Pradžia Paslaugos Ginekologija, Rytų medicinaParazitų (virusų, bakterijų, grybelių, kirmėlių) naikinimas elektroninio rezonanso metodu (“Zapper”)

Parazitų (virusų, bakterijų, grybelių, kirmėlių) naikinimas elektroninio rezonanso metodu (“Zapper”)

Daugelis žino apie tarakonų, uodų ir kitų nepageidaujamų gyvių naikinimą elektroninio rezonanso prietaisais. Tačiau mažai kas žino, kad panašiu būdu galima sunaikinti parazitus žmogaus kūne.

Visame pasaulyje savo organizmo parazitus naikinančiu elektroniniu prietaisu („Zapper“ aparatu) ir vaistažolių receptais išgarsėjusi Dr. Hulda R. Clark teigė – “kad ir koks ilgas būtų žmogaus ligos simptomų sąrašas – nuo chroniško nuovargio ir nevaisingumo iki psichikos sutrikimų – esu visiškai įsitikinusi,kad pagrindinės priežastys yra dvi: teršalai ir parazitai.”

Ką galima vadinti parazitais?

Visa, kas gyvena ant žmogaus kūno ar jo viduje tam, kad mistų juo, yra parazitai. Parazitai sukelia daugybę ligų, išsekina imuninę sistemą ir nuodija organizmą.

Kokiu būdu ir metodu naikinami parazitai?

Siūlomas parazitų naikinimo metodas yra pagrįstas Dr. Hulda Regehr Clark tyrimais, kad kiekvienas gyvas organizmas virpa savuoju virpesių dažniu bei jos atrastu patogenų naikinimo elektra būdu. Parazitai naikinami teigiamų bangų dažnio generatoriumi („Zapper“ aparatu). Mūsų klinikoje naudojamas generatorius yra certifikuotas pagal ES medicinos prietaisų reikalavimus.

Kiek užtrunka parazitų naikinimo procedūra?

Procedūra trunka apie 1 valandą.

Kaip vyksta parazitų naikinimo procedūra?

Prieš atliekant procedūrą būtina gydytojo konsultacija (20 min.), kurios metu nustatoma, ar nėra kontraindikacijų procedūrai ir rekomenduojamas procedūrų skaičius.

Parazitų naikinimo procedūra („Zapper“ aparatu) vyksta trimis etapais. Po pirmojo 7 min. poveikio bakterijos ir virusai pasklinda iš gaištančių parazitų kūnų, todėl po 20 – 30 min. pertraukos vykdomas antras 7 min. poveikio  etapas, po kurio iš žūstančių bakterijų gali pasklisti nauja gyvybingų virusų masė, kuriuos sunaikina trečias poveikio etapas. Elektra turi savybę tekėti objektų paviršiumi ir negali giliai įsiskverbti į akių obuolių, sėklidžių ar žarnų turinį. Todėl, esant reikalui, rekomenduojama pakartoti procedūrą, kad būtų galima pašalinti likusius parazitus.

Naikinant parazitus elektroninio rezonanso metodu:

  • virusai ir bakterijos žūva per 3 minutes,
  • tam tikros plokščiųjų kirmėlių stadijos, siurbikės, apvaliosios kirmėlės – per 5 minutes,
  • erkės ir kiti parazitai – per 7 minutes.

Kiek procedūrų rekomenduojama atlikti?

Prieš atliekant procedūrą būtina gydytojo konsultacija (20 min.), kurios metu nustatoma, ar nėra kontraindikacijų procedūrai ir nurodomas rekomenduojamas procedūrų skaičius.

Ar tai saugi procedūra?

Siūlomas parazitų  naikinimas elektroninio rezonanso metodu neturi jokio žalingo poveikio žmogui ir yra visiškai saugus, tinkamas naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jo negalima naudoti, jeigu asmuo turi elektroninius implantus, tokius kaip širdies stimuliatorius. Taip pat nerekomenduojamas nėščioms moterims, asmenims turintiems širdies aritmiją, sergantiems epilepsija ar kita traukulius sukeliančia liga, kadangi šių kategorijų pacientai nėra tyrinėti. Elektrodų aplikacijos vietose oda neturi būti pažeista.

Ar procedūra skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga, paprastai po jos iškart galima grįžti prie kasdieninių darbų.

Ko galima tikėtis po procedūros?

Po procedūros elektrodų aplikacijos vietose galimas odos paraudimas, kadangi tose vietose sustiprėja kraujo cirkuliacija. Retais atvejais galimos alerginės reakcijos į elektrodus. Jeigu raudonis nepraeina, atsiranda niežulys ar skausmas, būtina pasitarti su gydytoju. Organizme sunaikinus didelį parazitų kiekį galimas nuovargis, todėl jaučiantiems nuovargį rekomenduojama pailsėti.

Papildoma informacija

Norintiems plačiau susipažinti su Dr. Huldos R. Clark tyrimais ir jos siūlomais parazitų naikinimo metodais siūlome perskaityti jos knygą “Kaip išsigydyti visas ligas”.

Procedūrą atlieka gydytoja, kvalifikuota Rytų medicinos ekspertė Gražina Paliokienė.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#