PORCCI kvepalai

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse klinikoje ir senamiestyje bei internetu.

 

 

PORCCI yra žinomas kaip vienas iš inovatyviausių tarp geriausiųjų prekinių ženklų, kurie yra sukurti.

 

Išskirtiniai originalūs kvapai ir dizainas:

Prabanga dvelkiantys kvepalai, pasižymintys subtiliu, išskirtiniu aromatu, sukurtas pačioje parfumerijos sostinėje – Paryžiuje. Nors iš pradžių 50 – 65 ml. Talpa gali pasirodyti nedidelė, tačiau įspūdingomis natomis praturtinti kvepalai sukuria nepamirštamo efekto emociją. Šių kvepalų sukūrimas patvirtino šią plačiai žinomą, skambią frazę „mažiau yra daugiau“ (angl. Less ir more). Šiais kvepalais kvepinantis svarbiausia ne kiekybė. Jų kokybė nurungia bet kokios kiekybės poreikį. Purkštelėti jų reikia nedaug, kad jie įkvėptų Jus užkariauti pasaulį.

PORCCI grindžiamas nepriklausomybės jausmu, išraiškingumo kūrimu, laisve ir jėga, kurie yra įkvėpti kvepalų šeimos, kurios istorija kvepalų pramonėje prasidėjo net nuo 1958 m.

PORCCI išsiskiria prabanga, aistra, nuostabia gracija ir kvapų rafinuotumu. PORCCI leidžia jums išreikšti savo unikalumą, išskirtinį skonį, sustiprinti patrauklumo jausmą ir aistrą!

 

Žirgo simbolika Porcci kvepaluose.

Nuo seno arkliai simbolizuoja jėgą ir stiprybę. Tai – gero draugo ir kario simbolis, išreiškiantis sportiškumą ir laisvę.

 

Žirgai skiriasi nuo kitų gyvūnų tuo, jog:

  1. a) miega stovėdami;
  2. b) Arabų kultūroje žirgo turėjimas simbolizuoja sėkmės pritraukimą į namus.

Sakoma, kad tie žmonės, kurių kaimynai augina žirgą, naktį savo namuose atveria langą, nes tikima, kad taip kaimyno sėkmė atkeliaus ir pas juos.

 

Žirgo gyvenime viskas vyksta greitai, jis greitai kalba, greitai, bet gracingai juda, greitai mąsto ir greitai

veikia. Jis yra laisvas, nepriklausomas, savarankiškas, neprognozuojamas ir labai energingas. Neveltui automobilio galia yra matuojama arklio galiomis!

 

Žirgo ir moters santykis.

Būsimos nuotakos visuomet laukia savo princo ant balto žirgo, o žirgas, sakoma, pamatęs moterį, visuomet geidulingai sužvengia.

 

Būtent todėl Porcci ir pasirinko žirgo simbolį savo prekės ženklo įvaizdžiui formuoti. Tai išskirtinių savybių gyvūnas, kuris susitapatina su žmogumi ir tampa it vienas. Būtent tas žmogus, kuris naudoja Porcci kvepalus ir tampa nesustabdomu, trykštančiu energija, džiaugsmingu ir nepriklausomu. Jo negąsdina kelyje pasitaikantys iššūkiai.

 

Kvepalai – prabangūs, skirti vyrams ir moterims, dominuoja dviejų buteliukų tipai:

  • Cell 0+, Cell 0/,Cell XX, Cell XY – tai pailgo rutulio formos buteliukas, kurių talpa 50 ml. Yra kvapų tiek vyrams, tiek moterims.
  • Jewels serija – žemo, 65 ml. Krištoliniame buteliuke patalpintas kvapusis vanduo. Buteliuko kamštukas – deimanto formos, kuris sukuria aukštosios prabangos įvaizdį – kvepalai tokie prašmatnūs, kaip deimantai.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse klinikoje ir senamiestyje bei internetu.

 

How to enable JavaScript in your browser