Pradžia Paslaugos Lazerinė ginekologija ir kitos paslaugosGyvensenos medicina, priklausomybių gydymas

Gyvensenos medicina, priklausomybių gydymas

Procedūras atlieka medicinos psichologė Neringa Bagdonaitė.

Prieš procedūrą būtina gydytojo – specialisto konsultacija.

Adata ar lazeris?

Aurikuliarinė akupunktūra – tai gydymo metodas, kai plonomis adatėlėmis arba lazeriu stimuliuojami tam tikros nervų galūnėlės (taškai) ausyse. Jie perduoda signalus į organizmo centrą – smegenis, kurios per nervinius kanalus pasiekia tikslines anatomines zonas. Parinkus tinkamus akupunktūrinius taškus daugelis organizmo sutrikimų gali būti išgydomi.  Pirmąją modernią ausų taškų mikroschemą 1957 m. sukūrė ir pradėjo naudoti prancūzas gyd. neuorologas Paulis Nogier, nors ausų masažo ir akupunktūros naudą žinojo jau senoji tradicinė Rytų medicina.

Šis gydymo metodas yra paprasta, tačiau itin efektinga pagalbinė terapija dėl keleto priežasčių – ausys lengvai prieinamos (žmogui net nereikia nusirengti), adatėles lengva taikyti, greitas organizmo atsakas. Ausų akupunktūra gali būti taikoma visoms amžiaus grupėms, vaikams nuo 6 metų, paaugliams, suaugusiems, ir vyresnio amžiaus asmenims. Gydymas labiausiai efektyvus kai suteikiamas reguliariai – kartą ar du per savaitę.

Turbūt greičiausiai pasaulyje tobulėjanti aurikuliarinės akupunktūros taikymo sritis – priklausomybės. Mažos adatėlės įvestos į ausies kaušelį, 30 minučių laikotaryje šalina abstinencinius reiškinius, mažina potraukį cheminei medžiagai, o žmogus jaučia ramumą ir atsipalaidavimą. Gydymas gali būti taikomas individualiai ir grupėse.

Klinikiniai duomenys rodo, jog aurikuliarinė akupunktūra padeda sveikstant nuo priklasuomybės cheminėms medžiagoms, tokioms kaip alkoholis, nikotinas, kokainas, heroinas ir metadonas. Vakarų medicinoje manoma, jog aurikuliarinė akupunktūra padeda inkstams, kepenims ir plaučiams geriau funkcionuoti ir atsikratyti toksinių medžiagų daug greičiau. Aukštas lygis endorfinų išskirtas procedūros metu padeda įveikti liguistą potraukį, nerimastingumą ir kitus abstinencinius reiškinius.

Naudojant lazerinę akupunktūrą, ausų taškus stimuliuoja šviesos spindulys. Tai yra neinvazinis gydymo metodas. Tradicinė adatėlių akupunktūra veikia kaip“ peilis“, aštriai ir greitai. Tačiau lazerinės akupunktūros pagalba ne tik vyksta biostimuliacija, bet ir šviesos fotonais teigiamai veikiamos pažeistos ląstelės, jų metabolizmas ir regeneracija. Siekiant optimalaus gydymo poveikio, procedūros metu gali būti taikomos ir adatėlės, ir lazeris.

Ausų akupunktūra yra saugus gydymas, šalutinių poveikių pasitaiko itin retai. Žmonės, sergantys kai kuriomis ligomis, pvz., kraujo krešėjimo sutrikimais, epilepsija, arba besilaukiančios moterys, ypač pirmąjį trimestrą, turėtų apie tai informuoti gydytoją, kad jis galėtų tinkamai įvertinti riziką.

Gydymą aurikuliarine akupunktūra skiria medicinos psichologai

Priklausomybės priskiriamos prie psichikos sutrikimų, todėl sėkmingo gijimo garantas – paciento ir psichologo bendradarbiavimas, problemos pripažinimas ir noras pasveikti. Konsultacijų metu gydytojas įvertina priklausomybę, simptomų intensyvumą, identifikuoja asmens stipriąsias ir silpnąsias savybes, pasirengimą keistis, motyvaciją, kartu su pacientu nustato tikslą ir tik tuomet skiria gydymą.

Pirmajame etape dažniausiai skiriamas intensyvus gydymas – porą kartų per savaitę, vėliau procedūros atliekamos kartą per savaitę, kartą per mėnesį. Psichologas stebi gijimo procesą ir kiekvienam pacientui individualiai nustato terapijos dažnį bei trukmę.

Kaip veikia lazerinė akupunktūra?

Šis metodas tai tradicinės akupunktūros ir šiuolaikinės medicinos pasiekimo – lazerio derinys. Lazerio terapijos metu naudojamos ne adatos, o medicininis lazerio prietaisas, kurio spinduliu stimuliuojami biologiškai aktyvūs ausų kaušelio taškai, turintys grįžtamąjį ryšį su kuriuo nors organu.

Lazeris laikomas pačiu saugiausiu šviesos aparatu žmogaus organizmui, nes naudojamas itin žemas dažnis, tačiau žmogaus fiziologiją veikiantis kaip efektyvus biostimuliatorius. Šiandiena manoma, jog lazerio terapija pranoksta tradicinės akupunktūros poveikį, suteikdama organizmui ne tik biostimuliacinį poveikį, bet skleidžiamų šviesos spindulio fotonų pagalba teigiamai veikia ir ląstelių metabolizmo procesus. Lazerio terapijos poveikis organizme vyksta lėtai, skirtingai nei tradicinės akupunktūros, energijos tankis ląstelėje didėja pamažu, ir dažniausiai išjungus lazerio prietaisą, apart malonaus atsipalaidavimo pojūčio, žmogus nieko nejaučia.

Gydymas užsienyje

Džiaugiamės, jog nuo šiol savo klientams kenčiantiems nuo priklausomybės alkoholiui ar kitoms psichoaktyvioms medžiagoms, galime pasiūlyti galimybę gydytis Portugalijoje įsikūrusioje tarptautinėje priklausomybės gydymo organizacijoje – Villa Ramadas. Gydymas Villa Ramados priklausomybės centruose trunka nuo 4 iki 8 savaičių, anglų kalba. Ši organizacija su priklausomybėmis sėkmingai dirba jau daugiau kaip 17 m., o psichoterapinė gydymo koncepcija, bendradarbiavimo pagrindu, taikoma įvairiose Europos šalyse. Be to, šio gydymo programą, finansuoja Olandų valstybinis sveikatos draudimas, bei kiti privatūs sveikatos draudimai, kas tik dar labiau patvirtina šio gydymo patikimumą.

Norint sužinoti daugiau išsamios informacijos apie Villa Ramadas teikiamas gydymo paslaugas kreipkitės konsultacijai pas mūsų psichologę N.Bagdonaitę.

Didžiuojamės būdami klientų įvertinais profesionalais, grožio ekspertais, sukūrusiais pokyčių kliniką. Mums rūpi kiekvieno žmogaus grožis ir sveikata. Matome klientą kaip asmenybę, esame pasišventę kokybei ir aukštiems etikos standartams. Patirtimi ir profesionalumu pelnome klientų pasitikėjimą  ir lojalumą, todėl esame rinkos lyderiai. Mūsų komanda tiki: gražus žmogus yra sveikas žmogus, harmoningai derinantis fizinę ir emocinę sveikatą. Mes esame verti rinkoje būti pripažintu kokybės standartu, kurio pagrindas – pagarba asmenybės unikalumui ir grožiui.

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus