Registracija

Paieška:

Idun minerals

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

IDUN –  tai švedų sukurtas mineralinės kosmetikos prekinis ženklas. IDUN kosmetikos gamybai naudoja itin išgrynintus ingredientus ir nenaudoja jokių cheminių ar net natūralių ingredientų, kurie gali turėti blogą poveikį odai.

IDUN vienintelė dekoratyvinė-mineralinė kosmetika, kuri turi teisę prekiauti savo produktais Švedijos vaistinėse (jokiose kitose parduotuvėse IDUN nepardavinėjama). Kad patektų į Švedijos vaistines IDUN turėjo atitikti didžiulius farmacininkų keliamus reikalavimus ir išimti iš produktų ingredientus, kurie yra Švedijos farmacininkų „juodąjame sąrašae“. Daugiau nei vienas prekinis ženklas nesugebėjo to pasiekti.

IDUN – astmos ir alergijos asociacijos rekomenduojama kosmetika.

IDUN vadovaujasi 6 ingredientų taisykle t.y. gamyboje naudoti tik reikalingus ingredientus ir jokių pašalinių.

IDUN kosmetiką gali naudoti net moterys, kurios turi itin jautrią odą, ne dėl to, kad yra sumažintintas pavojus, o dėl ypač didelio kosmetikos grynumo.

IDUN baziniai produktai susideda iš 100% išgrynintų mineralinių medžiagų. Tai reiškia, kad mineralinės medžiagos yra išgrynintos nuo nikelio, chromo ir mikroorganizmų. Produktų sudėtyje nėra talko, silikonio, kvepalų, bismuto, parabenų – medžiagų, kurios gali sukelti dirginimą, bėrimus ir alergines reakcijas. Produktai taip pat yra beorganiniai ir bevandeniai, tai neleidžia susidaryti bakerijoms.

IDUN – tai natūralus makiažas, kuris leidžia odai kvėpuoti. IDUN mineralinė kosmetika neužkemša porų.

IDUN – kosmetiką gali naudoti net paauglės.

IDUN – patikrinta dermatologiškai, nebandyta su gyvūnais.

IDUN – tai amžinos jaunystės Skandinavijos deivė, kurios simbolis yra obuolys. Kiekvienas IDUN produktas, taip pat turi šį simbolį. IDUN dizainas buvo sukurtas garsios dailininkės ir dizainerės Patrizia Gucci. Idun kosmetikos dizainas atspindi šiuolaikiškumą sujungtą su tikėjimu amžinąja jaunyste.

IDUN MINERALS – ŠVEDŲ MINERALINĖ KOSMETIKA

IDUN Minerals – tai Švedijos mokslininkų sukurtos makiažo priemonės, kurių pagrindą sudaro ypač išgryninti mineralai.

Žmogaus kūnas išsivystė daugiau kaip prieš milijoną metų harmonijoje su gamta, saveikaudamas ir prisitaikydamas prie natūralių gamtos elementų, kaip dalis jų egzistavimo. Mineralai yra tokia pati dalis gamtos, kaip ir žmogus.

Nors dauguma dekoratyvinės kosmetikos gamintojų naudoja mineralus, tačiau Idun Minerals išsiskiria tuo, kad kurdami makiažo priemones, naudoja tik aukščiausios kokybės ypač išgrynintas mineralines medžiagas, dėl ko odai suteikiama ne tik nepriekaištinga išvaizda, bet tuo pačiu oda rūpinasi ir saugo. IDUN Minerals sudėtyje nėra dirbtinių ar net kai kurių natūralių elementų, kurie gali turėti neigiamą poveikį odai.

Pilną kosmetikos liniją sudaro: makiažo pagrindas, pudra, maskavimo priemonės, skaistalai, bronzinanti pudra, lūpų blizgiai, lūpų dažai, akių šešėliai ir tušai. Taip pat specialiai Idun Minerals kosmetikos priemonėms sukurti ypač tobuli makiažo šepetėliai.

Idun Minerals siūlo visą spektrą spalvų nuo itin sodrių iki natūralių, kurios gali būti naudojamos bet kuriam odos tipiui. Dėl IDUN Minerals yaptingo grynumo, šią kosmetika gali naudoti net moterys, turinčios jautrią odą. Dėl IDUN Minerals ypatingo grynumo, šią kosmetika gali naudoti net moterys, turinčios jautrią odą.

Natūralios makiažo priemonės, kurios leidžia odai kvėpuoti – leidžia odai gyventi.

Idun Minerals priemonės nekemša porų. Švelnios formulės ramina odą, o sudėtyje esanti natūrali apsauga nuo saulės padeda išvengti odos senėjimo. Priemonės vizualiai sumažina mažas raukšleles, paslepia pigmentines dėmes ir kitus matomus odos senėjimo požymius.

IDUN Minerals makiažo priemonių pagrindą sudaro 100 % išgryninti mineralai. Tai reiškia, kad mineralinės medžiagos yra išgrynintos nuo nikelio, chromo ir mikroorganizmų.

Pagrindinių priemonių sudėtyje nėra talko, naftos produktų, silikono, kvepalų, bismuto ir konservantų, pavyzdžiui, parabenų – medžiagų, kurios gali sukelti dirginimą, bėrimus ir alergines reakcijas. Pagrindinės priemonės taip pat yra neorganinės ir bevandenės, tai neleidžia susidaryti bakerijoms.

AMŽINOS JAUNYSTĖS DEIVĖ

Skandinavų mitologijoje IDUN – jaunystės ir nemirtingumo deivė. Ji buvo poezijos dievo Bragio žmona, o daugiausiai žinių apie jų gyvenimą ir laikus suteikia „Jaunesnioji Eda“ (Prozinė Eda)  ir „Vyresnioji Eda“ (Poetinė Eda, Edos giesmės), kurios buvo parašytos apie 1200 m.

Istorijose pasakojama, kad IDUN buvo magiškų nemirtingumo obuolių saugotoja. Šiuos auksinius obuolius Idun saugodavo specialioje medinėje dėžutėje ir juos dalindavo dievams, kai pasirodydavo jų senėjimo ženklai, kad šie galėtų atgauti savo jaunystę. Nesvarbu, kiek obuolių Idun išimdavo, jų kiekis dėžutėje visuomet išlikdavo toks pats. Vieną rudenį Idun ir jos obuolius pagrobė milžinas Tjacis. Be Idun amžinos jaunystės obuolių visi dievai pradėjo senti. Tačiau kitą pavasarį dievas Lokis sugalvojo planą, jis buvo paverstas sakalu ir išsiųstas sugrąžinti Idun iš milžino. Jam pavyko sugrąžinti Idun ir dievai vėl, dėl Idun stebuklingų obuolių, galėjo atjaunėti. Istorija yra simbolinė, dėl ko vaisiai ir augalai pražūsta kiekvieną rudenį ir vėl atgimsta pavasarį.

NATŪRALI KOSMETIKA SUSILIEJA SU NUOSTABIU MENU

Garsi dailininkė ir dizainerė Patrizia Gucci kurdama Idun Minerals pakuotes meniškai interpretavo deivę Idun.
Patrizia Gucci apie Idun moterį: „Mano tapybos Idun atstovauja Švedijos moteris. Ji yra labai moteriška, tačiau tuo pačiu moteris su charakteriu. Ji vertina gamtos dvasingumą ir jaučia didelę pagarbą viskam, kas turi gyvybę. Ji kasdien priima gamtos suteikiamą energiją, tam iliustruoti savo paveiksluose aš naudojau šiuos elementus: vandenį, žemę ir augmeniją. Kiekviena, mano paveikslų moteris, rūpestingai pasirenka savo makiažo priemones, nes žiūrėdama į veidrodį ji svajoja amžinai išlikti jauna ir dar labiau gražia. Jos yra labai natūralios, kiekviena turinti savo stilių, charakterį ir dvasingumą. Idun Minerals tai tarsi ritualas – nuostabus, paprastas ir elegantiškas šokis gamtoje.“

ŽEMĖS ŪKIO IR MIŠKININKYSTĖS ORGANIZACIJA (Vi Skogen)

Deivė Idun magiškais obuoliais nešė jaunystę ir nemirtingumą skandinavų mitologijos dievams. IDUN Minerals gamintojai užsibrėžė tikslą taip pat nori sukurti kažką ypatingo, tačiau jau šiandieniniams realiems žmonėms žemėje. Todėl Idun Minerals gamintojai sodina medžius įvairiose pasaulio vietose, būtent ten, kur labiausiai reikia, kad jie suteiktų žmonėms savo vaisius, grynintų orą ar suteiktų žmonėms darbo vietas. Savo ruožtu vaisiai suteikia sveikatos, energijos ir gyvybingumo. Dalis lėšų, parduotų už kiekvieną IDUN Minerals produktą, skiriama medžių sodinimui. Šis projektas leidžia kiekvienam iš mūsų prisidėti prie žmonių gerbūvio gerinimo ir Žemės puoselėjimo. IDUN Minerals gamintojai savo idėjas vysto bendradarbiaudami su Švedijos Žemės ūkio ir miškininkystės organizacija, kurios tikslas yra kova su skurdu ir aplinkos gerinimas, sodinant medžius.

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.