fbpx

RENE FURTERER

 

 

1957 metais RENE FURTERER, plaukų kirpėjas, sukūrė plaukų ir galvos odos priežiūros produktų liniją .
1980 metais Rene Furterer kompanija tapo farmacinių „Pierre Fabre“ laboratorijų dalimi.

Kirpėjas Rene Furterer turėjo savo saloną ir dirbo ten su didele aistra. Penkiasdešimtaisiais Merlin Monro plaukų spalva buvo daugelio moterų troškimas. Tuomet plaukai buvo balinami 40 – 50% peroksidu. Rezultatas – sausi, pažeisti plaukai, kuriems pagerinti nebuvo jokių priemonių.

Remdamasis savo senelės išmintimi (ji pati pasigamindavo šampūnus iš natūralių medžiagų), Rene Furterer sukūrė naują plaukų ir galvos odos priežiūros priemonių liniją. Netrukus šiuos produktus pradėjo naudoti ir kitų salonų meistrai.

Rene Furterer plauką lygina su augalu, kuris gali augti tik sveikame dirvožemyje. Taigi, norint turėti sveikus ir gražius plaukus, reikia suprasti, kad galvos odos priežiūra yra tokia pat svarbi kaip ir pačių plaukų. Todėl, siekiant maksimalaus rezultato, reikia viską prižiūrėti tuo pačiu metu.

 

Nuo augalų iki eterinių aliejų

Eterinių aliejų savybės

Eteriniai aliejai yra pagrindinės Rene Furterer plaukų priežiūros priemonių sudedamosios dalys. Šios augalinės kilmės molekulės ypač mažos, todėl eteriniai aliejai yra labai lakūs, skvarbūs, tirpsta riebaluose, bet netirpsta vandenyje, tai ir lemia jų greitą poveikį. Didelių rezultatų pasiekiama didinant koncentraciją. Tai ypač didelis privalumas, atliekant galvos odos ir plaukų procedūras. Eteriniai aliejai lengvai įsiskverbia į galvos odą, stimuliuodami plauko šaknį. Jie pasižymi valomosiomis, dezinfekuojamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis.

 

Eterinių aliejų gavimo būdai

Eteriniai aliejai išgaunami iš įvairių augalo dalių: sėklų, šaknų, medienos, lapų, žiedų ir vaisių. Be to, jų sudėtis gali keistis pagal augalo augimo ciklus, auginimo metodus, klimatą ir dirvožemį. Rene Furterer naudoja ekstrakcijos būdą, t.y. distiliaciją garais. Šio proceso pradžioje augalinę medžiagą veikia garuojantis vanduo. Paskui garais distiliuojami eteriniai aliejai. Po aušinimo ir kondensacijos išskiriami grynieji eteriniai aliejai. Ši naujoviška technika ypatinga tuo, kad jos metu nenaudojama jokių organinių tirpiklių, kurių gali likti produktuose. Tai sumažina užteršimo galimybę ir taip išsaugomi natūralūs produktai.

 

Augalų atranka, kokybė ir jų veiksmingumas

Gajak Tarno žemėse Prancūzijoje yra įsikūręs gamybos centras „Augalai ir pramonė“, kuriame specialiais tyrimais atrenkamos augalų dalys, turinčios didžiausią aktyvių elementų kiekį. O visiškas procedūrų automatizavimas ir griežta darbo kokybės kontrolė garantuoja augalų ekstraktų grynumą ir jų nuostabias savybes.

 

Trijų etapų intensyvios priežiūros programa

Rene Furterer plaukų priežiūros priemonės padaro plaukus vėl sveikus ir gražius, padeda atgauti galvos odos šarminę pusiausvyrą. Siekiant maksimalaus poveikio, labai svarbu rūpestingai ir tinkamai naudoti Rene Furterer siūlomas plaukų priežiūros priemones.

„Rene Furterer“ – tai ne tik galvos odos ir plaukų priežiūros produktai. Tai   priežiūros metodas, besiremiantis trimis principais:

1. Galvos odos ir plaukų diagnostika.
2. Originalus galvos odos masažas ir plaukų šukavimo technika.
3. Trijų etapų intensyvios priežiūros programa, taikoma individualiai kiekvienam žmogui atsižvelgiant į jo plaukus ir galvos odą:
4. Galvos odos paruošimas prieš trinkimą:

Koncentratas Complex 5 aktyvina kraujo cirkuliaciją ir galvos oda tampa dešimt kartų imlesnė naudojamoms plaukų ir galvos odos priežiūros priemonėms.

 • Trinkimas šampūnu:

Augaliniai šampūnai ypač aktyviai veikia galvos odą, todėl itin svarbu tinkamai juos parinkti. Šampūnas turi atitikti Jūsų galvos odos ir plaukų tipą.

 • Intensyvios priežiūros priemonių naudojimas. Šios priemonės turi sumažinti ir pašalinti Jūsų galvos odos ir plaukų problemas ir yra naudojamos prieš trinkimą ir/arba po jo.

 

 

Galvos odos ir plaukų priežiūros priemonės Rene Furterer

Galvos odos paruošimas

Paruošiamasis galvos odos koncentratas Complex 5

Tai pati svarbiausia ir efektyviausia priemonė, naudojama kartu su kitomis Rene Furterer galvos odos ir plaukų priežiūros priemonėmis. Tai – lyg pagrindas. Ji sustiprina kitų „Rene Furterer“ priemonių poveikį dešimt kartų. Šios priemonės sudėtyje yra apelsinų, levandų ir verbenų eterinių aliejų koncentrato, kuris

 • – dezinfekuoja ir apsaugo nuo grybelių;
 • – atgaivina ir padeda atsigauti odai;
 • – stiprina plaukų šaknis ir skatina plaukus augti;
 • – stimuliuoja galvos odos kraujotaką, skatina pasisavinti deguonį ir maitina galvos odą.

Complex 5 poveikis pastebimas išsyk: juntamas lengvas galvos odos  dilgčiojimas, pereinantis į šilumą. Tai normali reakcija, o pojūčio, kuris pranyksta jau po kelių minučių, stiprumas priklauso nuo odos jautrumo.

Naudojimas: 1 ampulė skirta vienam kartui galvos odai paruošti. Ampulę Complex 5 paskirstykite į plaukų sklastymus ant sausos, t.y. neplautos, galvos odos. Švelniai pamasažuokite galvos odą ir palikite 10-15 min. Trinkite galvą su Rene Furterer šampūnu, parinktu pagal galvos odos ir plaukų tipą. Procedūrą atlikite 1 kartą per savaitę.

Svarbu: nenaudokite, jei galvos oda jautri. Nenaudokite priemonės, jei juntate, kad galvos oda sudirginta.

 

Galvos odos balansas

Balansuojamasis šampūnas  Naturia

Absorbuojantis šampūnas  Naturia

Šis šampūnas – priemonė, greitai pašalinanti nešvarumus ir turinti antibakterinį poveikį, skirta naudoti kasdien. Jos sudėtyje yra kmynų, bazilikų ir pipirmėčių eterinių aliejų. Šampūne esantys vitaminai B5 ir B6 stiprina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir elastingumo. Šampūnas tinka visokio tipo galvos odai ir plaukams. Kiekvieną dieną plaukai tampa vis švelnesni ir atsparesni išoriniams dirgikliams. Priemonė puikiai tinka naudoti tada, kai daroma pertrauka, panaudojus plaukų ir galvos odos gydomasias priemones.

Naudojimas: šį šampūną galite naudoti kasdien arba darydami pertrauką, kai prieš tai naudojote gydomasias galvos odos ir/arba plaukų priemones.

Jautri ir/ar sudirgusi galvos oda

Jautri galvos oda yra itin plona, greičiau pažeidžiama, jaučiamas tempimas, dilgčiojimas, šiluma. Visa tai pažeidžia natūralų odos apsaugos sluoksnį.

Priežastys:

 • – vidinės – stresas, hormonų sutrikimai, vitaminų trūkumas;
 • – išorinės – dulkės, nešvarumai, netinkama ir/ar nepakankama plaukų priežiūra;
 • – riebi bei pleiskanota galvos oda.

Atsiradus kokiam nors galvos odos jautrumui, būtina naudoti specialias plaukų ir galvos odos priežiūros priemones.

 

Raminamasis šampūnas jautriai galvos odai Astera

Šampūne esantis astrų ekstraktas ramina galvos odą (ji greičiau gyja),  apsaugo nuo uždegimų. Eukaliptų ir pipirmėčių eteriniai aliejai giliai valo, ramina ir mažina galvos odos niežėjimą. Kamparas dezinfekuoja, saugo nuo uždegimų ir tarsi vėsina odą. Švelnus valymo pagrindas ir perlinis vaškas suteikia plaukams blizgesio, švelnumo ir elastingumo. Jau vieną kartą  panaudojus 57% sumažėja odos paraudimas, ji nekaista, sumažėja arba visiškai  išnyksta niežėjimas.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant sudrėkintos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą. Palikite 2-5 min., tada nuskalaukite. Šį šampūną galite naudoti tada, kai reikia arba kai darote pertauką, panaudoję gydomasias galvos odos ir/arba plaukų priemones.

Slenkantys ir silpni plaukai

Visiškai normalu, kad per dieną iškrinta 40 -100 plaukų. Išslinkusius plaukus pakeičia naujai augantys. Jeigu plaukų slinkimas sustiprėja, būtina imtis priemonių šiam procesui sustabdyti.

Plaukų problemos gali būti susijusios su netinkamomis plaukų priežiūros procedūromis, vitaminų trūkumu, nesubalansuota mityba, stresu, nuovargiu, medikamentų vartojimu ir t.t. Taip pat daug įtakos turi sutrikusi  hormonų veikla.

Plaukai išblunka, atrodo negyvybingi, tampa trapūs ir lūžinėja.

Plaukų slinkimo tipai:
– Progresuojantis – hormoninės ir/ar paveldėtos kilmės.
– Reakcinis slinkimas – tai organizmo reakcija į tam tikrus faktorius: sezono pasikeitimą, stresą, nuovargį, nėštumą, nesubalansuotą mitybą, dietas, operacijas, gydymą medikamentais.

 

Stimuliuojamasis šampūnas nuo plaukų slinkimo Forticea 

Šampūnas stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų plaukų augimą. Sudėtyje esantys eteriniai aliejai (levandų, rozmarinų), esantys jūros dumblių biosferose, trinkimo metu susigeria į galvos odą ir stimuliuoja galvos odos kraujotaką, maitina plaukų svogūnėlius.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant sudrėkintos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą. Palikite 2-5 min., tada nuskalaukite. Šį šampūną galite naudoti tiek, kiek reikia. Tinka naudoti kasdien.

 

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami koncentratą Complex 5.

 

 

 

 

 

Triphasic serumas 

Serumas, skirtas naudoti esant intensyviam, progresuojančiam plaukų slinkimui, atsiradusiam sutrikus hormonų pusiausvyrai, taip pat paveldėtam plaukų slinkimui .

Viena ampulė aprūpina plaukus maitinamaisiais ir stimuliuojamaisiais elementais. Ekstraktas Pfaffiair aminoproteinai stimuliuoja plaukų svogūnėlius bei skatina plaukų augimą. Apelsinų ir levandų eteriniai aliejai turi antibakterinį poveikį, stimuliuoja kraujotaką. Moliūgų ekstraktas, kartu su vitaminu B6, reguliuoja riebalinių liaukų darbą.

Naudojimas: 1 ampulė skirta 1 kartui. Ampulę naudokite ištrinkę plaukus šampūnu. Prieš naudodami paspauskite kamštelį, iš kurio išbyrės ryškiai geltonos spalvos milteliai. Gerai suplakite. Tada atkimškite buteliuką, uždėkite pipetę ir paskirstykite buteliuko turinį į plaukų sklastymus. Švelniai pamasažuokite.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, paruoškite galvos odą, naudodami  koncentratą Complex 5. Tai darykite dar prieš plaudami galvą šampūnu.

Kursas: 3 mėn.: I mėn. – 2 kartus per savaitę. II ir III mėn. – 1 kartą per savaitę. Iš viso  16 ampulių.

 

 

 

RF – 80 serumas

Serumas, skirtas reakciniam plaukų slinkimui (stresas, nuovargis, nesubalansuota mityba, gimdymas, medikamentų naudojimas ir t.t.) sustabdyti.

Sudėtyje esantys ekstraktas Pfaffia, vitaminas A ir F stimuliuoja plaukų svogūnėlius ir skatina plaukų augimą, šalavijų ir citrinų eteriniai aliejai giliai valo galvos odą. Vitaminas PP stimuliuoja kraujotaką. Augaliniai peptidai ir mikroelementai stabdo ląstelių senėjimą ir stiprina plaukų svogūnėlius.

Naudojimas: 1 ampulė skirta 1 kartui. Ampulę naudokite ištrinkę plaukus šampūnu. Uždėkite pipetę ir paskirstykite į plaukų sklastymus. Švelniai pamasažuokite.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, paruoškite galvos odą, naudodami  koncentratą Complex 5. Tai darykite dar prieš plaudami galvą šampūnu.

Kursas: 3 mėn. – 2 kartus per savaitę. Iš viso 24 ampulės.

 

 

Slenkančių ir silpnų plaukų vitaminai Vitalfan

Sveikos ir įvairios mitybos dalis yra vitaminai, mikroelementai ir amino rūgštys, lemiantys gerą medžiagų apykaitą.

Maitinamasis priedas susideda iš elementų, kurie būtini kūno medžiagų pusiausvyrai palaikyti ir padeda apsisaugoti nuo kenksmingo išorinio poveikio. Vitaminai tinka visų tipų slenkantiems plaukams. Vitaminas PP gerina galvos odos kraujotaką, vitaminas B8 stimuliuoja plaukų augimą. Moliūgų ekstraktas ir vitaminas B6 reguliuoja riebalinių liaukų gamybos veiklą. Tai yra itin svarbu, nes riebalų perteklius dažnai ir lemia tai, kad plaukai pradeda slinkti.  Vartojant šiuos vitaminus, plaukai tampa gyvybingi, stiprūs, blizgantys.

 

Atkuriamosios priemonės

 Atkuriamasis šampūnas

 

RENE FURTERER

Naujiena! ABSOLUE KERATINE renewal shampoo

Rene Furterer sampunasŠampūnas skirtas pažeistiems, nualintiems plaukams ( dėl dažno plaukų dažymo, cheminių kosmetinių priemonių, elektrinių plaukų modeliavimo prietaisų naudojimo, šukavimo). Trijų natūralių veikliųjų medžiagų derinys padeda plaukams atstatyti savo natūralias galias ir grožį. Augalinės kilmės keratinas, aminorūgščių sudėtimi atkartojantis natūralų plauko keratiną, užpildo pažeistas plauko vietas, atstato plauko struktūrą. Biocimentinas, sojos lipidų ekstraktas, tarsi „cementas“, sutvirtina plauko struktūrą, uždaro ir išlygina plauko žvynelius. Judrų (Camelina Sativa) aliejus, omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, intensyviai maitina, atkuria hidrolipidinę plėvelę – natūralų apsauginį plauko sluoksnį. Be sulfatų, be silikono.

Rezultatas: plaukai atgauna gyvybingumą, atsparumą ir natūralų spindesį. Jie lengviau iššukuojami, tampa švelnūs ir elastingi.

Naudojimas: paskirstyti ant drėgnų plaukų. Palikti 1-3 min., kruopščiai išskalaukite. Tinka dažnam naudojimui. Jei pateko į akis, nedelsiant nuplauti vandeniu.

 

 

Nenuplaunamas atkuriamasis kremas-eliksyras

RENE FURTERER


Naujiena! ABSOLUE KERATINE sublime renewal leave-in cream

Nenuplaunamas atkuriamasis kremas-eliksyras

Skirtas pažeistiems, nualintiems plaukams ( dėl dažno plaukų dažymo, cheminių kosmetinių priemonių, elektrinių modeliavimo prietaisų naudojimo, šukavimo). Trijų natūralių veikliųjų medžiagų derinys padeda plaukams atstatyti savo natūralias galias ir grožį. Augalinės kilmės keratinas, aminorūgščių sudėtimi atkartojantis natūralų plauko keratiną, užpildo pažeistas plauko vietas, atstato plauko struktūrą. Biocimentinas, sojos lipidų ekstraktas, tarsi „cementas“, sutvirtina plauko struktūrą, uždaro ir išlygina plauko žvynelius. Judrų(Camelina Sativa) aliejus, omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, intensyviai maitina, atkuria hidrolipidinę plėvelę – natūralų apsauginį plauko sluoksnį. Papildytas sezamų aliejumikremas apsaugo ir atkuria pažeistų plaukų struktūrą nuo šaknų iki pat galiukų.

Rezultatas: plaukai atgauna gyvybingumą ir atsparumą. Jau po pirmojo panaudojimo plaukai apsaugoti, lengviau iššukuojami ir formuojami, tampa švelnūs ir elastingi, spindintys.

Naudojimas: Paskirstyti ant rankšluoščiu nusausintų plaukų ir plaukų galiukų, netepkite prie pat plaukų šaknų. Formuokite šukuoseną. Nereikia nuplauti. Tinka kasdienai. Jei pateko į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu.

 

 

 

Rene Furterer kaukė

 Intensyvi atkuriamoji kaukė

RENE FURTERER

Naujiena! ABSOLUE KERATINE ultimate renewal mask

 „S.O.S“ pirmosios pagalbos priemonė pažeistiems, nualintiems plaukams ( dėl dažno plaukų dažymo, cheminių kosmetinių priemonių, elektrinių modeliavimo prietaisų naudojimo, šukavimo). Trijų natūralių veikliųjų medžiagų derinys padeda plaukams atstatyti savo natūralias galias ir grožį. Augalinės kilmės keratinas, aminorūgščių sudėtimi atkartojantis natūralų plauko keratiną, užpildo pažeistas plauko vietas, atstato plauko struktūrą. Biocimentinas, sojos lipidų ekstraktas, tarsi „cementas“, sutvirtina plauko struktūrą, uždaro ir išlygina plauko žvynelius. Judrų (Camelina Sativa) aliejus, omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, intensyviai maitina, atkuria hidrolipidinę plėvelę – natūralų apsauginį plauko sluoksnį. Be silikono.

Rezultatas: plaukai atgauna gyvybingumą ir atsparumą. Jau po pirmojo panaudojimo plaukai lengviau iššukuojami, tampa švelnūs ir elastingi, spindintys.

Naudojimas: naudoti 1-2 kartus per savaitę.  Paskirstykite kaukę ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 1-3 min., kruopščiai išskalaukite. Jei pateko į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu.

 

 

glotninamasis purškalas

Glotniems plaukams

Nenuplaunamas termo-apsauginis glotninamasis purškalas

 

RENE FURTERER

Naujiena! LISSEA leave-in thermal protecting smoothing spray

Priemonė saugo plaukus nuo elektrinių modeliavimo, tiesinimo, džiovinimo prietaisų karšto (net iki 220°C temperatūros) oro ir užtikrina ilgai išliekantį, glotninamąjį rezultatą. Saugo nuo drėgmės poveikio. Lengvos konsistencijos emulsija praturtinta natūraliu dumplainių vašku, kuris pasižymi unikaliu glotninamuoju poveikiu bei maitinamuoju avokado aliejumi, kuris atkuria ir švelnina plaukus, jų neapsunkindamas. Padeda suvaldyti nepaklusnias garbanas, glotnina, lengvina šukuosenos formavimą.

Rezultatas: plaukai tampa glotnūs ir blizgūs, atgauna elastingumą, nesipučia, nesielektrina.

Naudojimas: paskirstykite ant rankšluoščiu nusausintų arba sausų plaukų. Nenuplaukite. Džiovinkite plaukus ir/arba formuokite šukuoseną. Venkite kontakto su akimis.

 

 

 

Glotninamasis kondicionierius

Glotninamasis kondicionierius

RENE FURTERER


Naujiena! LISSEA smoothing conditioner

Kondicionierius praturtintas natūraliu dumplainių vašku, kuris pasižymi unikaliu glotninamuoju poveikiu bei maitinamuoju avokado aliejumi, kuris atkuria ir švelnina plaukus, jų neapsunkindamas. Lengvina iššukavimą ir šukuosenos formavimą, neapsunkina plaukų, padeda suvaldyti nepaklusnias garbanas ir mažina plaukų pūtimąsi.  Rezultatas: plaukai tampa glotnūs ir blizgūs, atgauna elastingumą, nesipučia.

Naudojimas: Ištrinkę plaukus šampūnu, kondicionierių paskirstykite ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Iššukuokite. Palikite 2-3 min., tuomet kruopščiai nuskalaukite. Jei pateko į akis, nedelsiant nuplaukite vandeniu.

 

 

 

Ploni ir silpni plaukai

 

Plono plauko diametras (skersmuo) yra 60-70 mikrometrų (normalus plauko storis yra 80 mikrometrų). Ploni plaukai gali turėti genetinę kilmę. Bet tai gali būti ir išorinių kenksmingų veiksnių rezultatas (stresas, nuovargis, nesubalansuota mityba, vitaminų trūkumas, odos uždegimas). Tokiu atveju susilpnėja natūrali galvos odos ir plaukų medžiagų pusiausvyra. Gležni ir nualinti plaukai dažniau riebaluojasi nuo šaknų, sukrinta, tampa nepaklusnūs ir silpni.

Vartotojai dažnai renkasi priemones, darančias plaukus paklusnius ir purius. Bet toks pasirinkimas turi trūkumą – plaukai vėlgi apsunkinami – nebelieka apimties.

 

 

Tonizuojamasis plonų ir nualintų plaukų šampūnas Tonucia 

Stiprina plaukus nuo pat šaknų ir atkuria jų struktūrą. Kadangi šampūnas yra tirštas, galėsite lengvai atlikti galvos odos masažą, kurio metu apelsinų ir levandų eteriniai aliejai susigers į galvos odą. Tai atgaivins ir pagerins jos kraujotaką, pamaitins plaukų svogūnėlius. Augaliniai ekstraktai atkurs pažeistą tarpląstelinį sluoksnį ir sustiprins plaukų žvynelių sukibimą. Šampūno sudėtyje esantys kviečių mikroproteinai užpildys plaukų įtrūkimus, suteiks jiems atsparumo nuo šaknų iki pat galiukų, plaukams grąžins gyvybingumą, elastingumą ir blizgesį. Jau po pirmo trinkimo šiuo šampūnu,  plauko skersmuo padidės  iki 7%.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant sudrėkintos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą. Palikite 2-5 min., tada nuskalaukite. Šį šampūną galite naudoti tiek, kiek reikia. Tinka naudoti kasdien.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami  koncentratą Complex 5.

 

 

 

 

Drėkinamoji ir stiprinamoji plaukų kaukė Tonucia

Ši kaukė skirta ploniems ir nualintiems plaukams. Sudėtyje esantys kviečių mikroproteinai giliai veikia plonus, pažeistus plaukus, sutvirtina, drėkina juos, užpildo plaukų įtrūkimus ir suteikia jiems atsparumo nuo šaknų iki pat galiukų.
Plaukai apgaubiami apsaugine, storinančia plėvele, tačiau naudojant šią priemonę, neapsunkinami ir nesukrinta .
Sudėtyje esantys apelsinų ir levandų eteriniai aliejai užtikrins, kad Jūsų plaukučiai maloniai kvepėtų ir būtų švelnūs it šilkas.

Naudojimas: ištrinkę plaukus šampūnu, kaukę paskirstykite per visą plaukų ilgį. Palikite 3-5 min. Gausiai nuskalaukite. Naudokite 2-3 k. per savaitę.

 

Riebi galvos oda

Riebalinės liaukos išskiria riebalus, kurie aptraukia odą ir plaukus apsaugine plėvele. Kai šis ciklas sutrinka, riebalinės liaukos pradeda gaminti per daug riebalų.

Kartais galvos oda gali būti riebi, o plaukai sausi, nes išskiriami riebalai negali pasiekti plaukų galiukų. Netekę savo natūralios apsaugos, plaukai išblunka, lūžinėja, tampa silpni.

Padidėjusio plaukų riebalavimosi priežastys gali būti vidinės (stresas, nesubalansuota mityba, tam tikri medikamentai) ir išorinės (saulė, vėjas, oro kondicionavimas, teršalai, netinkamos plaukų priežiūros priemonės); hormonų sutrikimai (riebalų gamybą gali padidinti hormoninės kilmės cheminės reakcijos).

 

 

Riebios galvos odos šampūnas Curbicia 

Šampūno sudėtyje esantis moliūgų sėklų ekstraktas reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir tuo pat metu atkuria galvos odos natūralią medžiagų pusiausvyrą. Čiobrelių, rozmarinų ir gvazdikėlių eteriniai aliejai veikia dezinfekuojamai ir sumažina niežėjimą. Apelsinų eteriniai aliejai aktyvina kraujotaką, padeda giliau įsiskverbti kitoms veikliosioms medžiagoms.

 Naudojimas: paskirstykite šampūną ant sudrėkintos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą. Palikite 2-5 min., tada nuskalaukite. Šį šampūną naudokite 2-3 k. per savaitę.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami  koncentratą Complex 5.

 

 

 

Sausa galvos oda

Galvos odos paviršius ir plaukai yra aptraukti apsaugine hidrolipidine plėvele, apsaugančia nuo išsausėjimo. Šios apsaugos nepakankamumo pasekmė – ląstelinio sluoksnio keitimasis. Galvos oda tampa jautri, gali atsirasti tempimo jausmas, niežėjimas. Plaukai išsausėja, tampa trapūs ir lūžinėja, juos sunku suformuoti.

Tai lemia išoriniai veiksniai (saulė, vėjas, teršalai, oro kondicionavimas); netinkama plaukų priežiūra (karštas fenavimas, cheminis ar mechaninis pažeidimas); vidiniai veiksniai (skydliaukės hormonų sutrikimai).

 

 

 

Drėkinamasis sausos galvos odos ir sausų plaukų šampūnas Carthame

Šio šampūno sudėtyje esantis dygminų ekstraktas intensyviai drėkina sausą galvos odą ir praradusius gyvybingumą bei išsausėjusius plaukus. Sugrąžina natūralią apsaugą ir tarpląstelinį sluoksnį. Suteikia plaukams lankstumo, blizgesio, švelnumo. Plaukai „nesipučia“ ir nesielektrina.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant sudrėkintos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą. Palikite 2-5 min., tada nuskalaukite. Šį šampūną galite naudoti tiek, kiek reikia.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami koncentratą Complex 5.

 

 

 

 

 

 

Drėkinamoji plaukų kaukė Carthame

Šios kaukės sudėtyje esantys dygminų ir riešutų aliejai bei specialus drėkinamųjų medžiagų kompleksas apgaubia plaukus, neleisdami jiems išsausėti. Plaukai intensyviai stiprinami ir drėkinami. Panaudojus kaukę plaukai lengviau iššukuojami, be to, kaukė suteikia plaukams lengvumo pojūtį ir blizgesį.

Naudojimas:  ištrinkę plaukus šampūnu, paskirstykite riešuto dydžio kaukės kiekį ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 2-5 min. Gerai išskalaukite.

 

 

 

Nenuplaunamas kremas sausiems  plaukų galiukams Carthame

Nenuplaunama skilinėjančių ar lūžinėjančių plaukų galiukų priemonė skirta plaukams prižiūrėti kiekvieną dieną.

Jos sudėtyje esantis dygminų ekstraktas giliai drėkina ir apsaugo sausus, pažeistus plaukus. Plaukai akimirksniu tampa švelnūs, blizgantys ir paklusnūs.

Naudojimas: paskirstykite priemonę ant ištrinktų ir nusausintų plaukų, ypač ant plaukų galiukų.Nenuskalaukite. Naudokite tiek dažnai, kiek reikia.

Labai sausos galvos odos ir/ar labai sausų plaukų aliejus Karite

Ši priemonė yra skirta intensyviai sausos galvos odos bei sausų plaukų priežiūrai. Sudėtyje esantis sviestmedžių aliejus ( sudėtyje yra 80% riebiųjų sočiųjų rūgščių) giliai prasiskverbia į galvos odą ir drauge su fosfolipidais atkuria tarpląstelinį sluoksnį bei hidrolipidinę pusiausvyrą. Intensyviai maitina ir drėkina galvos odą bei plaukus.

Vitaminas E saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio ir suteikia plaukams ypatingą lankstumą. Apelsinų eteriniai aliejai suteikia gaivų vaisių kvapą.

Naudojimas: paskirstykite aliejų ant sausos galvos odos bei plaukų arba tik ant plaukų, jei galvos oda nėra sausa, palikite 10-12 min., po to  trinkite šampūnu. Procedūrą kartokite 2-3 k. per savaitę.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami koncentratą „Complex 5″.

 

 

 

Kremas – kondicionierius su taukmedžio sviestu Karite

Šio kremo sudėtyje esantis taukmedžio sviestas giliai prasiskverbia į plaukus, maitina, drėkina juos. Suteikia gyvybingumo. Svarainio ekstraktas su lipidų kompleksu suteikia plaukams švelnumo, minkštumo. Plaukai tampa atsparesni, lankstesni, blizgantys ir lengviau iššukuojami.

Naudojimas: ištrinkę plaukus šampūnu, paskirstykite riešuto dydžio kremo kiekį ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite 10-12 min. Gerai išskalaukite.

 

 

PLEISKANOS

Kaip ir visa kūno oda, galvos oda atsinaujina nuolat. Paviršinės mirusios ląstelės   palengva ir nepastebimai atsiskiria nuo odos (kas 21 dieną). Sutrikus šiam procesui, atsiranda pleiskanų.

Tokias problemas gali lemti vidiniai veiksniai (stresas, nesubalansuota mityba, brendimas, suaktyvėjęs epidermio ląstelių dauginimasis, grybelis), išoriniai veiksniai (saulė, vėjas, teršalai, oro kondicionavimas). Taip pat tam įtaką  gali turėti netinkamos plaukų priežiūros priemonės, odos sudirginimas (dėl niežėjimo), hormonų sutrikimai (riebalų išsiskyrimą gali padidinti hormoninės kilmės cheminės reakcijos, kurios sustiprina riebalinių ląstelių dauginimąsi).

Pleiskanos gali būti:

 • Sausos – esant sausai galvos odai, pleiskanos yra labai smulkios ir byra. Ištrinkus plaukus gali pradėti niežėti.
 • Riebios- esant riebiai galvos odai, pleiskanos prilipusios prie galvos odos.

Galvos oda linkusi į uždegimus.

 

 

 

Šampūnas nuo sausų pleiskanų Melaleuca 

Šio šampūno sudėtyje esantys arbatmedžių eteriniai aliejai švelniai valo galvos odą, pašalina pleiskanas ir turi antibakterinį poveikį. Kamparas mažina niežėjimą, ramina ir suteikia odai malonų jausmą. Dygminų aliejus drėkina ir maitina sausą galvos odą  bei plaukus.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant  drėgnos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą ir palaikykite 2-5 minutes. Gerai nuskalaukite. Šampūną naudokite 2-3 k. per savaitę.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami koncentratą Complex 5.

 

 

 

 

 

 

 

Šampūnas nuo riebių pleiskanų Melaleuca

Šio šampūno sudėtyje esantis arbatmedžių aliejus  švelniai valo odą ir pašalina pleiskanas, prilipusias prie plaukų bei galvos odos, turi antibakterinį ir antiseptinį poveikį. Sudėtyje esantis kamparas mažina niežėjimą ir ramina galvos odą. Moliūgų ekstraktas reguliuoja riebalinių liaukų veiklą.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant drėgnos galvos odos, švelniai pamasažuokite ir nuskalaukite. Procedūrą kartokite antrą kartą ir palaikykite 2-5 minutes. Gerai nuskalaukite. Šampūną naudokite 2-3 k. per savaitę.

Norėdami pasiekti optimalų rezultatą, prieš trinkdami plaukus paruoškite galvos odą, naudodami koncentratąComplex 5.

 

 

 

 

 

DAŽYTI PLAUKAI

Siekiant pakeisti plauko kerotino vidinę struktūrą, jis veikiamas chemiškai ir taip tirpdomas jo natūralus pigmentas – melaninas. Taigi, dažant plaukus, pažeidžiama plaukų struktūra. Plaukai tampa akyti, todėl daug lengviau praleidžia vandenį. Jie išsausėja, tampa daug sunkiau iššukuojami, trapūs ir silpni.

 

Apsauginis blizgesį suteikiantis šampūnas Okara  

Skirtas dažytų plaukų ryškumui ilgiau išsaugoti. Sudėtyje esantis hamamelio ekstraktas, stipri pigmentą fiksuojanti medžiaga, padeda ilgiau išlaikyti plaukų spalvą. Okara ekstraktas tai panašūs į  keratiną sojų pupelių bantymai, atkuria ir atgaina pažeistus plaukus. Šis išskirtinio, specialių veikliųjų medžiagų duetas papildo švenlų valomąjį pagrindą, gerai apsaugantį nuo spalvos išblukimo. Plaukai tampa švelnūs kaip šilkas, blizgantys ir lengvai iššukuojami. Šampūnas be silikono.

Naudojimas: paskirstykite šampūną ant sudrėkintos galvos odos ir plaukų. Pamasažuokite ir nuplaukite. Galima naudoti dažnai.

 

 

 

 

 

Apsauginis blizgesį suteikiantis purškalas Okara  

Apsauginis blizgesį suteikiantis purškalas Okara  šviesintiems plaukams 

Šis lengvas nenuplaunamas purškiamas kondicionierius lengvina šukavimą bei padeda ilgiau išlaikyti dažytų plaukų spalvą. Sudėtyje esantis hamamelių ekstraktas, 2 UV filtrai ir Vitaminas E

Spalvą tausojanti kaukė dažytiems plaukams Okara  (200 ml, kaina 116 Lt)apsaugo ir paryškina spalvą. Okara (sojų išspaudų) ekstraktas ir Vitaminas B5 atkuria plaukus. Plaukų spalva apsaugota, plaukai atgauna minkštumą bei spindesį.
Naudojimas: gerai suplakite, kad susimaišytų abi fazės. Užpurškite ant rankšluosčiu nusausintų arba sausų plaukų ir iššukuokite. Nenuplaukite. Tęskite formavimą. Saugokitės, kad nepatektų į akis.

 

GRAŽINAMOSIOS PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Rene Furterer sukūrė plaukų priežiūros priemonių liniją, gražinančią plaukus. Tai  Fiorovanti. Šios priemonės suteikia plaukams ypatingą spindesį, palengvina plaukų formavimą ir atskleidžia jų grožį.

Augalinis koncentratas Fioravanti iš alkoholiatų ir Čilės vyšnios Acerola ekstrakto

Fioravanti alkoholiatų išgaunama iš 15 įvairių augalų: mirtų, laurų uogų, imbierų, cinamonų, muskatų , alijošių, kvapniųjų pistacijų, gvazdikėlių ir t.t. Todėl ši plaukų priežiūros priemonė itin gerai užpildo plaukų žvynelius, suteikia plaukams švelnumo, lankstumo ir stiprina juos.

Čilės vyšnios Acerola ekstraktas gausiai prisotintas vitamino C ir alfa hidroksi rūgšties (AHA), taip pat jame gausu geležies ir kalcio. Šios medžiagos neutralizuoja kalkių nuosėdas plaukuose ir suteikia jiems blizgesį.

 

Blizgesio suteikiantis šampūnas Fioravanti 

Šis šampūnas apsaugo plaukus nuo žalingo kasdienės aplinkos poveikio (teršalų, dulkių, plaukų formavimo priemonių, kieto vandens), išvalo juos ir sugrąžina blizgesį dėl dviejų labai veiksmingų natūralių veikliųjų medžiagų. Fioravanti alkoholiatas, senovinis 14 augalų mišinys, kartu su Acerola (mažytės čilietiškos vyšnios, kuriose labai gausu vitamino C) actu lygina plaukų žvynelius, neutralizuoja kietą vandenį ir neleidžia nuosėdoms susikaupti ant plaukų skaidulų. Jūsų plaukai vėl bus minkšti ir nepaprastai blizgantys.
Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų. Suputokite ir gerai išskalaukite. Pakanka vieno karto. Galima naudoti dažnai. Jei pateko į akis, nuplaukite vandeniu.

 

Naudojimas: šį kondicionierių purkškite 15-20 cm atstumu ant drėgnų arba sausų plaukų. Nenuskalaukite. Tinka naudoti kasdien.

 

 

 

 

Šampūnas suteikiantis plaukams apimties Volumea

Šampūnas suteikia apimties ploniems ir gležniems plaukams bei pagerina jų struktūrą. Sudėtyje esantis natūralus saldžiavaisio pupmedžio ekstraktas suteikia plaukams apimties nuo šaknų iki galiukų. Plaukai tampa minkšti, lengvai iššukuojami, sustiprinti. Jie ilgai išlieka purūs, neapsunkinti.

Naudojimas: užtepkite ant drėgnų plaukų ir suputokite. Užtenka vieno trinkimo. Kruopščiai išskalaukite. Galite naudoti dažnai. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu.

Balzamas suteikiantis plaukams apimties Volumea 

Putos Volumea 

 

 

Esant poreikiui, Jūsų norimas kosmetikos prekes galime išsiųsti paštu. Daugiau informacijos el. p.: spaakropolis@sugihara.lt, info@sugihara.lt arba tel.: (8 5) 249 2701. Dėmesio – siunčiant prekes paštu, kiekio nuolaidos netaikomos.

How to enable JavaScript in your browser