IDEA TOSCANA

logo-idea-toscana-new„Prima Spremitura BIO“ yra ekologiškos ir sertifikuotos kosmetikos linija, kurioje naudojamas ekologiškas, ypač tyras alyvuogių aliejus „Toscano PGI“. Aliejus sudarytas tik iš polinesočiųjų ir mononesočiųjų riebalų rūgščių, todėl lengvai įsigeria į odą. Jis taip pat maitina odą, stimuliuoja kolageno gamybą, palaiko natūralų elastingumą ir minkštumą, todėl oda sveikai švyti. Jame gausu riebaluose tirpių vitaminų – natūralių antioksidantų – kurie saugo ląstelių membranas.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

 

“Prima Spremitura BIO“ atitinka griežtus EKOLOGIŠKOS KOSMETIKOS sertifikavimo reikalavimus:

– pagaminta iš natūralių ingredientų;

– 95 % ingredientų yra ekologiški ir sertifikuoti;

– nenaudojami genetiškai modifikuoti ingredientai;

– 100 % natūralus aromatas.

– be SLS/SLES, IZOTIAZOLINONŲ, PARABENŲ, SILIKONO, DAŽIKLIŲ, KVAPIKLIŲ.

– DERMATOLOGIŠKAI, MIKROBIOLOGIŠKAI PATIKRINTI PRODUKTAI.

– BE ALERGENŲ IR DIRGIKLIŲ (reakcijų gali būti tik dėl augalinės kilmės produktų ir eterinių aliejų).

– NEATLIKTI BANDYMAI SU GYVŪNAIS.

 

04-05-15_TUSCANY IDEA_0016Norime pasidžiaugti puikiu įvertinimu, kurio nusipelnė du IDEA TOSCANA produktai – drėkinamoji dušo želė ir šampūnas!
Tai kosmetikos produktų konkursas UK, kurį rengė “žaliojo” gyvenimo būdo žurnalas “Green Parent”. Idea Toskana gamintojas džiaugiasi ir didžiuojasi tokiu pasiekimu, kadangi šiame konkurse dalyvavo daug įmonių ir tarp šimtų produktų, net du Toskana produktai gavo aukštus įvertinimus – auksą ir sidabrą.

Plaukų priežiūros priemonių kategorijoje pirmąją vietą – auksu įvertintas Idea Toskana Normalizuojantis šampūnas su alyvuogių aliejumi, o kūno priežiūros priemonių kategorijoje, kaip geriausia dušo prausiamoji priemonė, antrąją vietą laimėjo ir sidabru įvertinta Idea Toskana Drėkinamoj dušo želė su alyvuogių aliejumi. Šie produktai aukštais įvertinimais apdovanoti dėl užburiančio Viduržiemio jūros regiono žolelių kvapo ir švaros bei gaivumo pojūčių.

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti visose SUGIHARA kosmetikos parduotuvėse ir SUGIHARA e-parduotuvėje čia.

How to enable JavaScript in your browser