Registracija

Paieška:

„Zyto Balance“ kūno bioskenavimas

Šiuolaikiniai išmanūs sveikatos tyrimo metodai – elektrokardiografija, elektroencefalografija, magnetinis rezonansas, kompiuterinė tomografija ir daugelis kitų, puikiai diagnozuoja fizinio kūno sutrikimus.

Tačiau sparčiai plinta suvokimas, kad žmogaus sveikata tai ne vien fizinių negalavimų nebuvimas.

Vis dažniau užsimenama, kad egzistuoja energinė, mentalinė, dvasinė sveikata. Fizinis skausmas ar organų disfunkcija dažniausiai yra tik išdava įsisenėjusių sutrikimų, kylančių iš aukštesnio, neapčiuopiamo lygmens. Tokiems sutrikimams nustatyti naudojami alternatyvūs diagnostikos metodai. Vienas jų – ZYTO.

Zyto Balance – kūno bioskenavimas. Tyrimo metu žmogaus kūnui siunčiami subtilūs impulsai. Specialus sensorius fiksuoja galvaninį audinių atsaką į šiuos impulsus ir atvaizduoja juos grafiškai. Sveiki ir pažeisti audiniai, organai ar net atskiros ląstelės skleidžia skirtingą galvaninį atsaką. Galima sakyti, kad kompiuteris užduoda klausimus, o tiriamojo organizmas į juos atsako. Tokiu būdu sudaromas išsamus tiriamojo savijautos žemėlapis, kuris padeda specialistui parinkti būdus ir priemones savijautai gerinti bei sveikatai stiprinti.

Gydytojos konsultacijos metu aptariama Zyto Balance skanavimo ataskaita. Reikalui esant gydytoja pataria atlikti papildomus tyrimus ar konsultuotis su tam tikru sričių specialistais. Ji teikia konsultacijas dėl gyvenimo būdo, mitybos, sveikatingumo priemonių.

Nėra jokių kontraindikacijų procedūrai atlikti. Skenavimui taikomas energijos kiekis yra labai žemas ir neturi jokio poveikio sveikatai. Tinkamai atliekamas bioskenavimas gali būti taikomas tiek suaugusiems, tiek kūdikiams ir vaikams,  ir net nėščioms moterims.

Viso kūno Zyto Balance bioskenavimas ir gydytojo konsultacija trunka apie 1 valandą.  Pats tyrimas trunka vos keletą minučių ir yra visiškai neskausmingas.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus