Pradžia Paslaugos Lazerinė ginekologija ir kitos paslaugosGyvensenos medicina, priklausomybių gydymasIndividualus rūkymo priklausomybių gydymas lazerine terapija

Individualus rūkymo priklausomybių gydymas lazerine terapija

Аr žinote, kad rūkymo priklausomybės atsisakyti pakanka vienos procedūros?

Jei vienos procedūros nepakaks, pakartotina procedūra, atvykus per 5 dienas po pirmos procedūros,  bus atlikta nemokamai!

Ar kada bandėte mesti rūkyti? Metantiems rūkyti, rūkymo nutraukimas paprastai iššaukia ūmius nikotino abstinencijos simptomus ir nenumaldomą poreikį užsirūkyti. Ir nors šie reiškiniai trumpalaikiai, tačiau jų veikiamas žmogus gali suabejoti dėl savo sprendimo, pristigti jėgų priešintis potraukiui ir vėl griebtis cigaretės.

Meskite rūkyti psichologo ir lazerinės terapijos pagalba

Аr žinote, kad įveikti priklausomybę nikotinui užtenka vos vienos lazerinės procedūros?

Jei vienos lazerinės terapijos procedūros Jums nepakaks, pakartotiną procedūrą 5-ių dienų laikotarpyje Jums atliksime nemokamai!

Ar bandėte mesti rūkyti? Metantiems rūkyti, nikotino nutraukimas paprastai iššaukia ūmius abstinencijos simptomus ir nenumaldomą poreikį užsirūkyti. Ir nors šie reiškiniai trumpalaikiai, tačiau jų veikiamas žmogus gali suabejoti dėl savo sprendimo, pristigti jėgų priešintis potraukiui ir vėl griebtis už cigaretės.

Iš tiesų, nervinė įtampa, dirglumas, prislėgta nuotaika, mieguistumas, greitas nuovargis, sunkumai susikaupti ar galvos skausmai pirmosiomis savaitėmis gali būti gan intensyvūs. Kaip juos įveikti? Gydymas lazerine terapija padės Jums išvengti tokio pobūdžio pašalinių reiškinių, bei padidins sėkmingo metimo rūkyti šansus!

 Greitas ir efektyvus metimo rūkyti būdas: lazerinė terapija

Lazerio terapijos procedūra yra neinvazinė, atpalaiduojanti ir visiškai beskausmė. Procedūros metu medicininiu šviesos lazeriu yra stimuliuojami biologiškai aktyvūs taškai (nervų galūnėlės) ausyse. Nutraukus rūkymą pirmosios trys paros yra laikomos esminėmis, lazerinė intervencija padeda veiksmingai šalinti ūmius, psichovegetacinio pobūdžio nikotino abstinencijos simptomus. Yra klinikinių tyrimų kurie rodo, jog po lazerinės terapijos organizmas palaiko endorfinų išsiskyrimą net 3-5 dienas, dėl to abstinencijos simptomai ir stresas susijęs su nikotino stoka organizme sumažėja iki minimumo.

Kaip veikia lazerinė terapija?

Šis metodas tai tradicinės akupunktūros ir šiuolaikinės medicinos pasiekimų derinys. Lazerio terapijos metu naudojamos ne adatos, o medicininis lazerio prietaisas, kurio spinduliu stimuliuojami biologiškai aktyvūs ausų kaušelio taškai, turintys grįžtamąjį ryšį su kuriuo nors organu.

Lazeris laikomas pačiu saugiausiu šviesos aparatu žmogaus organizmui, nes naudojamas itin žemas dažnis, tačiau veikiantis žmogaus fiziologiją kaip efektyvus biostimuliatorius. Šiandiena manoma, jog lazerio terapija pranoksta tradicinės akupunktūros poveikį, suteikiant organizmui ne tik biostimuliacinį poveikį, bet skleidžiamų šviesos spindulio fotonų pagalba teigiamai veikiami ir ląstelių metabolizmo procesai. Lazerio terapijos poveikis organizme vyksta lėtai, energijos tankis ląstelėje didėja pamažu, ir dažniausiai išjungus lazerio prietaisą, apart malonaus atsipalaidavimo pojūčio, žmogus nieko nejaučia.

Lazerinė terapija yra skirta harmonizuoti organizmo veiklą. Šiuo medicininiu įrankiu sėkmingai šalinamos įvairios priklausomybės, lėtinis nuovargis, depresiškumas, potrauminio streso sindromas ir kiti chroniški, psichovegetacinio pobūdžio sveikatos sutrikimai.

Lazerinė terapija suteikiama kartu su psichologo konsultacija. Psichologo konsultacija būtina ištirti priklausomybės sunkumą, įvertinti ir sustiprinti žmogaus motyvaciją, supažindinti su atkryčio rizika ir kitais svarbiais elgesio aspektais siekiant atsikratyti žalingo įpročio.

Privalumai metant rūkyti lazerinės terapijos pagalba:

  • Prieš procedūrą suteikiama išsami psichologo dirbančio su priklausomybėmis konsultacija;
  • Nikotino abstinencijos simptomai sumažėja iki minimumo;
  • Šalina poreikį rūkyti pirmosiomis dienomis;
  • Paspartina detoksikacijos procesus;
  • Mažina emocinę įtampą, dirglumą, veikia atpalaiduojančiai;
  • Terapija neturi jokio šalutinio poveikio, yra visiškai neskausminga ir neinvazinė;
  • Padeda įveikti rūkymo priklausomybę be didelių pastangų;
  • Tinka visų tipų rūkoriams.
  • Saugus ir patikimas būdas rūkančioms nėščiosioms ir paaugliams.

Šio metimo rūkyti būdo veiksmingumas yra patvirtintas įvairiais moksliniais tyrimais. Laikoma, jog šis būdas yra 10 kartų veiksmingesnis už kitus metimo rūkyti būdus. Remiantis mūsų specialistės atliktu statistiniu šio metimo rūkyti būdo efektingumo apklausa, sėkmingai metusių rūkyti koeficientas svyruoja nuo 70%-80 % tarp vyrų, nuo 50%-60% proc. tarp moterų.

Prieš atvykstant pas specialistą rekomenduojama visai nerūkyti tą dieną, arba išbūti nerūkius bent 2 val iki procedūros, bei nevartoti kavos ar kitų stimuliatorių.

Sveikatos pokyčiai metus rūkyti:

• Po 20 min. susinormalizuoja kraujo spaudimas ir pulsas.
•   Po 8 val. kraujyje dvigubai sumažėja nikotino ir anglies monoksido, normalizuojasi įsisotinamas deguonis, pradeda mažėti širdies priepuolio tikimybė.
•   Po 24 val. anglies monoksidas pašalinamas iš organizmo, plaučiai pradeda valytis nuo gleivių ir kitų dėl rūkymo susidariusių audinių irimo.
•   Po 48 val. nikotinas pasišalina iš organizmo, žymiai pagerėja uoslės ir skonio jutimai.
•   Po 72 val. pagerėja kvėpavimas, padidėja energijos kiekis.
•   Po 2-12 sav. pagerėja kraujo cirkuliacija organizme.
•   Po 3-9 mėn. sumažėja kosulys, dusulys, švokštimas.
•   Po 5 metų dvigubai sumažėja širdies priepuolio tikimybė.
•   Po 10 metų dvigubai sumažėja plaučių vėžio tikimybė. Širdies priepuolio tikimybė lieka tokia pat, kaip niekada nerūkiusio žmogaus.

Rūkymas – psichinė liga

Rūkymas yra viena labiausiai paplitusi priklausomybės liga, tarptautinėje ligų klasifikacijoje TLK-10 klasifikuojama kaip psichikos ir elgesio sutrikimas vartojant tabaką. Ši priklausomybės rūšis lemia daugiau sveikatos problemų ir priešlaikinių mirčių negu visos kitos legalios ir nelegalios narkotinės medžiagos kartu paėmus.
Pagrindinė priklausomybę sukelianti medžiaga yra nikotinas, užsirūkius nikotinas pasiekia smegenis greičiau nei per 10 s. Priklausomybę nuo nikotino nulemia ne tik specifinis nikotino poveikis centrinei nervų sistemai, bet ir sociokultūriniai veiksniai, ir psichofiziologiniai individo ypatumai. Todėl ir priklausomybė yra dvejopa: fizinė (farmakologinė) ir psichologinė (psichosocialinė).

Fizinė priklausomybė pasireiškia dėl to, kad nikotinas skatina neuromediatorių (dopamino, serotonino, norepinefrino ir kt.) išsiskyrimą smegenyse ir veikia kaip stimuliatorius ir lengvas euforiantas. Dėl to rūkantysis patiria trumpalaikį energijos ir nuotaikos pakilimą, pagerėja jo dėmesio koncentracija ir veiklumas, išnyksta alkis. Dėl šių “patrauklių” nikotino savybių gan greitai pasireiškia fiziologinis organizmo poreikis reguliariai gauti individualią nikotino dozę ir taip palaikyti įprastinę “normalią” savijautą.

Psichologinė priklausomybė – tai įprotis rūkyti tam tikrose situacijose (po valgio, prie kavos ar alaus bokalo, susitikus su draugais, pertraukos metu, kalbant telefonu ir pan.). Su psichologine priklausomybe nikotinui labiau susiduria bendravimo sunkumų turintys asmenys. Pvz., asmenims, kuriems sunkiau prisitaikyti naujose socialinėse situacijose, rūkymas tampa veiksminga priemonė tiek susidorojant su vidiniu nerimu ir įtampa, tiek užmezgant naujus socialinius ryšius. Tačiau nesvarbu kokie bebūtų rūkymo motyvai, fiziologinei priklausomybei atsirasti užtenka vos keleto mėnesių intensyvaus rūkymo.

Norite sutaupyti? Atlikite procedūrą dviese!

Atvykus konsultacijai su procedūra dviese mokėsite mažiau – 75€ vietoje 95€

Itin tinkama poroms, draugams, tėvams ir vaikams, ir pan. Pasiūlymas taikomas tik pirminei konsultacijai su procedūra.

Daugiau informacijos ir registracija: +370 698 53 901 ir el. p. info@sugihara.lt

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus