fbpx

BABE

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA klinikos kosmetikos parduotuvėje.

 

 

BABE kosmetikos istorija prasidėjo, 1994 m. kai du Ispanijos farmacininkai išsikėlė tikslą sukurti tokį produktą, kuris rūpintųsi visos šeimos oda.

 

Ispanijoje gaminama ir subtiliomis pakuotėmis išsiskirianti BABE kosmetika atspindi savitą filosofiją. Dermatologai ir alergologai jau daugiau nei 20 metų šiuos produktus visame pasaulyje rekomenduoja kaip vieną geriausių dermokosmetikos priemonių. Kartu su specialistų komanda BABE sprendžia realias visų žmonių dermatologines problemas, nesvarbu ar kūdikio, ar suaugusiojo. Įsileidus BABE kosmetiką į savo namus ji taps jūsų aktyvaus gyvenimo dalimi ir rūpinsis visais šeimos nariais.

 

BABE dermokosmetika išsiskiria savo unikalia sudėtimi. Daugelis produktų yra pritaikyti itin jautriai ir alergiškai odai. Kosmetikos gaminiuose nėra parabenų, dažiklių, ji yra visiškai saugi naudoti ir efektyvi dėl savo sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų. BABE produktai atkartoja normalų odos PH ir palaiko natūralią pusiausvyrą, ši kosmetika hipoalerginė, patikrinta dermatologų, pediatrų ir kitų gydytojų.

 

Atopinis dermatitas (AD) – tai lėtinis, pasikartojantis odos uždegimas, kuriam būdingas nuolat savo vietą ir formą keičiantis, labai niežtintis bėrimas.

 

Atopiniam dermatitui būdinga:

  • odos sausumas;
  • odos bėrimas tipinėse vietose;
  • niežėjimas, paraudimas, pleiskanojimas;
  • niežuliui būdingi kasymosi priepuoliai;
  • priklausomai nuo amžiaus:– o kūdikiams ir mažiems vaikams – pūslelės, įtrūkimai, šašai;– o vyresniems vaikams ir suaugusiems – odos sustorėjimas, sukietėjimas, mazgeliai, nukasymai.

 


Rūpinimasis tokia oda yra labai svarbus. Odą kremu emolientu reikia tepti kasdien, net jei bėrimų ir nėra. Kasdienis ir ilgalaikis odos drėkinimas retina atopinio dermatito paūmėjimus, pagreitina odos gijimą paūmėjimo metu, sumažina reikalingų medikamentų kiekį ir gydymo jais trukmę.

 

 

BABE BODY linijos produktai rekomenduojami tiems, kas skundžiasi jautria, ypač sausa, sausa ar atopine oda. Šios linijos produktai tinka ne tik kasdieninei priežiūrai, bet ir padeda spręsti įvairias odos problemas.

 

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA klinikos kosmetikos parduotuvėje.

How to enable JavaScript in your browser