Pradžia Paslaugos Ginekologija, Rytų medicinaKosmetinė jauninanti veido akupunktūra

Kosmetinė jauninanti veido akupunktūra

Veido akupunktūra yra kinų medicina paremtas metodas, ypač populiarus Song dinastijos laikais (960-1270), kai buvo naudojamas imperatorienės ir imperatoriaus sugulovių grožiui palaikyti.

Pastaraisiais metais veido akupunktūra vėl populiari ir plačiai taikoma visame pasaulyje.

2004 m. ‘The Telegraph“pranešė, kad daugybė pramogų verslo žvaigždžių, tokios kaip Madonna, Gwyneth Paltrow, Cher, reguliariai naudojasi veido akupunktūra laiko poveikiui sulėtinti. Neseniai apie tai, kad naudoja veido akupunktūrą paskelbė Kim Kardashian.

Apie veido akupunktūrą

Procedūra žavi savo paprastumu, saugumu ir efektyvumu. Daugybė pramogų verslo žvaigždžių, tokios kaip Madona, Gwyneth Paltrow, Cher, Kim Kardashian reguliariai naudojasi veido akupunktūra laiko poveikiui sulėtinti. Veido akupunktūra stimuliuoja kraujo ir limfos cirkuliavimą tuo pagerindama veido raumenų ir odos aprūpinimą maistu bei deguonimi, tonizuoja raumenis, skatina veido porų susitraukimą. Ji nuostabiai šalina streso žymes veide,  įnešdama grožį iš vidaus. Įrodyta, kad veido akupunktūra skatina kolageno ir elastino gamybą bei tolygų jų pasiskirstymą taip padėdama išlyginti raukšles ir stangrinti odą.

“Prieš tūkstančius metų kiniečiai atrado, kad daugelis meridianų, kurių kiekvienas asocijuojasi su tam tikru organu, prasideda, baigiasi, arba turi atšakas veido plote. Mano pacientės pažymi veido akupunktūros naudą jų sveikatai, antistresinį poveikį, sumažėjusius galvos skausmus, energijos padaugėjimą ir šviesesnį požiūrį į gyvenimą.” – gyd. Gražina Paliokienė

Gydytoja-Gražina-Paliokienė

Veido akupunktūros poveikis:

 • Ši unikali veido procedūra padeda odai atrodyti jauniau, sveikiau ir gražinti natūralų švytėjimą.
 • Veido akupunktūra stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, kraujo bei limfos cirkuliaciją veide, aktyvuoja medžiagų apykaitos ir regeneracijos procesus, giliai maitina odą ir raumenis, taip suteikdama veidui sveikesnę, stangresnę ir jaunesnę odą.
 • Tai holistinė, visiškai natūrali procedūra, neturinti jokio pašalinio poveikio, ir kaip tokia, yra žymiai naudingesnė nei kitos veido jauninimo procedūros.

International Journal of Clinical Akupunkture ištyrė veido akupunktūros gydymo poveikį 300 pacienčių. 90% atvejų efektas, toks kaip ženkliai padidėjęs veido raumenų elastingumas, odos atjaunėjimas ir išlygintos raukšlės, pasireiškė jau po vieno kurso. Taip pat pagerėjo pacienčių miego kokybė, bendra savijauta ir emocinė būklė.

Siekiant ilgalaikio efekto rekomenduojamas 8 val. nakties miegas, pakankamas vandens, vaisių ir daržovių vartojimas, natūralių produktų odos priežiūros priemonės, daugiau gryno oro ir fizinių pratimų, mažiau tiesioginių saulės spindulių, nerūkyti, nenaudoti stimuliuojančių gėrimų, alkoholio.

Kada rekomenduojama?

Veido akupunktūra – puiki alternatyva brangiai kainuojančioms kosmetinėms operacijoms. Kadangi veido akupunktūra orientuojasi į viso kūno sveikatą, ji yra viena iš efektyviausių priemonių gydant beveik visas odos ligas ir veido traumas.

 • Dažniausiai veido akupunktūra rekomenduojama 35 – 40 metų moterims siekiant tonizuoti odą, išvengti naujų raukšlių ir išlyginti esamas
 • 50 – 60 metų moterims siekiant sulėtinti senėjimo procesus, lyginti raukšles ir “pakelti” veidą.
 • Vyrams veido akupunktūros procedūros rekomenduojamos nuo 40 metų amžiaus.

Kokias problemas padeda spręsti veido akupunktūra?

SUGIHARA klinikoje atliekamos šios veido akupunktūros procedūros:

Veido pakėlimas (liftingo efektas)

Plonytės adatėlės įvedamos į veido biologiškai aktyvius taškus ir raumenų tvirtinimosi vietas. Adatėlės paliekamos 40 min. Viso procedūra trunka 1,5 val. Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento amžiaus, sveikatos stovio ir veido suglebimo lygio, viso nuo 5 iki 10 procedūrų.

 • Pakelia suglebusius skruostus, nukarusius vokus ir pažandes
 • Stimuliuojamas veido raumenų tonusas, raumenų kraujo ir limfos apytaka
 • Aktyvinami metabolizmo procesai

Veido odos ir raumenų tonizavimas (atjauninimas)

Daugybė plonyčių adatėlių įvedamos į veido odą ir biologiškai aktyvius taškus. Naudojama technika neskausminga, adatėlės įvedamos vieno milimetro gylyje ir paliekamos 40 min. Viso procedūra trunka 1,5 val. Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento amžiaus, sveikatos ir veido odos stovio, viso nuo 3 iki 10 procedūrų.

 • Stangrina veido odą, išlygina smulkias raukšles, gerina odos spalvą
 • Sumažina akivaizdzius streso požymius veide
 • Mažina paburkimą ar tamsius ratilus po akimis
 • Gydo veido odos ligas
 • Aktyvuojamas veido odos regeneracijos ir medžiagų apykaitos procesas, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba, kraujo bei limfos cirkuliacija

Veido raukšlių lyginimas

Plonytės adatėlės įvedamos į raukšles ir paliekamos 40 min.  Viso procedūra trunka 1 val. Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento amžiaus, sveikatos ir veido odos stovio, viso nuo 5 iki 10 procedūrų.

 • Mažina gilesnes raukšles (kaktos, burnos / lūpų, raukymosi linijas)
 • Aktyvuojamas medžiagų apykaitos procesas
 • Stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba

Kaip vyksta veido akupunktūros procedūra?

Konsultacijos metu gydytojas įvertina bendrą sveikatos stovį ir odos būklę, parenka tinkamus biologiškai aktyvius taškus. Gydymui naudojamos ypatingai plonos adatėlės ir speciali technika, dėl ko procedūra yra  neskausminga. Jautresni pacientai gali pajusti lengvą odos dilgsėjimą. Adatėlės paliekamos 40 min., procedūros trukmė 1 val.

Kiek procedūrų reikės?

Veido akupunktūros rezultatai daugumai pacientų matomi jau po pirmųjų procedūrų, tačiau norint pasiekti maksimalų ir ilgalaikį efektą būtinas procedūrų kursas, kurio trukmė priklauso nuo amžiaus, emocinės ir bendros sveikatos būklės bei gyvenimo būdo, viso nuo 5 iki 10 procedūrų, 1 -2 kartus savaitėje.

Kontraindikacijos

Kosmetinė veido akupunktūra nerekomenduojama turintiems kraujo krešėjimo sutrikimus, sergantiems diabetu, nėščioms moterims, po veido kosmetinių operacijų ir 6 savaites po Botox injekcijų.

Prieš procedūrą būtina gydytojo konsultacija.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

 

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#