Registracija

Paieška:

Nosies plastika

Nosies plastika – viena subtiliausių estetinių operacijų.

Atliekant šią operaciją, net keli milimetrai gali ryškiai pakeisti nosies formą.

Nosies plastinės chirurgijos galimybės yra gana didelės. Operacijos metu plastikos chirurgas dr.D. Radzevičius gali sumažinti visą nosį, sumažinti ar panaikinti nosies kuprelę, pakeisti (suploninti, sumažinti, pakelti ir t. t.) nosies galiuką, pakeisti šnervių formą, pakeisti kampą tarp nosies ir viršutinės lūpos ir kt., tačiau visuomet yra ribos, kurių negalima peržengti.

Operacija paprastai atliekama naudojant bendrąją nejautrą. Pjūviai yra daromi šnervių vidinėje pusėje ir, jei prireikia, „W“ formos pjūvis – pertvaroje tarp šnervių. Tokiu būdu pooperaciniai randai lieka praktiškai nematomi. Operacija trunka 1-2 valandas. Baigęs operaciją plastikos chirurgas ant nosies savaitei uždeda specialius pleistrus ir kartais specialų įtvarą. Didžioji dalis pacientų išvyksta namo tą pačą dieną. Iki 10-12 parų po operacijos veide apie akis gali būti matomos mėlynės. Po savaitės, nuėmus pleistrus ir įtvarą, jau matysite pasikeitusią nosies formą, tačiau galutinis nosies plastikos rezultatas matomas tik po 6-12 mėnesių.

Daugiau informacijos apie tai, kokios galimos komplikacijos, nuo ko priklauso operacijos kaina, kokia įmanoma Jūsų nosies forma po operacijos, sužinosite konsultacijos metu. Taip pat konsultacijos metu galėsite pamatyti daugiau platikos chirurgo dr.D. Radzevičiaus atliktų operacijų nuotraukų „prieš“ ir „po“.

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

Daugiau informacijos galite rasti www.dariusradzevicius.lt

 

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

 

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. 8 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus