Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaNosies plastinė operacija (Rinoplastika)

Nosies plastinė operacija (Rinoplastika)

Nosis – žmogaus veido centras, esminis bruožas, kuris sukuria bendrą veido išvaizdą ir harmoniją.

Nosies operacija, ar kitaip nosies plastika, – viena subtiliausių estetinių operacijų. Jai atlikti būtina nepriekaištinga precizika ir gydytojo meistriškumas. SUGIHARA klinikoje garantuojame aukščiausius estetikos standartus!

Nosies operacija – kada ji reikalinga?

Nosies plastika yra estetinė operacija, dažniausiai atliekama tiems, kurie yra nepatenkinti nosies išvaizda: turi atsikišusį galiuką, didelė kuprelę, yra turėję nosies lūžių ar traumų, po kurių nosis netinkamai suaugo, ar kitų sau nepriintimų estetinių niuansų. 

Apsispręsti dėl procedūros padės išsami konsultacija su plastikos chirurgu dr. D. Radzevičiumi. Jos metu išklausomi Jūsų lūkesčiai, paaiškinamos nosies korekcijos operacijos galimybės ir galimi pakeitimai jūsų atveju. Aptariami būsimi rezultatai, kontraindikacijos, gydymo ir gijimo laikotarpio ypatybės. Galutinis sprendimas ar atlikti nosies operaciją priklauso Jums – tik Jūs sprendžiate kaip geriausia puoselėti savo grožį ir savijautą!

Vertinga dovana visiems D. Radzevičiaus pacientams!

Nuo šiol visiems dr. D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos! Geriausias laikas keistis – DABAR!

Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901, info@sugihara.lt

 

Nosies plastinės operacijos galimybės

Nosies plastikos (rinoplastikos) galimybės – itin didelės. Kokių rezultatų galite pasiekti tobulindami nosį kartu su dr. D. Radzevičiumi, priklauso nuo jūsų lūkesčių, audinių savybių ir chirurginių galimybių. Nosies operacijos metu gali būti atlikti šie patobulinimai: 

  • Sumažinta nosis;
  • Sumažinta ar panaikinta nosies kuprelė;
  • Pakeistas (sumažintas, suplonintas ar pakeltas) nosies galiukas;
  • Pakeista šnervių forma;
  • Pakoreguotas sutrikęs kvėpavimas pro nosį;
  • Pakeistas kampas tarp nosies ir viršutinės lūpos;
  • Jei reikia, pakoreguota nosies pertvara;
  • Sudėtingais atvejais – nosies rekonstrukcija.

Tikslūs pakeitimai, kurie gali būti atlikti jūsų atveju, bus aiškūs tik konsultacijos su gydytoju metu. Jei pacientas jaučia diskomfortą ar patiria kvėpavimo sunkumų, nosies plastinės operacijos metu gali būti atlikta ir septoplastika – nosies pertvaros operacija. Tokiu atveju operacinėje dalyvauja ir otorinolaringologas – ausų, nosies, gerklės ligų gydytojas.

Nosies plastinė operacija klinika SUGIHARA Dr. Darius Radzevičius

Nosies operacijos eiga

Pasiruošimas šiai procedūrai yra nėra ypatingas: dieną prieš rekomenduojama pailsėti ir gerai išsimiegoti.

Taikoma nejautra, kuri gali būti tiek bendrinė, tiek vietinė.

Pjūvis atliekamas vidinėje šnervių pusėje arba prireikus – „W“ formos pertvaroje tarp šnervių. Tokiu būdu pooperaciniai randai lieka praktiškai nematomi.

Operacijos trukmė 1 arba 2 valandos.

Nosies plastinė operacija klinika SUGIHARA Dr. Darius Radzevičius

 

Po operacijos

Galite vykti namo tą pačią arba kitą dieną.

Gydymas – paprastai savaitei uždedami pleistrai ir įtvaras.

Gali atsirasti mėlynių, nosis bus ištinusi, gali būti sunku pro ją kvėpuoti (iki 10-12 parų).

Jau po savaitės patinimai kels mažiau diskomforto, bus nuimami pleistrai ir įtvaras – jau galėsite apžiūrėti savo gyjančią nosį.

 

Gijimas ir rezultatai 

Dar prieš operaciją jūs būsite supažindintas su operacijos ir gijimo eiga, gydytojas suteiks visą reikalingą informaciją ir pasidalins patarimais. Svarbu žinoti, kad rinoplastika yra itin subtili operacija, kurios sėkmė priklauso ne tik nuo laiko operacinėje. Gijimo procesas, kurį kontroliuosite Jūs – ne mažiau svarbus. 

Nors pasikeitimai bus matomi vos nuėmus įtvarą ir pleistrus (vaizdo skirtumas priklauso nuo pradinės jūsų nosies vaizdo), tačiau galutinį rezultatą pamatysite tik po 12-15 mėn. 

Visu pooperaciniu laikotarpiu svarbu vengti veido traumų, nedėvėti sunkių akinių, vengti didelio fizinio krūvio, aktyvaus sporto. O susižeidus, ar susitrenkus nosies sritį, būtina apsilankyti ir pas Jus operavusį chirurgą – jis įvertins Jūsų būklę ir parinks tinkamiausias gijimo priemones.

Nosies plastinė operacija klinika SUGIHARA Dr. Darius Radzevičius

Plastinė nosies operacija PRIEŠ ir PO

Nosies operacijos kaina

Nosies plastinės operacijos kaina priklauso nuo atliekamų nosies korekcijų sudėtingumo ir kompleksiškumo. Gyd. dr. D. Radzeviciaus konsultacijos metu Jums būtų patikslinta operacijos kaina.

Galutinė konsultacijos kaina priklauso nuo situacijos sudėtingumo, konsultacijos trukmės ir aptartų problemų kiekio.

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d. d. sumokėjus 500 Eur rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e. parduotuvėje ar bankiniu pavedimu

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas), prašome informuoti tel. +370 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasiruošti nosies plastinei operacijai?

Ypatingo pasiruošimo šiai procedūrai nėra. Operacijos dieną būkite išsimiegoję ir pailsėję. Iki operacijos susipažinkite su procedūros eiga ir konkrečiomis pasikeitimų galimybėmis Jūsų atveju, pasidomėkite gijimo laikotarpiu – visa tai išankstinių konsultacijų metu suteiks Jus operuojantis plastikos chirurgas.

Ar rinoplastika ir septoplastika yra tas pats?

Ne, tai yra skirtingos procedūros. Rinoplastika – nosies formos korekcija, o septoplastika – nosies vidinės dalies – pertvaros – korekcija. Koreguojant nosį, galima kartu įtraukti ir pertvaros korekciją, tačiau ar jums verta tai daryti, gydytojas gali pasakyti tik konsultacijos metu.

Kada pamatysiu pasikeitusią nosį?

Atliekant nosies operaciją reikia nusiteikti, kad galutinis rezultatas bus matomas maždaug tik po 1 ar 1,5 metų. Tai – normalus gijimo laikotarpis, per kurį sugyja kremzlės ir kaulas. Visu šiuo metu patariama laikytis gydytojo rekomendacijų, prisiminti, kad nosis, nosies galiukas ar kuprelė gali karts nuo karto patinti. Praėjus tokiam laikui, jau matysite pasikeitusį ir galutinį vaizdą PO, galėsite palyginti savo vaizdą PRIEŠ operaciją. 

Ar nosies plastika yra labai skausminga?

Operacijos metu taikoma nejautra, taigi pacientas nejaučia nieko. Po procedūros kurį lauką gali kilti skausmas,  patinimai, mėlynės, kvėpavimo diskomfortas. Tikslūs pojūčiai ir atsistatymo laikotarpis yra individualūs. Tačiau nemaloniems simptomams lengvinti skiriami nuskausminamieji ir praėjus vos 3-5 dienoms po operacijos pacientai visiškai grįžta į normalų gyvenimą.

Ar konsultacijos metu man parodys kaip po operacijos atrodys mano nosis?

Taip, konsultacijos metu aptariama, kaip nosis gali atrodyti po operacijos. Plastikos chirurgas  D. Radzevičius parodo anksčiau atliktų operacijų prieš / po nuotraukas. 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#