OBAGI MEDICAL

“OBAGI MEDICAL” – tarptautinė kompanija jau beveik tris dešimtmečius lyderiaujanti profesionalios odos priežiūros priemonių srityje. Jai atstovaujančių mokslininkų sukurti produktai tarp JAV  dermatologų turi aukso vertę ir yra vieni dažniausiai skiriamų klientams. “Obagi Medical” profesionali kosmetika sukurta pilnavertei odos priežiūrai ir atjauninimo skatinimui. Atskiri produktai yra skirti veido, kalklo, paakių odai puoselėti, UV spindulių sukeltoms odos problemoms – hiperpigmentacijai, senėjimui šalinti, ankstyvo senėjimo profilaktikai. Pagrindinės poveikio kryptys nepriekaištingos odos link: gyvybinių galių stimuliavimas, defektų korekcija, pigmentinių dėmių šalinimas.

Kompanijos prioritetas – profesionaliai rūpintis kiekvienu, jos kosmetiką naudojančiu klientu ir drauge spręsti iškilusius odos priežiūros klausimus. Dėl to “Obagi Medical” produktus galima įsigyti tik iš profesionalių specialistų.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti klinikos SUGIHARA kosmetikos parduotuvėje, SPA centre „Akropolyje ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

 

OBAGI Sistema su vitaminu C

Geriausias pasirinkimas stojus į kovą su ankstyvais senėjimo požymiais. Unikalios sistemos produktai praturtinti efektyviai veikiančio arbutino ir vitamino C kompleksu.

„Obagi-C® Fx“ sausai/normaliai ir normaliai/ riebiai odai – pirmas žingsnis švelnesnės, lygesnės ir švytinčios odos link. Sistema „Obagi-C® Fx“ praturtinta efektyviai veikiančio arbutino ir vitamino C kompleksu, kuris šalina matomus odos pažeidimus ir padeda išlaikyti jauniau atrodančią odą.

„Obagi-C® Fx“ sistemos produktai idealiai tinka jums, jei pastebite:

 • Smulkias raukšleles ir raukšles
 • Nedidelius/vidutinius odos atspalvio nelygumus
 • Nedidelę/vidutinę hiperpigmentaciją, pigmentines dėmes
 • Jūsų oda yra sausa, normali arba riebi.

 

 

 

OBAGI ELASTIderm paakių priemonės

Jei norite džiaugtis stangriau ir jauniau atrodančia apyakių oda, atgaivinkite ją su „ELASTIderm“ akių priežiūrai skirtais produktais, kurie pagaminti naudojant tik kliniškai išbandytus ingredientus.

ELASTIderm produktai padės atstatyti apyakių odą:

 • ELASTIderm padeda sumažinti smulkias raukšleles;
 • ELASTIderm padeda atstatyti apyakių odos gyvybingumą;
 • ELASTIderm daro odą aplink akis stangresnę;
 • ELASTIderm gerina odos elastingumą ir sveiką išvaizdą;

Kliniškai įrodyta, kad apyakių kremas „ELASTIderm Eye Cream“ atkuria odos stangrumą:

 • 97% pacientų apyakių odos šiurkštumą laikė mažai pastebimu arba išvis nepastebimu.
 • 88% pacientų apyakių odos suglebimą/nudribimą laikė mažai pastebimu arba išvis nepastebimu
 • 78% pacientų bendrą apyakių odos būklę įvertino kaip puiki, labai gera arba gera.

 

 

 

HYDRATE veido drėkiklis, 48g

„Hydrate“ užtikrina ilgalaikį drėkinimą, būtiną odos maitinimui ir atjauninimui. Ši drėkinamoji priemonė tinka visų tipų odai, dėka inovatyvios technologijos ir natūralių ingredientų didina odos glotnumą.

„Obagi“ veido drėkiklis „Hydrate“ intensyviai drėkina ir apsaugo odą. Šis aukštos kokybės kremas giliai maitina ir užtikrina drėkinimą iki aštuonių valandų.

„Hidromanil“ – inovatyvus ilgalaikio poveikio drėkiklis užtikrina 8 valalandų odos drėkinimą, o natūralūs ingredientai (taukmedžio, mangų ir avokadų sviestas) padeda kovoti su odos išsausėjimu.

 

 „Hydrate“ kremas, turintis drėkinamąjį poveikį:

 • Sumažina drėgmės praradimą odos paviršiuje
 • Odą nuolat maitina drėkinamaisiais ingredientais

Pažangi „Hidromanil“ sistema visą dieną palaipsniui drėkina odą, o tai padeda išlaikyti odos švelnumą ir glotnumą. Taukmedžio ir mangų sviestas, avokadų aliejus ir glicerinas maitina odą, kovoja su odos išsausėjimu ir tempimu. Ši veido drėkinimui skirta priemonė taip pat padeda apsaugoti odą nuo aplinkos veiksnių, kurie turi įtakos ankstyvo senėjimo požymių, pavyzdžiui, raukšlių ir pigmentinių dėmių, atsiradimui.

 

 

 

„PROFESSIONAL-C“ SERUMAI 10%, 15%, 20%

„Obagi“ serumai su vitaminu C (L-askorbo rūgštis), užtikrina maksimalią odos apsaugą ir atsinaujinimą, padeda kovoti su matomais odos senėjimo požymiais.

Vitamino C privalumai:

 • Padeda sumažinti smulkias raukšles ir raukšleles
 • Ramina uždegimą
 • Šviesina odą
 • Palaiko drėgmę
 • Stabilizuoja vitaminą E

 

Kodėl „Obagi“ savo produktuose naudoja L-askorbo rūgštį, o ne vitamino C darinius (pvz.: D-askorbo rūgštį, askorbilo gliukozidą, askorbilo palmitatą ir t.t.)?

L-askorbo rūgštis yra vienintelė vitamino C forma, kurią organizmas gali atpažinti ir įsisavinti. Vitamino C dariniai turi būti konvertuoti atgal į L-askorbo rūgštį, kad juos organizmas galėtų efektyviai panaudoti. Tyrimai parodė, kad vitamino C dariniai neabsorbuojami arba nekonvertuojami į pakankamos ir teigiamą poveikį turinčios koncentracijos L-askorbo rūgštį. L- askorbo rūgštis yra labiausiai biologiškai prieinama Vitamino C forma.

 

Kas gali naudoti „Professional-C“ serumus?

„Professional-C“ serumai tinka visų tipų odai, bet kokio amžiaus vyrams ir moterims. Kadangi galima įsigyti įvairios koncentracijos serumų, todėl „Professional-C“ priemonė tinka visiems pacientams. Kaip atskiras produktas, „Professional-C“ serumas puikiai tinka pacientui, kuris nori pagerinti savo odos būklę, ją pašviesindamas ir atjaunindamas. „Professional-C“ serumai netinka sergantiems akne. Akne sergantys pacientai pirmiausiai turėtų išsigydyti spuogus ir tik tuomet naudoti vitaminą C.

 

Ar galima „Professional-C“ serumus naudoti prieš ir po procedūrų?

Taip, „Professional-C“ serumai yra puikūs produktai, kuriuos galima naudoti po procedūrų siekiant sumažinti uždegimą. Priemonės naudojimas priklauso nuo procedūros ir paciento odos būklės.

 

Ar kas nors atsitinka su vitaminu C, produktui keičiant spalvą?

Atidarius buteliuką, dauguma serumų su vitaminu C gali pradėti oksiduotis. Tačiau žemas „Profesional C“ serumų pH leidžia pagerinti patvarumą ir prailginti preparato galiojimo laiką.

 

Ar galima „Professional C“ serumus naudoti kartu su „Nu-Derm®“ sistema?

Taip. Siekiant papildyti „Obagi Nu-Derm“ odos priežiūros sistemą, „Professional C“ serumus reikia tepti ant odos ryte arba vakare, prieš tai panaudojus toniką „Toner“. „Professional C“ serumą taip pat galima naudoti vakare. Tačiau būkite atsargūs naudodami „Professional C“ serumus su „Blend“ ir „Tretinoin“ odos priežiūros priemonėmis, kadangi šis derinys gali sukelti papildomą dirginimą.

 

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti klinikos SUGIHARA kosmetikos parduotuvėje, SPA centre „Akropolyje ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

 

How to enable JavaScript in your browser