Pradžia Paslaugos Plastinė, estetinė chirurgijaNechirurginė raukšlių korekcija – mimikos raukšlių ir hialurono rūgšties injekcijos

Nechirurginė raukšlių korekcija – mimikos raukšlių ir hialurono rūgšties injekcijos

Jei perkopus 30 metų amžiaus ribą moteriai pradeda ryškėti raukšlės – estetinę operaciją daryti per anksti.

Tuomet raukšlėms panaikinti ir veido tūrį atstatyti pakanka raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijų ir užpildų, kuriais koreguojamos mimikos raukšlės. Šiais preparatais taip pat galima didinti lūpas ar tik išryškinti lūpų kontūrą.

 

Mes juokiamės, pykstame, liūdime, mąstome – visa tai atsispindi mūsų veiduose

Kadangi tose veido srityse raumenys yra nuolat įsitempę, aplink akis, kaktos srityje susiformuoja raukšlės. Raumenų tonusą mažinančių preparatų injekcijos į raumenis juos veikia atpalaiduojančiai ir raukšlės išsilygina.

Preparato pagrindas –  pagrindinė odos drėkinamoji medžiaga. Po injekcijos pasigaminęs kolagenas 12-18 mėnesių užpildo raukšlės linkį ir vizualiai ją išlygina. Šie implantai priskiriami biodegraduojančių injekuojamų implantų grupei.

Šie preparatai jau seniai naudojami medicinoje. Tačiau paprastai juos taikydavo neurologijoje – raumenų spazmams pašalinti. Palyginti neseniai atrasta, jog šis preparatas veiksmingas suleidus jį ne tik į kūno stambius, bet ir į smulkius veido raumenis, todėl juos imta taikyti ir plastinėje chirurgijoje. Naudojamas saugiomis, sveikatai minimaliomis dozėmis jis veikia greitai ir labai efektyviai.

Kaip atliekama procedūra?

Preparato suleidimas – nesudėtinga ir neskausminga procedūra, kurią gydytojas atlieka ambulatorinėmis sąlygomis. Po procedūros efektas matomas iš karto, tačiau kelias dienas injekuota sritis gali būti patinusi.

Ar galima alerginė reakcija, komplikacijos?

Šio preparato sudėtyje nėra žmogaus organizmui svetimų baltymų, todėl alerginių reakcijų tikimybė labai maža.

Unikalios sudėties hialurono užpildai Neauvia Organic Stimulate

Neauvia Organic Stimulate – vienintelis hialurono rūgšties užpildas su 1 % kalcio hidroksiapatito pasaulyje, kuris ne tik puikiai drėkina odą ir užpildo raukšles, bet ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą.

Unikali sudėtis – dvigubas smūgis raukšlėms.
Ypatingai švari hialurono rūgštis, gauta iš probiotinės, nepatogeniškos Bacillus Subtilisbakterijos užtikrina gydymo saugumą. Sudėtyje esantis kauluose randamas mineralas kalcio hidroksiapatitas stimuliuoja fibroblastus gaminti kolageną, todėl oda tampa stangresnė.

Visi Neauvia Organic produktai yra 100% naturalūs ir palaipsniui visiškai pasišalina iš organizmo. Šie produktai pagaminti taip, kad tiktų bet kokio amžiaus ir tipo odai. Didelė Neauvia Organic užpildų koncentracija (26 – 28 mg/ml) užtikrina momentinį poveikį, o dėka jų struktūros garantuojamas ilgas produkto poveikis ir natūralus rezultatas.

NEAUVIA ORGANIC FLUX HIDROGELIS – AUKSINIS STANDARTAS
Intelektualus hialurono rūgšties produktas – optimalus kainos ir kokybės santykis

  • gryniausia hialurono rūgšties forma gauta iš probiotinės bacillus subtilis bakterijos – garantuoja procedūros saugumą
  • optimalus hidrogelio plastiškumo ir elastingumo santykis – ilgalaikiam ir ypatingai natūraliam rezultatui
  • aukšta hialurono rūgšties koncentracija – 26 mg/ml, stabilizuota PEG polimeru – garantuoja iš karto matomą ir ilgai trunkantį efektą
  • sudėtyje esančios amino rūgštys – glicinas ir L-prolinas – papildomai stimuliuoja kolageno gamybą, todėl užpildas tampa efektyvesniu
  • pirmo pasirinkimo produktas, užpildant gilias raukšles ir koreguojant veido ovalą

 


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt


Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijos procedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#