Pradžia Paslaugos Ginekologija, Rytų medicinaLazerinė ir estetinė ginekologijaAtsistatymas po gimdymo

Atsistatymas po gimdymo

Atsistatymas po gimdymo yra reikalingas kiekvienai moteriai!
“Jau šeštus metus atlieku atstatomąsias procedūras po gimdymo. Džiaugiuosi puikiais rezultatais, teigiamais atsiliepimais ir moterų šypsenomis. Taip pat matau moteris kitose gydymo įstaigose, kurios šių procedūrų neatliko ir galiu drąsiai teigti: atsistatymas po gimdymo reikalingas kiekvienai moteriai!” – SUGIHARA gydytoja  ginekologė Inesa Žeimė

Kodėl yra reikalingas atsistatymas po gimdymo?

Dažnai girdime frazę, jog nėštumas nėra liga. Tačiau net po normalaus fiziologinio gimdymo daugumą moterų vargina vienas ar keli nemalonūs pojūčiai:

  • Su garsu išeinantis oras iš makšties
  • Sausumas makštyje
  • Vandens susilaikymas makštyje po vonios, baseino, maudynių ežere ir kt.
  • “Platumo” makštyje pojūtis
  • Jausmas, kad leidžiasi gimda
  • Sumažėjęs lytinis pasitenkinimas
  • Skausmas lytinių santykių metu ir kt.

Nuolat keldami fizinį diskomfortą, šie simptomai sukelia nerimą, grožio ir jaunystės praradimo jausmą, trukdo jaunai mamai pilnavertiškai džiaugtis motinyste ir savo moteriškumu.

Svarbu kuo greičiau atsikratyti šių nemalonių pojūčių, neleisti jiems įsisenėti tiek moters kūne, tiek emociniame lygmenyje. Negydomi simptomai ilgainiui atsiliepia moters sveikatai, savivertei, šeimos gyvenimui.

Esminis laikotarpis atsistatymui po gimdymo yra pirmi 4 – 6 pogimdyminiai mėnesiai.  Reikėtų nekilnoti svorių, atlikinėti Kėgelio pratimus, reabilitacinį  gydymą.  Deja, tai labai užimtas ir fiziškai sunkus laikotarpis jaunos mamos gyvenime, todėl dažna moteris neturi laiko sau. Be to apie 30 proc. moterų negeba atlikti Kėgelio pratimų, kaip ir liežuvį “susukti į vamzdelį” galime ne visi.

Lengvas ir greitas atsistatymas po gimdymo lazerio pagalba

Šiuolaikinių technologijų dėka galima taikyti efektyvų atstatomąjį gydymą po gimdymo neskausmingai ir greitai (vos per 20 minučių). Po procedūros savijauta būna puiki, todėl jaunai moteriai nereikia apleisti mamos pareigų.

Be to,  atstatomasis gydymas po gimdymo reikalingas ne tik nemalonių simptomų gydymui, tačiau  šis gydymas taip pat atlieka profilaktinį vaidmenį siekiant išvengti gimdos nusileidimo ir šlapimo nelaikymo. Dėl šių priežasčių atliekama kas 5 ginekologinė operacija, todėl kai kurios valstybės  pvz. Prancūzija, kiekvieną moterį po gimdymo – tiek natūraliais takais, tiek cezario pjūvio operacijos – nukreipia atstatomajam gydymui po gimdymo.

Kaip atliekama procedūra?

Procedūra atliekama pro makštį, lazeriu paveikiamos visos makšties sienelės. Procedūros metu veikiant lazeriui sutrumpėja kolagenas, tokiu būdu makštis yra pakeliama, pasiaurinama (atstatoma). Sužadinama kolageno, elastino, helurono sintezė, taip pagerinant audinių elastingumą ir drėgmę. Pegerėja kraujotaka, t.y audinių mityba, todėl atsistatymas po gimdymo greitėja.

Procedūrų kiekis: 1-2 procedūros su 1-1,5 mėnesių pertrauka

Procedūros trukmė: 20 minučių

Rekomendacijos po procedūros: 1 savaitę po procedūros neturėti lytinių santykių, nesimaudyti vonioje ar vandens telkinyje.

Procedūra neskausminga, atliekama be nuskausminimo. Po procedūros pacientės iškat vyksta namo.

Kaip pasiruošti procedūrai?

Prieš procedūra reikia tlikti šiuos tyrimus:

  • Echoskopinis tyrimas
  • PAP tyrimas (onkocitologinis tyrimas iš gimdos kaklelio) iki 1 metų senumo arba atliktas 4-6 mėn po gimdymo.
  • Tepinėlis iš makšties (jei yra niežulys, vargina išskyros)

Pasiruošimas: nenaudoti žvakučių, liubrikantų likus 1 dienai iki procedūros. Procedūra neatliekama per menstruacijas.

„Laiku atliktas atstatomasis gydymas padeda moterims išlikti sveikoms ir laimingoms. Kviečiu moteris pasirūpinti savo sveikata ir moteriškumu.“- nuoširdžiai Jūsų, gydytoja, akušerė-ginekologė Inesa Žeimė.

Gydytoja ginekologe Inesa Zeime


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#