Registracija

Paieška:

Individualus rūkymo priklausomybių gydymas akupunktūra/lazerinė akupunktūra

Аr žinote, kad rūkymo priklausomybės atsisakyti pakanka vienos procedūros!

Jei Jums vienos nepakaks, pakartotina procedūra, atvykus per 5 dienas po pirmos procedūros, Jums bus atlikta nemokamai!

Ar kada bandėte mesti rūkyti? Metantiems rūkyti, rūkymo nutraukimas paprastai iššaukia ūmius nikotino abstinencijos simptomus ir nenumaldomą poreikį užsirūkyti. Ir nors šie reiškiniai trumpalaikiai, tačiau jų veikiamas žmogus gali suabejoti dėl savo sprendimo, pristigti jėgų priešintis potraukiui ir vėl griebtis cigaretės.

Iš tiesų, nervinė įtampa, dirglumas, prislėgta nuotaika, mieguistumas, greitas nuovargis, sunkumai susikaupti ar galvos skausmai pirmosiomis savaitėmis gali būti gan intensyvūs. Kaip juos įveikti? Aurikuliaris (ausų taškų) gydymas lazeriu ar adatėlėmis padės Jums išvengti tokio pobūdžio pašalinių reiškinių, ir padidins sėkmingo metimo rūkyti šansus!

 Meskite rūkyti greitai ir veiksmingai akupunktūros pagalba!

Lazerio procedūra yra neinvazinė, atpalaiduojanti ir visiškai beskausmė. Procedūros metu medicininiu šviesos lazeriu arba adatėlėmis yra stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai (nervų galūnėlės) ausyse. Pirmosios 3 paros nutraukus rūkymą yra laikomos esminėmis per visą metimo laikotarpį, o aurikulairinė terapija itin veiksmingai šalina šiuos pirminius nemalonius psichovegetacinio pobūdžio nikotino abstinencijos simptomus.

Yra klinikinių tyrimų kurie rodo, jog po lazerinės ar tradicinės akupunktūros organizmas palaiko endorfinų išsiskyrimą net 3-5 dienas, dėl to abstinencijos simptomai ir stresas susijęs su nikotino stoka organizme sumažėja iki minimumo.

Kaip veikia lazerinė akupunktūra?

Šis metodas tai tradicinės akupunktūros ir šiuolaikinės medicinos pasiekimo – lazerio derinys. Lazerio terapijos metu naudojamos ne adatos, o medicininis lazerio prietaisas, kurio spinduliu stimuliuojami biologiškai aktyvūs ausų kaušelio taškai, turintys grįžtamąjį ryšį su kuriuo nors organu.

Lazeris laikomas pačiu saugiausiu šviesos aparatu žmogaus organizmui, nes naudojamas itin žemas dažnis, tačiau žmogaus fiziologiją veikiantis kaip efektyvus biostimuliatorius. Šiandiena manoma, jog lazerio terapija pranoksta tradicinės akupunktūros poveikį, suteikdama organizmui ne tik biostimuliacinį poveikį, bet skleidžiamų šviesos spindulio fotonų pagalba teigiamai veikia ir ląstelių metabolizmo procesus. Lazerio terapijos poveikis organizme vyksta lėtai, skirtingai nei tradicinės akupunktūros, energijos tankis ląstelėje didėja pamažu, ir dažniausiai išjungus lazerio prietaisą, apart malonaus atsipalaidavimo pojūčio, žmogus nieko nejaučia.

Lazerinės akupunktūros taikymo nauda organizmui:

 • šalina psichovegetacinius abstinencijos simptomus – dirglumą, nerimą, mieguistumą, verksmingumą, potrauminio streso simptomus, gerina dėmesio koncentraciją, miegą ir kt.
 • skatina beta endorfinų, serotonino, ir kitų gerųjų neuromediatorių išsiskyrimą smegenyse, bei palaiko jų cirkuliavimą organizme.
 • veikia analgetiškai, mažina skausmo pojūtį esant įvairiems lėtiniams skausmams (sąnarių, nugaros ir t.t.).
 • pagerina limfos cirkuliaciją, mažina uždegiminius organizmo procesus, bei aktyvina imuniteto procesus.

Lazerinė aurikuliarinė akupunktūra yra skirta harmonizuoti organizmo veiklą. Šiuo medicininiu įrankiu sėkmingai šalinamos priklausomybės, lėtinis nuovargis, depresiškumas, potrauminio streso sindromas, viršsvorio problemos ir kiti chroniški, psichovegetacinio pobūdžio sveikatos sutrikimai.

Lazerinė akupunktūra suteikima kartu su psichologo konsultacija. Psichologo konsultacija būtina ištirti priklausomybės sunkumą, įvertinti ir sustiprinti žmogaus motyvaciją, supažindinti su atkryčio rizika ir kt. svarbiais elgesio aspektais siekiant atsikratyti žalingo įpročio.

Privalumai metant rūkyti lazerinės ar tradicinės akupunktūros pagalba:

 • Prieš procedūrą suteikiama išsami priklausomybių psichologo konsultacija
 • Nikotino abstinencijos simptomai sumažėja iki minimumo.
 • Šalina poreikį rūkyti pirmosiomis dienomis.
 • Paspartina detoksikacijos procesus.
 • Mažina emocinę įtampą, dirglumą, veikia atpalaiduojančiai.
 • Terapija neturi jokio šalutinio poveikio, yra visiškai neskausminga ir neinvazinė.
 • Padeda įveikti rūkymo priklausomybę be didelių pastangų.
 • Gydymo veiksmingumas yra patvirtintas įvairiais moksliniais tyrimais ir yra 10 kartų veiksmingesnis už kitus rūkymo metimo būdus.
 • Remiantis mūsų specialistės atliktu statistiniu procedūros efektingumo tyrimu, sėkmingai metusių rūkyti koeficientas svyruoja nuo 70%-80 %.
 • Tinka visų tipų rūkoriams.
 • Saugus ir patikimas būdas rūkančioms nėščiosioms ir paaugliams.

Prieš atvykstant pas specialistą rekomenduojama visai nerūkyti tą dieną, arba išbūti nerūkius bent 2 val iki procedūros, bei nevartoti kavos ar kitų stimuliatorių.

Kokie sveikatos pokyčiai vyksta metus rūkyti? 

•   Po 20 min. susinormalizuoja kraujo spaudimas ir pulsas. 
•   Po 8 val. kraujyje dvigubai sumažėja nikotino ir anglies monoksido, normalizuojasi įsisotinamas deguonis, pradeda mažėti širdies priepuolio tikimybė. 
•   Po 24 val. anglies monoksidas pasišalintas iš organizmo, plaučiai pradeda valytis nuo gleivių ir kitų dėl rūkymo susidariusių audinių irimo. 
•   Po 48 val. nikotinas pasišalina iš organizmo, žymiai pagerėja uoslės ir skonio jutimai. 
•   Po 72 val. pagerėja kvėpavimas, padidėja energijos kiekis. 
•   Po 2-12 sav. pagerėja kraujo cirkuliacija organizme. 
•   Po 3-9 mėn. sumažėja kosulys, dusulys, švokštimas. 
•   Po 5 metų dvigubai sumažėja širdies priepuolio tikimybė. 
•   Po 10 metų dvigubai sumažėja plaučių vėžio tikimybė, širdies priepuolio tikimybė tokia pat, kaip ir niekada nerūkiusio žmogaus.

Rūkymas – psichinė liga

Rūkymas yra viena labiausiai paplitusi priklausomybės liga, tarptautinėje ligų klasifikacijoje TLK-10 klasifikuojama kaip psichikos ir elgesio sutrikimas vartojant tabaką. Ši priklausomybės rūšis lemia daugiau sveikatos problemų ir priešlaikinių mirčių negu visos kitos legalios ir nelegalios narkotinės medžiagos kartu paėmus.
Pagrindinė priklausomybę sukelianti medžiaga yra nikotinas, užsirūkius nikotinas pasiekia smegenis greičiau nei per 10 s. Priklausomybę nuo tabako nulemia ne tik specifinis nikotino poveikis centrinei nervų sistemai, bet ir sociokultūriniai veiksniai, ir psichofiziologiniai individo ypatumai. Todėl ir priklausomybė yra dvejopa: fizinė (farmakologinė) ir psichologinė (psichosocialinė).

Fizinė priklausomybė pasireiškia dėl to, kad nikotinas skatina neuromediatorių (dopamino, serotonino, norepinefrino ir kt.) išsiskyrimą smegenyse ir veikia kaip stimuliatorius ir lengvas euforiantas. Dėl to rūkantysis patiria trumpalaikį energijos ir nuotaikos pakilimą, pagerėja jo dėmesio koncentracija ir veiklumas, išnyksta alkis. Tačiau gana greitai atsiranda fiziologinis organizmo poreikis reguliariai gauti individualią nikotino dozę ir taip palaikyti įprastinę normalią savijautą.

Psichologinė priklausomybė – tai įprotis rūkyti tam tikrose situacijose (po valgio, prie kavos ar alaus bokalo, susitikus su draugais, pertraukos metu, kalbant telefonu ir pan.). Išvystyti psichologinę priklausomybę yra labiau linkę turintys bendravimo sunkumų asmenys, tie kuriems sunkiau prisitaikyti naujose socialinėse situacijose, rūkymas jiems tampa veiksminga priemonė susidoroti su vidiniu nerimu ir įtampa. Tačiau nesvarbu kokie bebūtų rūkymo motyvai, fiziologinei priklausomybei atsirasti užtenka vos keleto mėnesių intensyvaus rūkymo.

Daugiau informacijos tel. (8 5) 270 5722, (8 698) 539 02.

Norite sutaupyti? Atlikite procedūrą dviese!

Atvykus konsultacijai su procedūra dviese mokėsite mažiau – 75€ vietoje 95€

Itin tinkama poroms, draugams, tėvams ir vaikams, ir pan. Pasiūlymas taikomas tik pirminei konsultacijai su procedūra.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus