Registracija

Paieška:

Ducray

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA klinikos kosmetikos parduotuvėje.

DUCRAY dermatologijos laboratorijų tikslas yra pateikti dažniausių plaukų problemų – pleiskanų, plaukų slinkimo, riebių, sausų bei silpnų plaukų ir jautrios galvos odos – sprendimus. Visi DUCRAY plaukų priežiūros produktai buvo sukurti remiantis geriausių specialistų aukščiausio lygio moksliniais tyrimais ir pagal griežčiausius standartus. Todėl jie atitinka ir dermatologų reikalavimus, ir patenkina vartotojų, kurie ieško efektyvaus savo plaukų problemos sprendimo, poreikius. Visi DUCRAY produktai yra labai veiksmingi ir puikiai toleruojami – tai patvirtino atlikti biometrologiniai ir farmakologiniai tyrimai, taip pat ir dermatologų kontroliuojami klinikiniai bandymai.
DUCRAY dermatologijos laboratorijos nuolat siekia naujovių, stengiasi kurti malonius naudoti ir plaukus gražinančius šampūnus bei plaukų priežiūros produktus.

JAUTRI GALVOS ODA, GLEŽNI PLAUKAI

Net jei jūs neturite jokių problemų su plaukais, vis tiek svarbu naudoti tinkamą šampūną, ypač jei plaukus plaunate kasdien. Sveika galvos oda – subalansuotų ir sveikų plaukų pagrindas. Kasdien galvos oda susiduria su daugybe veiksnių (užterštumas, dulkės, intensyvi saulė, stresas, įtemptas gyvenimo būdas, netinkamos plaukų priežiūros priemonės), kurie dirgina galvos odą ir daro plaukus labiau pažeidžiamus. Dėl netinkamų plaukų priežiūros priemonių naudojimo jūsų plaukai gali išsausėti, sudirgti galvos oda ar net išsiskirti per daug riebalų (hiperseborėja). DUCRAY dermatologijos laboratorijos sukūrė švelnių šampūną jūsų plaukams ir galvos odai apsaugoti.

 

 

 

ELUTION apsauginis šampūnas jautriai galvos odai

(ELUTION Dermo-Protective Treatment Shampoo for Sensitive Scalps)
Skirtas jautriai, sudirgintai galvos odai. Galvos oda paraudusi, vargina niežulys. Užterštumas, dulkės, intensyvi saulė ar netinkamai parinktos galvos odos ir plaukų priežiūros priemonės dirgina jūsų odą, ir ji tampa jautri. Sudėtyje esantis cinko gliukonatas ir glikokolis nuramina jautrią galvos odą ir apsaugo nuo nesuskaičiuojamų kasdienių dirgiklių (teršalų, streso, agresyvių plaukų priežiūros priemonių…). Švelnus valomasis pagrindas nepažeidžia jautrios galvos odos. Šampūnas Elution nesukelia alergijos. Rekomenduojamas naudoti kaip papildoma priemonė kartu su gydomaisiais šampūnais, ypač nuo pleiskanų arba kaip kasdieninė priemonė jautriai galvos odai.
Rezultatai:
Atkurta natūrali galvos odos pusiausvyra.
Energingi, stiprūs, sveiki ir blizgantys plaukai.
Naudojimas: užtepkite šampūną ant drėgnų plaukų, švelniai pamasažuokite, nuplaukite ir pakartokite, palikdami šampūną kelias minutes veikti. Gerai išskalaukite. Tinka naudoti kasdien.

PLEISKANOS

Pleiskanos yra pernelyg didelis galvos odos lupimasis. Kaip ir visoje odoje, galvos odos ląstelės taip pat reguliariai atsinaujina. Atsinaujinimas paprastai vyksta kas 20-30 dienų, tačiau jei yra pleiskanų, vadinasi, šis procesas yra sutrikęs ir dažnesnis. Kartais, jei būklė yra sunki, ląstelės atsinaujina kas 3-4 dienas. Tokią būklę dažnai sukelia per didelis Malassezia ar panašaus grybelio kiekis galvos odoje. Pleiskanos gali būti sausos arba riebios. Sausos pleiskanos byra iš galvos odos ant pečių, o riebios pleiskanos prilimpa prie galvos odos dėl per didelės riebalų gamybos (ši būklė vadinama hiperseborėja). Kai yra riebių pleiskanų, odą dažnai niežti ir ji parausta. Sunkesniais atvejais iš jų susidaro šašai galvos odoje arba pradeda labai niežtėti odą. Pleiskanoms naikinti būtina speciali gydymo programa. DUCRAY dermatologijos laboratorijos sukūrė produktų rinkinį visų tipų pleiskanoms šalinti.

 

 

 

Paprastos sausos pleiskanos

SQUANORM šampūnas nuo paprastų sausų pleiskanų
(SELEGEL Anti-dandruff Treatment Shampoo, Dry Dandruff)
Šampūnas veiksmingai kovoja su sausomis pleiskanomis, slopina grybelio dauginimąsi, išvalo galvos odą, malšina sudirginimą, kadangi jo originalioje formulėje seleno disulfidas yra sujungtas su ichtiolu. Dėl mikronizuotos seleno disulfido formos išsilaikymo ir nuolatinio veikimo šampūnas neleidžia pleiskanoms vėl atsirasti.
Rezultatai:

 • Ilgam pašalina sausas pleiskanas.
 • Išvalo galvos odą.

Naudojimas: užtepkite šampūną ant drėgnų plaukų, palaikykite 3 minutes ir gerai nuplaukite. Pakartokite. Kruopščiai išskalaukite. Naudokite 2 kartus per savaitę. Kursas – mažiausiai 6 savaitės. Turi seleno disulfido. Saugokitės, kad nepatektų į akis ir ant pažeistos odos.
Rekomenduojame gydymo metu kartu naudoti Elution, specialų šampūną jautriai galvos odai, jei reikia trinkti galvą dažniau nei 2 kartus per savaitę, arba po kurso rezultatams palaikyti.

Sunkiai pašalinamos pleiskanos ir šašai (psoriazė)

KERTYOL PSO suragėjimą mažinantis šampūnas
(KERTYOL PSO Kerato – Reducing Treatment Shampoo)
Šampūnas nuo psoriazės: skirtas žvynuotos, besilupančios sluoksniais kūno ir galvos odos gydymui. Kai kurios sunkiai išnaikinamos pleiskanos atsiranda dėl per spartaus odos ląstelių atsinaujinimo. Jos prilimpa prie galvos odos sudarydamos šašus. Galvos oda gali parausti ir pradėti nemaloniai niežėti. Šis šampūnas specialiai sukurtas kovai su veiksniais, sukeliančiais tokių pleiskanų atsiradimą. Šampūnas turi Kertyol®, patentuoto veikliųjų medžiagų junginio (sukurto tyrimų grupės DUCRAY dermatologijos laboratorijose), kuris greitai ir ilgam nuramina niežėjimą ir paraudimą. Negyvų ląstelių sluoksniui pašalinti nuo galvos odos šampūnas turi sudėtyje salicilo ir glikolio rūgščių, dviejų suragėjimą mažinančių veikliųjų medžiagų. Švelni valomoji bazė nepažeidžia plaukų ir galvos odos, atkuria natūralų plaukų blizgesį ir gyvybingumą. Švelnaus kvapo ir nepaprastai malonus naudoti šampūnas. Naudojamas kaip papildoma medicininių preparatų (lokalinių kortikosteroidų) priemonė arba po jų.
Rezultatai:
Pašalina sunkiai įveikiamus sukibusių pleiskanų šašus.
Sumažina paraudimą.
Naudojimas: užtepkite šampūną ant drėgnų plaukų, palaikykite 3 minutes ir gerai nuplaukite. Pakartokite. Kruopščiai išskalaukite. Naudokite 2 kartus per savaitę. Kursas – mažiausiai 6 savaitės. Saugokitės, kad nepatektų į akis ir ant pažeistos odos. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite. Nenaudoti mažesniems nei 3 m. vaikams.
Rekomenduojame gydymo metu kartu naudoti Elution, specialų šampūną jautriai galvos odai, jei reikia trinkti galvą dažniau nei 2 kartus per savaitę, arba po kurso rezultatams palaikyti.

Pleiskanojanti ir niežtinti galvos oda (seborėjinis dermatitas)

KELUAL DS šampūnas pleiskanojančiai ir niežtinčiai galvos odai
(KELUAL Treatment Shampoo for Flaky, Itchy Scalps)
Šampūnas yra skirtas vidutinio sunkumo ir sunkios formos seborėjiniam dermatitui gydyti (nuo vidutiniškai bei sunkiai pašalinamų pleiskanų ir niežėjimo). Ilgam pašalina sunkiai išnaikinamas pleiskanas, greitai nuramina niežėjimą ir paraudimą. Sukurtas ir išbandytas dermatologų. Jo speciali formulė turi dvi viena kitą papildančias antimikrobines veikliąsias medžiagas: ciklopiroksolaminą ir cinko piritioną, kurių klinikinis veiksmingumas kovojant su odos grybeliu Malassezia (pagrindine pleiskanų priežastimi) moksliškai patvirtintas. Šampūno sudėtyje yra ir keluamido, originalios šlapinančios (drėkinančios, skystinančios) medžiagos, kuri maksimaliai padidina šampūno efektyvumą kovojant su pleiskanomis ir giliai išvalo galvos odą. Nepaprastai malonus naudoti dėl kreminės tekstūros ir švelnaus kvapo.
Rezultatai:
Ilgam pašalina pleiskanas.
Greitai nuslopina niežėjimą ir paraudimą.
Naudojimas: užtepkite šampūną, suputokite ir švelniai įtrinkite į galvos odą. Palaikykite 3 minutes. Gerai nuplaukite ir dar kartą užtepkite. Jei pateko į akis, nuplaukite švariu vandeniu. Naudokite 2 kartus per savaitę. Kursas – mažiausiai 6 savaitės.
Rekomenduojame gydymo metu kartu naudoti Elution, specialų šampūną jautriai galvos odai, jei reikia trinkti galvą dažniau nei 2 kartus per savaitę, arba po kurso rezultatams palaikyti.

PLAUKŲ SLINKIMAS

Kasdien galite prarasti nuo 60 iki 100 plaukų. Tai yra normalu, tačiau jei jų iškrenta daugiau, jau atsiranda problema, kuria reiktų susirūpinti. Plaukų slinkimas yra dažnai paveldimas (daugiausia vyrų), tačiau plaukai gali slinkti ir dėl kitų priežasčių:
Sezono pasikeitimo;
Hormoninių veiksnių: per didelio jautrumo androgenams, estrogeno trūkumo;
Ūminės ligos, chirurginės intervencijos, gimdymo, anemijos (mažakraujystės), nepakankamumo, dietos, endokrininės (t.y., skydliaukės) ligos;
Galvos odos ligos;
Plaukų ar galvos odos traumos ir sudirginimo.
Tikrąja plaukų slinkimo priežastimi dabar yra laikomas plaukų folikulų imlumas vyriškiems hormonams (androgenams). DUCRAY dermatologijos laboratorijų tyrėjai išskyrė vaskuliarizacijos (naujų kraujagyslių susidarymas) svarbą plaukų augimui: jie nustatė, kad ypač reikšmingas yra VEGF (kraujagyslių endotelio augimo faktorius), kuris prailgina plaukų augimo fazę.
Kad padėtų jums veiksmingai kovoti su plaukų slinkimu ir stimuliuoti plaukų augimą, DUCRAY dermatologijos laboratorijos sugalvojo visapusišką programą, sujungiančią plaukų slinkimą mažinančias priemones su papildomais arba pakaitiniais priežiūros produktais.

Chroniško plaukų slinkimo gydymas

CHRONOSTIM dieninis/naktinis losjonas nuo plaukų slinkimo
(CHRONOSTIM Day/Night Hair Loss Treatment)
Plaukas yra sudėtingos ciklinės veiklos organas: iš vienos pusės, kiekvienas plaukas funkcionuoja pagal individualų cirkaninį (metinį) ritmą; iš kitos pusės, – pagal odos chronobiologijos dėsnius. Dvi formulės sukurtos taikant naujausią technologiją, pagrįstą chronobiologiniais tyrimais, ir pritaikytos pagal galvos odos ir plaukų folikulų bioritmus. Dieninis losjonas stabdo plaukų slinkimą, mažina riebalų išsiskyrimą, o naktinis, aktyvindamas galvos odos kraujotaką bei skatindamas odos ląsteles atsinaujinti, stimuliuoja plaukų augimą. Jūsų plaukai gaus reikalingas veikliąsias medžiagas tinkamiausiu laiku. Chronostim losjonų sudėtyje nėra konservantų, todėl jie labai gerai toleruojami. Chronostim rytinis ir vakarinis losjonai yra malonaus kvapo ir neriebūs.
Ergonomiški nedideli buteliukai yra paruošti naudoti, purkštukas su siurbliuku leidžia tiksliai dozuoti. Tinka ir vyrams, ir moterims.
Rezultatai:

 • Sulėtina plaukų slinkimą.
 • Skatina augimą.

Naudojimas: tepti ant sausos ar truputį drėgnos galvos odos (7 dozes) ir švelniai įmasažuoti. Nenuplauti.

 • Chroniškas plaukų slinkimas: aktyvaus gydymo fazėje bent 1 mėnesį rytinį ir vakarinį losjonus naudoti 1 kartą per dieną. Rekomenduojamas kursas – 3 mėnesiai.
 • Retkarčiais pasitaikantis plaukų slinkimas (keičiantis sezonui, nėštumo metu, laikantis dietos, vartojant tam tikrus vaistus…): 3 kartus per savaitę rytinį ir vakarinį losjonus naudoti 1 kartą per dieną. Geriausia gydymą tęsti 3 mėnesius.

Optimaliems rezultatams pasiekti mes patariame kartu naudoti Anaphase šampūną galvos odai paruošti. Tik išoriniam naudojimui.

Reakcinio (kartais pasitaikančio, atsitiktinio) plaukų slinkimo gydymas

ANASTIM koncentruotas losjonas nuo plaukų slinkimo
(ANASTIM Concentrate Anti-Hair Loss Lotion)
Visapusiškai ir greitai veikianti priemonė nuo atsitiktinio (reakcinio) plaukų slinkimo: dėl sezonų kaitos, nesubalansuotos mitybos, po gimdymo, emocinio ar pooperacinio šoko. Plaukų slinkimui sumažinti, plaukams stimuliuoti ir sustiprinti sukurta Anastim originali formulė aprūpina Jūsų plaukus reikalingais stimuliatoriais; ji turi neoruscino (pagerina mikrocirkuliaciją), biotino (keratino gamybą stimuliuojantis vitaminas) ir patentuoto stimuliuojamojo komplekso, kurį sudaro GP4G ir tokoferilo nikotinatas. Šis veikliųjų medžiagų derinys gerina galvos odos kraujotaką ir plaukų folikulų svogūnėlius aprūpina energija plaukų augimui stimuliuoti. Naudojant 3 kartus per savaitę (2 mėnesius), koncentratas aprūpina visais elementais, kurie reikalingi greitam plaukų struktūros ir stiprumo atkūrimui. Koncentratas lengvai susigeria nepalikdamas riebumo pojūčio.
Rezultatai:

 • Tankesni plaukai.
 • Greitesnis augimas.

Naudojimas: 3 kartus per savaitę (rekomenduojama vakare) tepkite 1/3 (2,5 ml, žr. specialią žymę ant ampulės) ampulės ant galvos odos. Lengvai masažuodami išskirstykite. Nenuplaukite. Naudokite mažiausiai 2 mėnesius. Rekomenduojama po gimdymo (išskyrus žindymą). Optimaliems rezultatams pasiekti mes patariame kartu naudoti Anaphase šampūną galvos odai paruošti. Tik išoriniam naudojimui.

Slenkančių ir negyvybingų plaukų priežiūra,

plaukų slinkimo gydymo papildymas
ANAPHASE stimuliuojamasis kremas šampūnas
(ANAPHASE Stimulating Cream Shampoo)
Anaphase kremas šampūnas idealiai papildo priemones nuo plaukų slinkimo (maitinamuosius losjonus ir papildus), nes parengia odą jų veikimui dėl savo originalios formulės, kurioje yra tokoferolio nikotinato ir GP4G. Šis patentuotas veikliųjų medžiagų derinys gerina galvos odos kraujotaką ir plaukų svogūnėlių ląsteles aprūpina jų medžiagų apykaitai būtina energija.
Praturtintas vitaminais B5, B6 ir B8 Anaphase kremas šampūnas taip pat skirtas trapiems, lūžinėjantiems ir negyvybingiems plaukams. Jo reguliarus naudojimas labai padeda išsaugoti plaukus. Jis atkuria plaukų stiprumą, apimtį ir energiją. Puikiai toleruojamas, galima naudoti taip dažnai, kaip reikia. Jo kreminė, ypač lygi ir vienalytė tekstūra leidžia masažuoti galvos odą. Išbandytas dermatologų.

Rezultatai:

 • Paruošia galvos odą produktams nuo plaukų slinkimo.
 • Sustiprina plaukus.

Naudojimas: Ištrinkite plaukus Anaphase šampūnu. Pakartokite dar kartą rūpestingai masažuodami galvos odą 2-3 minutes, tada gerai nuplaukite. Po to su įprastine priemone džiovinkite ir šukuokite plaukus. Saugokitės, kad šampūnas nepatektų į akis. Galima naudoti kasdien.

Slenkančių, silpnų ir lūžinėjančių plaukų gydymo papildymas

ANACAPS papildas nuo plaukų slinkimo
(Anti Hair Loss ANACAPS Concentrate)
Papildas Anacaps skirtas turintiems trapius bei slenkančius plaukus. Tai visapusiška priemonė, kuri maitina ir stiprina plaukus ir nagus, užbaigia arba pratęsia plaukų slinkimo gydymą. Dėl visapusiškos (daug sieros turinčios aminorūgštys) ir originalios (sojos izoflavonai) formulės koncentratas plaukų svogūnėlius ir nagų guolius aprūpina būtinomis maistingomis medžiagomis, kurios padeda susigrąžinti stiprumą ir gyvybingumą. Papildas Anacaps yra cistino ir metionino šaltinis, kuris padidina plaukų ir nagų atsparumą, pagerina jų augimą. Sudėtyje esantis vitaminų kompleksas suaktyvina plaukų ląstelių metabolizmą ir sustiprina jų struktūrą. Sojų pupelių ekstraktai skatina plaukų augimą ir apsaugo nuo ankstyvo senėjimo.
Rezultatai:

 • Padidina plaukų atsparumą.
 • Sumažina sezonų kaitos poveikį.
 • Stimuliuoja plaukų augimą.

Naudojimas: 1 kapsulę per dieną užgeriant didele stikline vandens, geriau ryte. Rekomenduojama naudoti 3 mėnesius. Produktas tik suaugusiesiems. Netinka nėščioms ir maitinančioms moterims. Nenaudoti vaikams ir paaugliams.

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA klinikos kosmetikos parduotuvėje.