Pradžia Paslaugos Ginekologija, Rytų medicinaAkupresūra

Akupresūra

Akupresūra yra jau apie 5000 metų gyvuojantis gydymo būdas, kai specifiniai kūno taškai yra veikiami ne adatomis, kaip kad akupunktūroje, bet pirštais ar nykščiais.

Tai visiskai saugus, paprastas ir efektyvus būdas stimuliuoti organizmo galias, pagerinti bendrą savijautą ir gydyti ligas.

 

Apie akupresūrą

Šiuo metu akupresūra yra paplitusi visame pasaulyje ir dažnai naudojama derinant su kitomis gydymo priemonėmis. Įrodyta, kad akupresūra veikia nervų ir endokrininę sistemą, padeda sureguliuoti kraujospūdį, suaktyvina energijos ir limfos cirkuliavimą.

Dėl šių procesų organizme normalizuojasi hormonų ir biologiškai aktyvių medžiagų kiekis bei medžiagų apykaita. Akupresūra malšina skausmą, mažina nervų sistemos dirglumą, atpalaiduoja spazmus.

Akupunktūra gali būti pakeičiama akupresūra, kai pacientai paniškai bijo adatų ar yra joms alergiški, taip pat esant kraujo krešejimo sutrikimams arba naudojant antikoaguliantus.

TAURIŲ TERAPIJA

Taurių terapija buvo naudojama tūkstančius metų. Ir, nors šis gydymo metodas siejamas su tradicine kinų medicina, visas pasaulis (tame tarpe ir Lietuva) kažkada gerai žinojo šį metodą ir jį naudojo. Pastaruoju metu taurių terapija sulaukė didelio mokslininkų susidomėjimo. Teigiama, kad šis metodas artimiausiu metu taps vienas iš populiariausių alternatyvios medicinos priemonių.

Įrodyta, kad taurių vakuminis poveikis siekia 10-ties cm. gylyje esančius audinius, atlaisvina juose esančius toksinus ir ištraukia juos į odos lygmenį, iš kur jie lengviau pašalinami. Jokia priemonė nepašalina iš organizmo laisvuosius radikalus ir nuodingas molekulinės šiukšles geriau nei nusiurbimas.

Taurių terapija yra natūralus gydymo būdas, kai taurėje sukuriamas vakumas siekiant pritraukti kraujo į taure veikiamą kūno vietą. Tokiu būdu veikiami specifiniai kūno taškai arba skausmo paveiktos kūno vietos. Vakarų mokslininkų požiūriu – gydymas taurėmis aktyvuoja limfos apytaką, stimuliuoja kraujo cirkuliavimą ir gerai veikia giliuosius audinius.

Taurių masažas – tinkamiausias metodas laisvųjų radikalų ir nuodingų molekulinių atliekų šalinimui iš organizmo, o taip pat:

 • Stimuliuoja kraujotaką;
 • Pagerina veikiamos zonos aprūpinimą naudingomis medžiagomis ir deguonimi;
 • Skatina gyjimo procesus, slopina skausmą ir uždegimą;
 • Reguliuoja sutrikusias organų funkcijas, palengvina raumenų problemas;
 • Minkština randų audinius, didina sąnarių judėjimo amplitudę;
 • Atpalaiduoja nervų sistemą.

Taurių terapija rekomenduojama kai kamuoja:

 • Galvos ir raumenų skausmai.
 • Stuburo degeneracijos su skausmais, neuralgijos.
 • Virškinamojo trakto sutrikimai, lėtinės ligos, plaučių ligos, astma.
 • Dažni peršalimai, sinusų infekcijos.
 • Sanarių skausmai ir reumatinės ligos.
 • Ginekologinės ligos, menopauzės problemos.
 • Nemiga, depresija.

 

Gydytoja-Gražina-Paliokienė

Prieš atliekant gydomąsias Rytų medicinos procedūras privaloma gydytojo konsultacija. Procedūras atlieka gydytoja, kvalifikuota Rytų medicinos ekspertė Gražina Paliokienė.


Daugiau informacijos ir registracija:

SUGIHARA klinika, Č.Sugiharos g. 3, Vilnius. Mob. +370 6 985 3901info@sugihara.lt

Kainos ir registracija

Menas kurti natūralų grožį

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės

Plačiau apie mus#