WISTERIA kvepalai

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse klinikoje ir senamiestyje bei internetu.

 

 

Wisteria – ne tik skambus rytietiškų kvepalų pavadinimas, tai, visų pirma, – gėlė, auginanti sodrios violetinės spalvos žiedelius, svyrančius žemyn. Wisteria augalas primena levandos žiedus, praturtintus ametisto akmens savybėmis – unikalūs, gydantys ir atpalaiduojantys.

 

Būtent to ir siekė Wisteria kvepalų kūrėjų komanda – sukurti kvepalus veržliai ir savimi pasitikinčiai moteriai, kurie taptų ne tik jos kasdienio aksesuaro dalimi, bet ir pasižymėtų gydomosiomis jėgomis.

 

Neveltui sakoma, jog Wisteria augalą reikia sodinti saulėje ir vengti šešėlio, antraip medelis sunyks. Šie kvepalai skatina moterį žydėti, pasitikėti savimi, šviesti it saulei ir nepasislėpti po savo pačios šešėliu. Tinkamai pasodinus augalą, jis auga, žydi nesustabdomu greičiu, nes jam – nėra jokių kliūčių. Taip, kaip ir moteris, pasikvepinusi Wisteria kvepalais – įgyja daugiau ryžto ir drąsos siekti savo svajonių ir niekada nesudvejoti savo jėgomis.

 

Iš Jungtinių Arabų Emiratų (JAE) atkeliavę rytietiškų motyvų kvepalai, pasižymi natūralių ingredientų sudėtimi ir yra praturtinti kvapniais eteriniais aliejais.

 

Wisteria suvienodino pakuotes ir nutarė pasirinkti prašmatnia prabanga dvelkiantį variantą: juodos spalvos dėžutė su aukso folijos raidėmis.

 

Kvepalų buteliukai – skaidrūs, primenantys krištolą, puošti aukso detale viršūnėleje. Skaidraus buteliuko pasirinkimas apgalvotas, jis, ne paslaptis, visuomet padeda lengviau suprasti kvepalus – jų tekstūrą, konsistenciją ir turimą kiekį. Aukso detalė ties kakleliu sukuria prašmatnų akcentą, kuris vizualiai sukuria dar didesnę prekės vertę.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse klinikoje ir senamiestyje bei internetu.

 

How to enable JavaScript in your browser