Pradžia Paslaugos Ginekologija, proktologija, Rytų medicina“Zyto Balance” kūno bioskenavimas – kompiuterinė diagnostika (biorezonansinis tyrimas)

“Zyto Balance” kūno bioskenavimas – kompiuterinė diagnostika (biorezonansinis tyrimas)

Šiuolaikiniai išmanūs sveikatos tyrimo metodai – elektrokardiografija, elektroencefalografija, magnetinis rezonansas, kompiuterinė tomografija ir daugelis kitų, puikiai diagnozuoja fizinio kūno sutrikimus.

Tačiau sparčiai plinta suvokimas, kad žmogaus sveikata tai ne vien fizinių negalavimų nebuvimas.

Vis dažniau užsimenama, kad egzistuoja energinė, mentalinė, dvasinė sveikata. Fizinis skausmas ar organų disfunkcija dažniausiai yra tik išdava įsisenėjusių sutrikimų, kylančių iš aukštesnio, neapčiuopiamo lygmens. Tokiems sutrikimams nustatyti naudojami alternatyvūs diagnostikos metodai. Vienas jų – ZYTO.

Kompiuterinė diagnostika – kūno bioskenavimas (biorezonansinis viso organizmo tyrimas)

Atliekamas naudojant kompiuterinę programą „Zyto Balance“(JAV). Tai visiškai saugus ir informatyvus diagnostikos būdas. Tyrimo metu žmogaus kūnui siunčiami subtilūs impulsai. Specialus sensorius fiksuoja galvaninį audinių atsaką į šiuos impulsus. Sveiki ir pažeisti audiniai, organai ar net atskiros ląstelės skleidžia skirtingą galvaninį atsaką. Kompiuterinė programa analizuoja gautus atsakus ir atvaizduoja juos grafiškai pagal atskirus organus ir jų sistemas. Ypatingas dėmesys skiriamas 4 organizmo sistemų analizei – imuninės, detoksinės, endokrininės/hormoninės ir virškinimo . Tokiu būdu gaunamas išsamus tiriamojo sveikatos vaizdas, kuris padeda specialistui parinkti būdus ir priemones savijautai gerinti bei sveikatai stiprinti.

Gydytojos konsultacijos metu aptariama Zyto Balance skanavimo ataskaita. Reikalui esant gydytoja pataria atlikti papildomus tyrimus ar konsultuotis su tam tikru sričių specialistais. Gyd. Gražina Paliokienė teikia konsultacijas dėl gyvenimo būdo, mitybos, sveikatingumo priemonių.

Ar procedūra tinkama man?

Nėra jokių kontraindikacijų procedūrai atlikti. Skenavimui taikomas energijos kiekis yra labai žemas ir neturi jokio poveikio sveikatai. Tinkamai atliekamas bioskenavimas gali būti taikomas tiek suaugusiems, tiek kūdikiams ir vaikams,  ir net nėščioms moterims.

Viso kūno Zyto Balance bioskenavimas ir gydytojo konsultacija trunka apie 1 valandą.  Pats tyrimas trunka vos keletą minučių ir yra visiškai neskausmingas.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus