Pradžia Paslaugos Lazerinė ginekologija ir kitos paslaugosGyvensenos medicina, priklausomybių gydymasGrupinė aurikuliarinės (ausų) akupunktūros terapija rūkymo priklausomybei gydyti

Grupinė aurikuliarinės (ausų) akupunktūros terapija rūkymo priklausomybei gydyti

NAUJIENA Jūsų patogumui! Tik klinikoje SUGIHARA!

Tik klinikoje SUGIHARA! Grupinė aurikuliarinės (ausų) akupunktūros terapija rūkymo priklausomybei gydyti.

Grupiniai užsiėmimai gali būti 3 ir daugiau asmenų. Jei norite galite dalyvauti su draugais, ar artimaisiais, o gal ir bendradarbiais! Dėl konkretaus grupinės terapijos laiko teiraukitės tel. (8 5) 270 5722, (8 698) 539 02.

Meskite rūkyti greitai ir veiksmingai grupinėje terapijoje

Ar kada bandėte mesti rūkyti? Metant rūkyti, rūkymo nutraukimas paprastai iššaukia ūmius nikotino abstinencijos simptomus ir nenumaldomą poreikį užsirūkyti. Ir nors šie reiškiniai trumpalaikiai, tačiau jų veikiamas žmogus gali suabejoti dėl savo sprendimo, pristigti jėgų priešintis potraukiui ir vėl griebtis cigaretės.

Nervinė įtampa, dirglumas, prislėgta nuotaika, mieguistumas, greitas nuovargis, sunkumai susikaupti ar galvos skausmai pirmosiomis savaitėmis gali būti gan intensyvūs. Kaip juos įveikti? Aurikuliaris (ausų taškų) gydymas padės Jums išvengti tokio pobūdžio pašalinių reiškinių, ir padidins sėkmingo metimo rūkyti šansus!

Aurikuliarinė akupunktūra pasaulyje plačiai taikoma kaip papildoma alternatyvios medicinos priemonė lengvinanti abstinenciją, metantiems rūkyti. Eilė mokslinių tyrimų patvirtina šios terapijos naudą metant rūkyti. Klinikiniai tyrimai patvirtina, jog metant rūkyti akupunktūros pagalba, sėkmės koeficientas yra ženkliai didesnis. Nuorodos į mokslinius tyrimus patvirtinančius aurikuliarinės akupunktūros efektingumą:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9679359

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16393882

Rūkymo metimo aurikuliarine grupėje akupunktūra privalumai:

 • Šalina abstinencinius reiškinius, lengvina fizinį ir psichologinį rūkymo nutraukimą.
 • Mažina nervingumą ir besaikį valgymą metus rūkyti.
 • Veikia atpalaiduojančiai ir harmonizuojančiai.
 • Pagerina su rūkymu sietinus esamus sveikatos sutrikimus (kosulį, galvos skausmus, nuovargį, apatiją).
 • Mažina su rūkymu sietinų ligų riziką ateityje (plaučių ir kitų vidaus organų onkologinių ligų, širdies ir kraujotakos sutrikimus).
 • Didina sėkmingo metimo rūkyti šansus.
 • Prieinama kaina.
 • Pakanka vos vieno  gydymo akupunktūra seanso.
 • Esant sunkesnės priklausomybės nikotinui atvejams, procedūrą galima kartoti kitą dieną.
 • Aurikuliarinės akupunktūros metu suteikiama informacija apie rūkymo ypatumus, priklausomybę nikotinui ir kaip ją įveikti.

Žinomas aurikuliarinė akupunktūros poveikis (ištirtas kraujo ir smegenų skanavimo tyrimais), yra padidėjusi gerųjų cheminių medžiagų enkefalino, epinefrino, endorfinų, serotonino, norepinefrino ir dopamino koncentracija centrinėje nervų sistemoje ir plazmoje, ko pasekoje lengvėja priklausomybių abstinencija ir įveika. Veikiant nikotino priklausomybės taškus, aurikuliarinės akupunktūros metu gerėja plaučių funkcija, greitėja detoksikacijos procesai, ženkliai mažėja psichinio pobūdžio abstinencinia reiškiniai.

Tačiau didžiausias akupunktūros poveikis smegenims, kurių endorfininė veikla išderinta dėl nikotino priklausomybės –  tai laimės hormonų endorfinų cirkuliacijos atstatymas. Yra klinikinių tyrimų kurie rodo, jog po aurikuliarinės akupunktūros organizmas palaiko intensyvų endorfinų išsiskyrimą net 3-5 dienas, dėl to abstinencijos simptomai ir stresas susijęs su nikotino stoka organizme sumažėja iki minimumo.

Aurikuliarinė akupunktūra yra skirta harmonizuoti organizmo veiklą. Šiuo alternatyvios medicinos gydymo metodu yra sėkmingai šalinamos priklausomybės, lėtinis nuovargis, depresiškumas, potrauminio streso sindromas, viršsvorio problemos ir kiti chroniški, psichovegetacinio pobūdžio sveikatos sutrikimai.

Grupinio seanso metu aurikuliarinė akupunktūra bus suteikima kartu su psichologo konsultacija. Psichologo konsultacijos metu bus iškeliami metančiųjų rūkyti tikslai, įvertinama priklausomybė nikotinui, aptariamos jos atsiradimo priežastys ir tipai, veikiama motyvacija keisti įpročius, supažindinama su atkryčio rizika ir kitais svarbiais elgesio aspektais siekiant mesti rūkyti.

Prieš atvykstant mesti rūkyti rekomenduojama visai nerūkyti tą dieną, arba išbūti nerūkius bent 2 val iki procedūros, bei nevartoti kavos ar kitų stimuliatorių.

Kokie sveikatos pokyčiai vyksta metus rūkyti?

 • Po 20 min. susinormalizuoja kraujo spaudimas ir pulsas.
  •   Po 8 val. kraujyje dvigubai sumažėja nikotino ir anglies monoksido, normalizuojasi įsisotinamas deguonis, pradeda mažėti širdies priepuolio tikimybė.
  •   Po 24 val. anglies monoksidas pasišalintas iš organizmo, plaučiai pradeda valytis nuo gleivių ir kitų dėl rūkymo susidariusių audinių irimo.
  •   Po 48 val. nikotinas pasišalina iš organizmo, žymiai pagerėja uoslės ir skonio jutimai.
  •   Po 72 val. pagerėja kvėpavimas, padidėja energijos kiekis.
  •   Po 2-12 sav. pagerėja kraujo cirkuliacija organizme.
  •   Po 3-9 mėn. sumažėja kosulys, dusulys, švokštimas.
  •   Po 5 metų dvigubai sumažėja širdies priepuolio tikimybė.
  •   Po 10 metų dvigubai sumažėja plaučių vėžio tikimybė, širdies priepuolio tikimybė tokia pat, kaip ir niekada nerūkiusio žmogaus.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus