Registracija

Paieška:

Atlėpusių ausų operacijos

Ausis sudaro tik mažą dalį viso žmogaus kūno ploto, tačiau tai yra viena iš labiausiai sudėtingų kūno morfologinių struktūrų.

Kiekvieno žmogaus ausys yra kiek kitokios, jos skiriasi dydžiu, forma ir pozicija, net to paties asmens ausys neretai būna skirtingos.

Atlėpusios ausys – viena iš dažniausių galvos ir kaklo įgimtų deformacijų. Manoma, kad ši patologija sutinkama apie 5 % visų gyventojų. Jaunesnio amžiaus vaikams atlėpusių ausų korekcija atliekama bendroje nejautroje, vyresnio amžiaus vaikams ir suaugusiems – vietinėje nejautroje, t.y. nejaučiant tik operuojamos ausies.

Atlėpusių ausų korekcijos operacija trunka vidutiniškai 45 minutes. Po operacijos kurį laiką rekomenduojama naudoti elastinį tvarstį, iš pradžių dienai ir nakčiai, o vėliau – tik nakčiai.
Konsultuoja ir operuoja dr. D. Radzevičius.

 

Fotoreportažas „Rytas plastinės chirurgijos operacinėje“.

 

 

Vertinga dovana D.Radzevičiaus pacientams!

Norime nudžiuginti žinomo ir vertinamo plastikos chirurgo dr. Dariaus Radzevičiaus pacientus.

Nuo šiol visiems D. Radzevičiaus klientams, kurie atlieka plastinės chirurgijosprocedūras ir operacijas, iš karto bus suteikiama SUGIHARA VIP klubo narystė, mūsų klubo privilegijos, nuolaidos ir dovanos.

 

Fiksavus operacijos datą, ji patvirtinama per 3 d.d.  sumokėjus rezervacijos mokestį. Tai padaryti galite e-parduotuvėje paspaudę čia  ar bankiniu pavedimu paspaudę čia. 

Apie pageidavimą atšaukti suplanuotą operaciją (net jei rezervacijos mokestis nesumokėtas) privaloma informuoti tel. 8 698 53 901  ar el. p. info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus