fbpx

KEENWELL

Nuo 1975 KEENWELL kompanija lyderiauja pateikdama naujoves kosmetikos srityje ir yra vienas inovatyviausių prekinių ženklų šioje rinkoje.
Nuo kompanijos įkūrimo Barselonoje, ji nuolat auga ir stiprina savo pozicijas bendradarbiaudama su grožio specialistais, atsižvelgdama į jų poreikius. Šiandien KEENWELL produktai yra žinomi daugumoje SPA ir estetikos centrų daugiau nei 60 pasaulio šalių. Kompanija turi savo laboratoriją ir gamina produktus, pasitelkdama revoliucines idėjas, inovatyvias veikliąsias medžiagas ir unikalias profesionalias procedūras.

 

KEENWELL pagrindinė kryptis – profesionalų priemonės, skirtos visų odos tipų bei amžiaus veido ir kūno odos priežiūrai. Produktų sudėtyje esančios naujausios kartos ir maksimalios koncentracijos veikliosios medžiagos užtikrina didelį efektyvumą.
Per ilgametę patirtį kompanija siekia aukščiausios produktų, klientų aptarnavimo, tyrimų kokybės, todėl produktai ir jų formulės yra nuolat atnaujinami. KEENWELL  įsipareigoja gerbti ir rūpintis aplinka, gyvūnų bei žmonių gerove. Dėl to visi KEENWELL produktai netestuoti su gyvūnais.
Be veido ir kūno priežiūros priemonių, KEENWELL taip pat turi ir profesionalios dekoratyvinės kosmetikos liniją, kurios platus spalvų ir atspalvių spektras yra atnaujinamas pagal naujausias mados tendencijas kiekvieną sezoną.

 

TEINT REPAIR Pusiau putų tekstūros makiažo pagrindas, 40 ml

Pusiau putų tekstūros makiažo pagrindas suteikiantis odai aksominį efektą, lyginantis odos toną ir maskuojantis odos nelygumus. Patogus naudoti ir tepti ant odos. Rekomenduojamas visiems odos tipams.

Aktyviosios medžiagos:

  • Makadamijų aliejus. Minkština, maitina odą, suteikia skaistumo ir komforto jausmą.
  • Mineraliniai pigmentai. Smulkios pigmentų dalelės suteikia didelį spalvų intensyvumą.
  • Tekstūriniai milteliai. Pudra, suteikianti šilkinės odos pojūtį, minkština ir lygina odą.

 

 

BB kremas Jauninantis apsauginis, 40 ml

Inovatyvus produktas, kuris intensyviai drėkina ir apsaugo odą suteikdamas natūralią išvaizdą. Dėka natūralių pigmentų, lygina odos toną ir taiso odos trūkumus. Apsaugo nuo saulės spinduliuotės ir užterštumo poveikio.

Aktyviosios medžiagos:

  • Lipochromas-6. Veiksmingas antioksidantas, apsaugantis ląsteles nuo laisvųjų radikalų, sukeliančių ankstyvą odos senėjimą. Dėka efektyvaus poveikio, ląstelės apsaugomos nuo negrįžtamų pakitimų, tokių kaip s truktūriniai baltymų pokyčiai, fermentinio aktyvumo praradimas ar ląstelės metabolizmo sutrikimai.
  • Pentavitin. Užtikrina odos gebėjimą efektyviai pasisavinti ir palaikyti drėgmę ilgalaikiam drėkinimo pojūčiui.
  • Mineraliniai pigmentai. Lygina odos toną ir nelygumus, suteikia skaistumo ir švytėjimo.
  • Vitaminas E. Stabdo ląstelių membranų lipidų peroksidaciją ir taip apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo. Pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis.

 

 

MAT MOUSSE Matizuojančios pudros putos, 20 ml

Inovatyvi formulė – vos susilietusi su oda, putų tekstūros pudra daro ją švelnią, matinę ir aksominę. Papildomai naudoti birios pudros nebereikia.

Aktyviosios medžiagos:

  • Mineraliniai pigmentai. Lygina odos toną ir nelygumus, suteikia skaistumo ir švytėjimo.
  • Tekstūriniai milteliai. Pudra, suteikianti šilkinės odos pojūtį, minkština ir lygina odą.
  • Boro nitridas. Šviesą skaidantis pigmentas, vizualiai sumažinantis raukšleles.

 

Šio prekės ženklo produktus galite įsigyti SUGIHARA SPA centre „Akropolyje“.

 

 

 

 

 

How to enable JavaScript in your browser