastika bėgant metams sparčiai populiarėja pagimdžiusių moterų tarpe, o joms kartu atliekamos pilvo ir krūtų plastinės operacijos netgi turi ir atskirą pavadinimą – „Mommy makeover“ (liet. Mamos pokytis).

„Mommy makeover“ operacijų metu, atsižvelgiant į individualius pacienčių norus, yra pakoreguojama pilvo išvaizda bei atliekama krūtų pakėlimo operacija, kurios metu yra sulyginami krūtų dydžiai, pakoreguojamas jų stangrumas ir putlumas. Esant poreikiui, operacijos metu galima atlikti ir krūtų didinimo operaciją. Dėl „Mommy makeover“ operacijos geriausia konsultuotis su ilgametę patirtį turinčiu plastikos chirurgu gyd. dr. D. Radzevičiumi, kuris kiekvienai pacientei individualiai pasiūlys geriausią sprendimą ir plastinių operacijų derinį.

Kaip pasiruošti pilvo sienos plastikai?

Pilvo sienos plastika nereikalauja griežto pasiruošimo operacijai, tačiau yra keli patarimai:

  • laikykitės sveikos mitybos ir reguliai mankštinkitės, pasirenkant ne per didelį krūvį;
  • ne anksčiau nei dvi savaitės prieš operaciją, atlikite kraujo tyrimus bei atlikite kardiogramą;
  • pasikonsultavus su chirurgu, atsisakykite vaistų, kurie negalimi prieš operaciją;
  • prieš operaciją negalima vartoti alkoholio, rūkyti ar vartoti narkotines medžiagas.

Kaip atliekama operacija?

Operacija trunka iki 2 val., jos metu naudojama bendra anestezija. Išpjaunamas odos lopas, esantis po bamba, viršuje esanti oda nuleidžiama – kaip teatro uždanga. Bamba perkeliama į normalią padėtį, atlikus pjūvį nuleistoje odoje. Raumenų kapsulė įtempiama, kad pilvas taptų plokščias. Dažnai tos pačios operacijos metu atliekamas ir riebalų nusiurbimas.

Pilvo plastikos operacijų tipai

Pilvo plastikos operacijos skirstomos į šiuos tipus:

Pilvo plastika – koreguojama apatinė pilvo dalis, bamba ir dalis virš bambos. Šio operacijos metu dažnai atliekama ir prasiskyrusių raumenų korekcija.

“Mini” pilvo plastika – bamba lieka vietoje, viršutinė pilvo dalis nekoreguojama, koreguojama tik apatinė pilvo dalis.

Prasiskyrusių raumenų korekcija – dažniausiai atliekama po nėštumo, kai sutvarkomi prasiskyrę tiesieji pilvo raumenys ir panaikinamas pilvo išsipūtimas.

Riebalų nusiurbimas – atliekant pilvo plastiką galima atlikti ir riebalų nusiurbimą, kurių perteklius dažniausiai būna juosmens, nugaros, pilvo srityje.

Po operacijos

Gijimas. Iškart po pilvo plastikos operacijos nerekomenduojama bent 3 paras drėkinti pilvo po dušu, vėliau – kiekvieną kartą nusiprausus reikia keisti tvarsčius. Pirmąsias dienas gali būti jaučiamas skausmas, tempimas, matytis mėlynės, patinimas. Atsistoti ir vaikščioti, judinti pėdas, kojas rekomenduojama iškart po operacijos atgavus jėgas. Pirminis pilvo plastikos rezultatas matomas maždaug po 4 mėn. – visą šį laikotarpį būtina laikytis gydytojo nurodytų gijimo rekomendacijų.

Priežiūra. Į įprastą gyvenimo rutiną po pilvo plastikos galima grįžti maždaug per 1 mėn. 6–8 sav. po operacijos reikia nešioti specialų korsetą, kurį rekomenduoja gydytojas. Sportuoti, užsiimti itin aktyvia fizine veikla, nešti sunkius nešulius nerekomenduojama bent 1–2 mėn. Visą laiką po operacijos rekomenduojama laikytis sveikos gyvensenos ir mitybos principų, vengti didelio svorio prieaugio, būti fiziškai aktyviam.

Randas. Kadangi pjūvis atliekamas horizontaliai apatinėje pilvo dalyje, ten ir formuojasi randas. Pirmaisiais mėnesiais jis būna ryškus, tačiau bėgant laikui blanksta ir ilgainiui susilieja su oda – įgauna blyškų atspalvį.

Pilvo plastika: prieš ir po

pilvo-plastika-vilniuje-4pilvo-plastika-vilniuje-2pilvo-plastika-vilniuje-3

Dažniausiai užduodami klausimai

Kada po operacijos galėsiu vykti namo?

Pacientai po operacijos klinikoje praleidžia naktį ir, jei pageidauja, namo vyksta jau kitą dieną.

Kokia yra pilvo plastikos kaina?

Klinikoje „Sugihara“ pilvo plastika kainuoja nuo  4 000 Eur, tačiau konkrečią situaciją, papildomas procedūras operacijos metu suplanuoti ir sužinoti kainą galėsite po pirminės konsultacijos su plastikos chirurgu.

Kokia turėtų būti pooperacinė priežiūra?

Paskirtą laiko tarpą (apie 1–2 mėn.) reikia dėvėti specialų korsetą. Paprastai po operacijos jaučiamas skausmas ir didelis tempimas, jaučiamas patinimas, atsiranda mėlynės. Tai – normalūs procesai, kurie netrukus išnyksta. Po 10–12 d. gali būti ištraukiama keletas siūlų, tačiau dauguma jų yra besirezorbuojantys.

Koks nedarbingumo terminas po operacijos?

Nedarbingumas gali siekti apie 10–12 dienų – priklausomai nuo konkretaus žmogaus darbo ar veiklos pobūdžio. Prie fizinės veiklos galima grįžti maždaug po mėnesio. Gimdyti rekomenduojama po operacijos praėjus bent 1 metams.

Ar po operacijos lieka randai?

Vos sugijus po operacijos randas bus matomas – gana ryškus, raudonos spalvos. Tačiau maždaug po metų randas ima blankti ir ilgainiui tampa vos pastebimas. Jį lengvai paslepia maudymosi kostiumėlis ar apatinės kelnaitės.

Kiek laiko praėjus po Cezario pjūvio operacijos galima atlikti pilvo plastiką?

Pilvo plastika po Cezario pjūvio operacijos galima, atsižvelgiant į individualias aplinkybes. Paprastai po Cezario pjūvio rekomenduojama palaukti mažiausiai 12 mėnesių, o tik tada galvoti apie pilvo plastiką. Toks laikotarpis leidžia kūnui visiškai sugyti po gimdymo, įskaitant pjūvio vietą ir pilvo raumenis.

Kada po gimdymo galima atlikti pilvo sienos operaciją?

Pilvo sienos operacija įprastai aptariama, kai gimdžiusios moters kūnas pilnai sugyja. Gydytojai rekomenduoja palaukti mažiausiai 6–12 mėnesių po gimdymo prieš atliekant pilvo sienos operaciją.

 

Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č. Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob.: +370 6 985 3901, el. paštas: info@sugihara.lt


Vertinga dovana D. Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.


Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#