fbpx

AVENE

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA klinikos kosmetikos parduotuvėje.

 

avene_www

 

AVENE laboratorija pastatyta ant pačios šaltinio versmės, kur yra kuriamos dermatologinės ir kosmetinės priemonės pagal griežtus šiuolaikinius reikalavimus. Avene šiltojo šaltinio vanduo yra pagrindinis šių priemonių komponentas.

 

ŠILTOJO ŠALTINIO VANDUO JAUTRIOS ODOS PRIEŽIŪRAI

Lietaus vandenys, nuliję kalnų masyvuose daugiau nei 40 metų teka per geologiškai turtingas uolienas ir prisisotina jas įvairiais elementais. Šiltojo šaltinio vanduo išteka iš Seveno kalnų papėdės Prancūzijos pietuose.
Nuo 1736 m. šaltinio vanduo buvo naudojamas terapiniams tikslams ir odos problemoms gydyti – nudegimams, egzemai, žvynelinei… 1874 m. Avene-Les-Bains buvo sutektas dermatologinės gydyklos statusas. Šiuo metu gydykla aprūpinta šiuolaikišku paslaugų kompleksu ir priima 1500 ligonių per metus.
Avene šiltojo šaltinio vandens raminamosios savybės įrodytos atlikus daugiau nei 100 klinikinių tyrimų. Vanduo mažina dirglumą, uždegimą, turi antibakterinį poveikį, skatina gyjimą, drėkina, minkština odą.

Šaltinio vanduo buvo daug kartų tirtas. Gauti rezultatai įrodo, jog vandens cheminė sudėtis išliko nepakitus iki šių dienų. Temperatūra pastovi – 25,6 C; Srovė pastovi – 70000 litrų per valandą; Ph – 7,5; Lengva mineralizacija – 207mg/l; Gausu Silicio – 14mg/l; kalcio, magnio, kvarco, vario, fluorido, sidabro, mangano, cinko ir geležies. Vanduo bekvapis, bespalvis, beskonis, neturintis bakterijų.

 

PURŠKIAMASIS EAU THERMALE AVENE ŠALTINIO VANDUO/
AVENE Thermal Spring Water in spray

Šis vanduo pasižymi raminamuoju, priešuždegiminiu ir gyjimą skatinančiu poveikiu. Jis skirtas raustančiai, šerpetojančiai, itin jautriai vandeniui ir kosmetikai odai. Mažinamas odos jautrumas kenksmingiems išoriniams veiksniams. Malšinamas odos niežėjimas. Pašalinamas dirglumas, jo galima purkšti į akis. Tai pirma pagalba po saulės spindulių ar soliariumo. Šis vanduo tinka sportuojantiems, dirbantiems šildomose patalpose, ilgą laiką praleidžiantiems prie kompiuterio… Po dermatologinių procedūrų: odos gydymo nuo spuogų, plaukų šalinimo vašku ar lazeriu, po cheminio pilingo, dermobrazijos. Gydant žvynelinę, atopinį dermatitą, egzemą, neurodermitą ir pan. Jis ramina kūdikių odelę esant bėrimams ar iššutimams.
Naudojimas: Gausiai purkšti 20 cm atstumu ir po 30 sek. likusį vandens kiekį nusausinti servetėle. Tinka makiažu padengtai odai: lengvu spūstelėjimu užpurkšti, nusausinti nebūtina. Naudoti pagal poreikį.

 

ALERGIŠKOS IR LABAI JAUTRIOS ODOS PRIEŽIŪRA

Yra trys odos jautrumo požymiai: iš prigimties labai jautri oda; normali oda, tapusi per jautri dėl išorinių veiksnių; ir oda, kuri reguoja į viską be jokių paaiškinamų priežasčių. Kiekvieno tipo oda gali reaguoti į išorinius (saulę, šaltį, karštį, netinkamą kosmetiką, taršalus) arba vidinius (stresą, maistą) veiksnius. Alergiją nulemia genetinės priežastys arba ji atsiranda dėl besikartojančių dirgiklių.
Odos priežiūros priemonės TOLERANCE EXTREME gaminamos iš rinktinių komponentų sterilioje aplinkoje pagal vaistų gamybos reikalavimus.
eKremas alergiškai odai /Tolerance Extreme Cream
Šis tik 9 sudėtines dalis turintis raminamasis sudirginimą mažinantis kremas – tai pirmas labai veiksmingas, nepaprastai malonus alerginės ir labai jautrios odos priežiūros produktas be jokių alergiją ar sudirginimą galinčių sukelti medžiagų. Daug Aveno šiltųjų šaltinių vandens turintis kremas malšina sudirginimą ir ramina odą, sumažina per didelį jautrumą. Jis atkuria barjerinę funkciją: saugo, drėkina ir maitina odą visą dieną.Dėl unikalios ir riebios tekstūros kremas ilgam suteikia komfortą ir tikrą palengvėjimą labai jautriai odai. Tinka odai aplink akis.
Indikacijos: ypatinga sudirginimą malšinanti raminamoji priežiūra per daug jautriai ir alergiškai odai, ypač:
– atsiradus ryškiems sudirginimo požymiams (paraudimas, tempimas, dilginimas…);
– po chirurginių intervencijų (lazerio procedūros, cheminis šveitimas…);
– kai oda nebepakenčia įprastinių kosmetinių produktų;
– odos alergijos atveju.
Tinka naudoti kartu su medikamentais.
Naudojimas: tepkite ryte ir vakare ant kruopščiai valomuoju losjonu (Tolérance Extrême Cleansing Lotion) nuvalyto veido ir kaklo.
! Kiekviena dozė yra skirta naudoti 3 dienas iš eilės. Po 3 dienų patariama ją išmesti.
Be kvapiųjų medžiagų; be konservantų; be paviršinio aktyvumo medžiagų; be alkoholio

 

 

Ypatingai švelnus nenuplaunamas valiklis /Extremely Gentle Cleanser

 

Jo sudėtyje yra tik minimalus kiekis sudėtinių dalių, išrinktų iš pačių švariausių ir švelniausių, kad užtikrintų labai gerą toleranciją. Skysta ir lengva tekstūra suteikia odai gaivumo ir nepaprasto komforto, oda nejaučia jokio tempimo.
Indikacijos: Valomasis ir makiažą pašalinantis losjonas akims ir veidui, specialiai sukurtas dėl įvairios kilmės dirgiklių sudirgusiai odai (sukeliančių uždegimą, sausinančių dermatologinių ar kosmetinių procedūrų, per daug intensyvaus valymo, atšiaurių klimato sąlygų…).Nuramina, atkuria drėgmės pusiausvyrą, gerai ir ilgam apsaugo odą.
Naudojimas: tepkite ryte ir vakare vatos tamponu arba pirštų galiukais ant veido, kaklo ir akių vokų švelniais sukamaisiais judesiais. Švelniai nusausinkite makiažo valymo servetėle. Nenuplaukite. Pakartokite, jei reikia (kai makiažas sunkiai nuvalomas). Patariama valymą užbaigti užpurškiant Aveno šiltųjų šaltinių vandeniu.
Be kvapiųjų medžiagų ir parabenų.

 

 

Odos atkuriamasis kremas /Skin Recovery Cream

Kremo sudėtyje yra tik minimalus kiekis sudėtinių dalių, išrinktų iš pačių švariausių ir švelniausių, kad užtikrintų labai gerą toleranciją. Šis odos priežiūros produktas, tinkantis visų tipų odai, suteikia komfortą ir gerą savijautą, todėl nuramina odą nuo pat pirmo panaudojimo.
Indikacijos: speciali priežiūros priemonė jautriai odai, kuri pasidarė dirgli dėl įvairios kilmės dirgiklių (sukeliančių uždegimą, sausinančių kosmetinių ar dermatologinių procedūrų, per daug intensyvaus valymo, atšiaurių klimato sąlygų…). Ramina, atkuria pusiausvyrą, labai gerai ir ilgam apsaugo odą.
Naudojimas: tepkite ryte ir vakare ant veido ir kaklo odos, prieš tai nuvalę ypatingai švelniu nenuplaunamu valikliu (Extremely Gentle Cleanser). Nuraminkite odą užpurkšdami Aveno šiltųjų šaltinių vandens.
Be kvapiųjų medžiagų ir parabenų

 

 

VALOMOSIOS PRIEMONĖS

Oda atlieka svarbias apsaugines funkcijas: saugo nuo išorės dirgiklių ir infekcijų. Jautrią ir lengvai pažeidžiamą veido odą reikia puoselėti – ypač valant. Tai padeda išsaugoti jos drėgmę ir švytėjimą. Susikaupę nešvarumai, negyvos ląstelės kemša poras, oda nekvėpuoja, ji papilkėja. Norint, kad veido oda būtų švari, reikia nuvalyti makiažą. Svarbiausia nuvalyti odos nešvarumus, kurie kaupiasi per visą dieną ir naktį. Nepamirškite ir kaklo odos. Valymas suaktyvina ląstelių regeneraciją, išsaugo drėgmės pusiausvyrą. Oda kvėpuoja.
Su EAU THERMALE AVENE valomosiomis priemonėmis odai bus suteiktas malonus pojūtis, minkštumas, skaistumas.

 

 

Švelnus valomasis pienelis /Gentle Milk Cleanser

Riebus ir daug Aveno šiltųjų šaltinių vandens turintis pienelis nuvalo nešvarumus nuo odos nedirgindamas ir nepažeisdamas hidrolipidinės plėvelės vientisumo. Labai švelnaus pienelio pagrindas – puikiai toleruojamos veikliosios medžiagos, kurios patenkina į sausumą linkusios jautrios odos poreikius.
Indikacijos: specialiai sukurtas sausos ir labai sausos jautrios veido odos makiažo valymui.
Naudojimas: makiažo valymo tamponais arba pirštų galiukais užtepkite pienelį ant veido ir kaklo. Produkto likučius nuvalykite vatos pagalvėle. Makiažo valymą užbaikite švelniu toniku (Gentle Toner) arba Aveno šiltųjų šaltinių vandeniu.

 

 

Švelnus tonikas /Gentle Toner

Švelnus tonikas užbaigia jautrios sausos odos valymą ir apgaubia epidermį puikiu raminančiu šydu.
Švelnaus kvapo, be alkoholio tonikas nuvalo pienelio likučius arba kalkių nuosėdas po prausimosi. Nuramina ir suminkština odą, padidina elastingumą.
Indikacijos: sausos ir labai sausos odos apsauga.
Naudojimas: gerai suplakite buteliuką prieš kiekvieną naudojimą, kad suvienodintumėte suspensiją. Užbaikite makiažo valymą su vatos pagalvėle, prieš tai veidą ir kaklą nuvalę pieneliu (Gentle Milk Cleanser).

 

 

Švelni prausiamoji želė /Gentle Gel Cleanser

Ypač švelni ir riebi prausiamoji želė, sukurta „vandens mėgėjams\“ nuvalo makiažą ir nešvarumus nuo veido ir akių nepažeisdama normalios ir mišrios jautrios odos vientisumo. Želė neutralizuoja kieto vandens sukeliamą sausumo pojūtį.
Indikacijos: specialiai sukurtas normalios ir mišrios jautrios odos makiažo valymui .
Naudojimas: pirštų galiukais švelniais sukamaisiais judesiais užtepkite želė ant sudrėkinto veido ir kaklo.Nuplaukite vandeniu, užpurkškite Aveno vandens ir švelniai nusausinkite odą.

 

 

Losjonas odai valyti ir makiažui šalinti /Cleansing and Make-up Remover Micellar Lotion

Valomasis losjonas švelniai nuvalo nešvarumus ir makiažą nuo veido, akių ir lūpų. Akys jį gerai toleruoja. Šis losjonas yra pagrįstas micelių principu, kuris padeda apsaugoti ir atpalaiduoti minkštinamąją veikliąją medžiagą. Oda pasidaro švari, minkšta ir rami
Indikacijos: raustančios jautrios odos valymas ir makiažo šalinimas.
Naudojimas: veidą, akis ir kaklą valykite vatos pagalvėle. Pakartokite, jei reikia. Valiklio nereikia nuplauti.

 

Švelnus šveitiklis /Gentle Exfoliating Scrub

Ši švelni, giliai valanti priemonė pašalina nuo odos paviršinio sluoksnio negyvas ląsteles, nešvarumus, kurie kemša poras ir trukdo odai kvėpuoti. Oda tampa švaresnė, šviesesnė ir skaistesnė.
Indikacijos: giluminis visų tipų jautrios odos valymas.
Naudojimas: užtepkite šveitiklį ant veido, išskyrus akių kontūrą. Švelniai pamasažuokite pirštų galiukais vienodais sukamaisiais judesiais. Gerai nuplaukite šiltu vandeniu. Riebią odą šveiskite vieną ar du kartus per savaitę, kitų tipų odą – vieną kartą per dvi savaites.

 

ODOS APLIK AKIS PRIEŽIŪRA

Akių sritį saugo tik plona hidrolipidinė plėvelė. Tai labiausiai pažeidžiama veido dalis reikalaujanti didžiulio dėmesio. Dėl mažo elastino ir kolageno skaidulų kiekio odelė linkusi glebti ir raukšlėtis. Ji greitai reaguoja į įvairius dirgiklius (žalingą aplinkos poveikį, netinkamą kosmetiką), vokai gali brinkti, rausti, perštėti.
AVENE priemonės padės atstatyti net ir pačią jautriausią akių srities odą. Puikiai tiks po gydymo medikamentais.

 

 

Švelnus akių makiažo valiklis /Gentle Eye Make-up Remover

Šis valiklis specialiai sukurtas akių makiažui valyti. Švelnios aktyvios ir drėkinančios medžiagos nesausina ir atgaivina akių srities odą. Želė konsistencijos tekstūra – ypač minkšta, skysta ir maloni, neturi riebiųjų medžiagų, todėl nepalieka jokių likučių, kurie paliktų „vaizdo per rūką\“ jausmą.
Indikacijos: jautrių akių ir vokų makiažo valymas. Rekomenduojamas nešiojančioms kontaktinius lęšius.
Naudojimas: užtepkite nedidelį akių makiažo valiklio kiekį vatos pagalvėle ir švelniai nuvalykite makiažą nuo akių vokų ir blakstienų. Optimaliam raminamajam efektui pasiekti rekomenduojama makiažo valymą užbaigti Aveno šiltųjų šaltinių vandeniu.

 

Raminamasis akių kontūro kremas /Soothing Eye Contour Cream

Labai lengvos ir neriebios tekstūros kremas slopina niežėjimą, pabrinkimą, paraudimą ir tempimą aplink akis. Drėkina odą, atgaivina nuvargusias akis.
Indikacijos: jautrios odos aplink akis priežiūra.
Naudojimas: akių kontūro kremą tepkite ryte ir vakare, kol visiškai pranyks sudirginimo požymiai. Taip pat kremą galite naudoti kaip kasdieninį paakių kremą jautriai odai aplik akis.
Jį galima naudoti kartu su gydytojų rekomenduojamais medikamentais arba po jų naudojimo. Jei sudirginimas nepranyksta, kreipkitės į savo gydytoją.

 

PAGRINDINĖS VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA

Praturtintas kompensuojamas kremas /Rich compensating cream
Riebios ir turtingos tekstūros kremas patenkina kasdienius pagrindinius sausos ir negyvybingos jautrios odos poreikius. Kremas suteiks trūkstamą maitinančių ir drėkinančių medžiagų kiekį , nuramins ir apsaugos odą. Oda taps elastinga ir švytinti.
Indikacijos: kasdienė maitinamoji priežiūra sausai jautriai odai.
Naudojimas: tepkite kremą ant veido ir kaklo odos ryte ir/ar vakare, prieš tai odą gerai nuvalę pieneliu (Gentle Milk Cleanser) ir toniku (Gentle Toner).

 

JAUTRIOS DEHIDRATUOTOS ODOS PRIEŽIŪRA

 

 

Visų tipų oda kartais netenka drėgmės dėl įvairių priežasčių: netinkamų kosmetinių priemonių naudojimo, po dermatologinių procedūrų, nepalankių oro sąlygų… Tuomet oda tampa itin jautri.

HYDRANCE OPTIMALE naujos kartos drėkinamosios priemonės, sukurtos pagal tobulą fiziologinį drėkinimo modelį – akį. AVENE dermatologijos laboratorijų mokslininkai sukūrė ypatingą veikliąją medžiagą Lipo-mucine like (PIERRE FABRE patentas), kuri atkuria ir išlaiko optimalų drėgmės kiekį ir sumažina odos jautrumą.

 

 

 

Drėkinamasis kremas sausai, labai sausai odai /Rich Hydrating Cream

Kremo minkšta tekstūra padaro odą elastingą ir aksominę.Tai idealus produktas sausai, labai sausai odai drėkinti. Jo tekstūra padaro odą šilkinę ir elastingą. Jei reikalinga kasdienė odos apsauga nuo UV spindulių, šį kremą galite pakeisti apsauginiu drėkinamuoju kremu (Rich Protective Hydrating Cream SPF 20).
Indikacijos: sausos, labai sausos jautrios odos drėkinimas.
Naudojimas: kremą naudokite ryte ir/ar vakare. Tepkite ant gerai nuvalytos odos.

 

Lengvas drėkinamasis kremas normaliai, mišriai odai /Light Hydrating Cream

 

Kremo lengva tekstūra neapsunkina odos, padaro odą elastingą ir matinę, lyg truputį papudruotą. Tai idealus produktas normaliai ir mišriai odai drėkinti. Jei reikalinga kasdienė odos apsauga nuo UV spindulių, šį kremą galite pakeisti apsauginiu drėkinamuoju kremu (Light Protective Hydrating Cream SPF 20).
Indikacijos: normalios, mišrios jautrios odos drėkinimas.
Naudojimas: kremą naudokite ryte ir/ar vakare. Tepkite ant gerai nuvalytos odos.

 

Apsauginis drėkinamasis kremas su SPF 20 sausai, labai sausai odai /Rich Protective Hydrating Cream SPF 20

Kremo minkšta tekstūra padaro odą elastingą ir aksominę.Tai idealus produktas sausai, labai sausai odai drėkinti ir apsaugoti. Kremo tekstūra yra lengvesnė nei riebaus drėkinamojo kremo (Rich Hydrating Cream).
Indikacijos: sausos, labai sausos jautrios odos drėkinimas ir apsauga.
Naudojimas: kremą naudokite ryte ir/ar vakare. Tepkite ant gerai nuvalytos odos.

 

Lengvas apsauginis drėkinamasis kremas su SPF 20 normaliai, mišriai odai /Light Protective Hydrating Cream SPF 20

Kremo lengva tekstūra neapsunkina odos, padaro odą elastingą ir matinę, lyg truputį papudruotą. Tai idealus produktas normaliai, mišriai odai apsaugoti ir drėkinti. Kremo tekstūra yra lengvesnė nei drėkinamojo kremo (Light Hydrating Cream).
Indikacijos: normalios, mišrios jautrios odos drėkinimas ir apsauga.
Naudojimas: kremą naudokite ryte ir/ar vakare. Tepkite ant gerai nuvalytos odos.

 

Raminamoji drėkinamoji kaukė /Soothing Moisture Mask

Raminamoji drėkinamoji kaukė yra rekomenduojama kaip skubi intensyvi priemonė nuo sudirginimo, nudegimo, difuzinio paraudimo ar odos tempimo arba kaip raminamojo kurso priemonė išsausėjusiai, papilkėjusiai, pavargusiai, per daug dirgliai odai.
Indikacijos: intensyvi atgaivinanti priemonė dehidratuotai, pavargusiai, papilkėjusiai ar akimirksniu reaguojančiai į dirgiklius odai (paraudimas, tempimas, nudegimas nuo saulės).
Naudojimas: užtepkite storą kaukės sluoksnį ant švariai nuvalytos veido odos. Palaikykite 10 – 15 minučių, tada švelniai servetėle nuvalykite likučius. Nuplauti nereikia. Jei kaukė susigėrė labai greitai, dar sykį užtepkite ir palaukite. Po šios procedūros kremo tepti nebūtina. Naudokite tiek, kiek reikia. Pabaigoje užpurkškite Aveno šiltųjų šaltinių vandens.

 

 

RIEBIOS, LINKUSIOS Į IŠBĖRIMUS, AKNĘ ODOS PRIEŽIŪRA

Nešvarumai, negyvos ląstelės ir odos riebalai susikaupę odos paviršiuje kemša poras ir trukdo odai kvėpuoti ir atsinaujinti. Ji papilkėja, tampa nelygi, blizganti, šerpetojanti. Pasirinkus netinkamas priežiūros priemones, dažnai jaučiamas odos tempimas, ji tampa jautresnė.
Avene CLEANANCE priežiūros priemonės sugrąžins odos grožį. Sudėtyje yra riebalinių liaukų veiklą slopinantys ir reguliuojantys komponentai. Tai hipoalerginės, nekomedogeninės priemonės.

 

 

 

 

Bemuilė prausimosi želė /Cleanance Soapless Gel Cleanser

Ši želė valo švelniai, neleidžia atsirasti tempimo pojūčiui. Ji pašalina odos nešvarumus, riebalų perteklių ir išvalo epidermį. Nepažeidžia fiziologinio odos pH.
Indikacijos: bemuilė prausimosi želė yra idealus valiklis (veido ir kūno) jautriai riebiai, linkusiai į išbėrimus ir aknę odai.
Naudojimas: tepkite Cleanance prausimosi želė ryte ir/ar vakare ant drėgnos veido ir/ar kūno odos. Suputokite ir tada gerai nuplaukite.

 

 

 

 

 

 

Triacnel intensyvi priemonė aknės pažeistai odai /Triacnel Treatment for Acne prone-skin

Diacneal yra neriebi, matinį atspalvį suteikianti emulsija, skirta i aknę linkusiai suaugusiųjų ir paauglių odai. Retinaldehido ir glikolio rūgšties pagrindu sukurtas kremas reguliuoja keratinizacijos procesą, stabdo spuogelių uždegimus sukeliančių bakterijų dauginimąsi, šveičia odos paviršių, giliai valo odą. Po 2 mėnesių naudojimo sumažėja spuogelių, o randeliai pastebimai išlyginami. Oda pasidaro vienodesnė, lygesnė, švaresnė. Tyrimais įrodyta, kad Diacneal yra labai veiksmingas nuo pirmųjų aknės simptomų iki retencinių (stazinių, ilgalaikių) pažeidimų, taip pat padeda sumažinti randus.
Indikacijos: Diacnel intensyvi priemonė rekomenduojama lokaliems aknei būdingiems požymiams (spuogai, bėrimai, inkštirai, randeliai) šalinti.
Naudojimas: Diacnel priemonę tepkite vieną kartą per dieną (rekomenduojama vakare) lokaliai ant pažeistos vietos, prieš tai odą nuvalę bemuile prausimosi žele (Cleanance Soapless Gel Cleanser) ir nušluostę rankšluosčiu.
Tūbelė su kaniule lengvesniam naudojimui. Jei po pirmo karto naudojimo jaučiate nedidelį dilgsėjimą, oda ima šerpetoti, padarykite kelių dienų pertrauką.

 

 

Micelių valomasis vanduo riebiai odai/Cleanance Eau Micellar

Švelniai pašalina veido nešvarumus, veido ir akių makiažo (ir vandeniui atsparaus) likučius.

Monolaurin padeda sumažinti odos riebalų perteklių.  Avène terminio šaltinio vanduo gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą. Oda lieka švari ir atgaivinta.
Naudojimas:  ryte ir/arba vakare valykite veidą bei kaklą „Cleanance“ valomuoju vandeniu sudrėkintu vatos diskeliu. Nuplauti nereikia.

 

 

Valomasis, matinį efektą suteikiantis losjonas/Cleanance MAT lotion 

Lengva, neriebi, matiškumo suteikianti emulsija, specialiai sukurta riebiai, jautriai, į aknę ir bėrimus linkusiai odai.
Monolaurin padeda sumažinti odos riebalų perteklių, suteikia matiškumo.

Avène terminio šaltinio vanduo gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą.  Puikiai tinka kaip makiažo pagrindas.

Naudojimas: ryte ir/arba vakare tepkite švarią veido odą.

 

 

Drėkinamoji, blizgesį reguliuojanti emulsija/Cleanance MAT emulsion 

Lengva, neriebi, matiškumo suteikianti emulsija, specialiai sukurta riebiai, jautriai, į aknę ir bėrimus linkusiai odai.
Monolaurin padeda sumažinti odos riebalų perteklių, suteikia matiškumo. Avène terminio šaltinio vanduo gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą.  Puikiai tinka kaip makiažo pagrindas.

Naudojimas: ryte ir/arba vakare tepkite švarią veido odą.

 

Šveičiamoji, absorbuojamoji kaukė Cleanance MASK

AHA/BHA (alfa/beta hidroksirūgščių) kompleksas, sąveikaudamas su šveičiamosiomis medžiagomis valo poras ir mažina spuogelius. Monolaurin padeda sumažinti odos riebalų perteklių, kaolinas (baltasis molis) suteikia matiškumo. Avène terminio šaltinio vanduo gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą.
Naudojimas: naudokite 1–2 kartus per savaitę. Tepkite sausą ar nusausintą odą, palikite 5 min., nuplaukite vandeniu. Gali jaustis lengvas dilgčiojimas dėl sudėtyje esančių vaisių rūgščių.

 

 

Emulsija nuo komedoninės aknės Cleanance EXPERT

Emulsija nuo komedoninės, lengvo arba vidutinio sunkumo aknės. Skirta paauglių ir suaugusiųjų odai. Sudėtyje esantis trijų veikliųjų medžiagų kompleksas užtikrina priemonės veiksmingumą:
 Diolényl® (Pierre Fabre patentas) stabdo P. acnes bakterijos dauginimąsi (patvirtinta klinikiniais in vitro tyrimais), padeda mažinti odos paraudimą ir spuogus.  X-Pressin™ padeda pašalinti inkštirus (komedonus) ir lygina odos paviršių.  Monolaurin reguliuoja riebalų išsiskyrimą. Avène terminio šaltinio vanduo gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą.

Naudojimas: ryte ir/arba vakare tepkite švarią veido odą. Emulsija gali būti naudojama viena arba derinama su medikamentiniu aknės gydymu.
Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV.

 

Raminamasis prausiklis po aknės gydymo

Bemuilis raminamasis kreminis prausiklis sukurtas jautriai, sudirgintai odai, išsausėjusiai po džiovinamojo aknės gydymo.

• Papildytas Avene terminio šaltinio vandeniu, kuris gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą.

• Drėkinamieji, maitinamieji komponentai atkuria natūralią odos apsaugą ir suteikia komfortą.

Naudojimas: ryte ir/arba vakare prauskite veido ir kaklo odą, gerai ją nuplaukite ir nusausinkite.

 

Raminamasis, drėkinamasis kremas po aknės gydymo Cleanance HYDRA cream 

Raminamasis, drėkinamasis, maitinamasis kremas sukurtas jautriai, sudirgintai odai, išsausėjusiai po džiovinamojo aknės gydymo.

•  Bisabololis ir Avène terminio šaltinio vanduo gali padėti nuraminti ir mažinti odos dirglumą.

• Drėkinamieji, maitinamieji komponentai atkuria natūralią odos apsaugą ir suteikia komfortą.

Naudojimas:  ryte ir/arba vakare tepkite švarią veido odą.
Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV.

 

 

 

RAUSTANČIOS, Į KUPEROZĘ LINKUSIOS ODOS PRIEŽIŪRA

Raudonis dažnai atsiranda ant nosies ir skruostų. Laikui bėgant jis nebeišnyksta, oda tampa dėmėta, išryškėja smulkios kraujagyslės. Šis reiškinys atsiranda dėl į veidą plūstančio kraujo, pradedame jausti karštį, kartais patinimą…

 

 

 

Redness – relief moisturizing protecting cream SPF20 – paraudimą mažinantis drėkinamasis ir apsauginis veido kremas

Indikacijos: mažina paraudimą, karščio pojūtį, diskomfortą. Skirta sausai ir labai sausai odai. Kremas praturtinta dygiosios pelžiedės (ruscus) ekstraktu, kuris pagerina mikrocirkuliaciją odoje, slopina raudonį. Raudonis išmuša rečiau. Sudėtyje esantis Avene šiltojo šaltinio vanduo akimirksniu nuramina odos sudirgimą ir karščio pojūtį. SPF20 mažina UVB/UVA spindulių neigiamą poveikį odos kapiliarams. Kremas greitai įsigeria, puikiai drėkina*, minkština ir suteikia komforto pojūtį.
Naudojimas:
Ryte tepkite ant švarios veido odos. D
rėkina viršutinius odos sluoksnius. Išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Iki minimumo sumažinta alerginių reakcijų rizika.

Redness – relief moisturizing protecting emulsion SPF20 – paraudimą mažinanti drėkinamoji apsauginė veido emulsija

Indikacijos. Mažina paraudimą, karščio pojūtį, diskomfortą. Skirta normaliai, mišriai odai. Emulsija praturtinta dygiosios pelžiedės (ruscus) ekstraktu, kuris pagerina mikrocirkuliaciją odoje, slopina raudonį. Raudonis išmuša rečiau. Sudėtyje esantis Avene šiltojo šaltinio vanduo akimirksniu nuramina odos sudirgimą ir karščio pojūtį. SPF20 mažina UVB/UVA spindulių neigiamą poveikį odos kapiliarams. Lengvos tekstūros emulsija greitai įsigeria, puikiai drėkina*, oda lieka švelni ir matinė.
Naudojimas: Ryte tepkite ant švarios veido odos.Drėkina viršutinius odos sluoksnius. Išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Iki minimumo sumažinta alerginių reakcijų rizika.

Soothing Repair Mask – raminamoji, atkuriamoji kaukė raustančiai veido odai

Indikacijos. Mažina raudonį, dikomfortą, karščio pojūtį, sudirgimus, ramina odą, padeda atsistatyti po lazerinės kraujagyslių chirurgijos. Švelni, kreminė kaukė akimirksniu atgaivina ir nuramina odą. Praturtinta dygiosios pelžiedės ekstraktu, kuris pagerina mikrocirkuliaciją odoje, slopina raudonį. Sudėtyje esantis Avene šiltojo šaltinio vanduo akimirksniu nuramina odos sudirgimą ir karščio pojūtį. Drėkinantys komponentai suteikia aksominio švelnumo, elastingumo ir komforto pojūtį.
Naudojimas: gausiai užtepkite ant švarios veido odos, palikite 10 min., po to nuvalykite likučius servetėle ir užpurkškite Avene šiltojo šaltinio vandens. Naudokite tie dažnai, kiek reikia.

Redness-relief concentrate for chronic redness – intensyvi priemonė linkusiai į kuperozę odai

Indikacijos: intensyvi, greito poveikio priemonė odai su išsiplėtusiais kapiliarais, mažinanti raudonį ir diskomfortą. Praturtinta dygiosios pelžiedės (ruscus) ekstraktu, kuris pagerina mikrocirkuliaciją odoje, slopina raudonį. Raudonis išmuša rečiau. • Sudėtyje esantis Avene šiltojo šaltinio vanduo akimirksniu nuramina odos sudirgimą ir karščio pojūtį. • Drėkinamieji komponentai* suteikia aksominio švelnumo ir komforto pojūtį.
Naudojimas: Ryte ir/arba vakare lokaliai ant probleminių vietų ( skruostų, nosies sparnų). Išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Iki minimumo sumažinta alerginių reakcijų rizika.

 

 

SAUSOS, ATOPINĖS, LINKUSIOS Į KERATOZĘ ODOS PRIEŽIŪRA

 

Yra žmonių, kurių odai nuo pat gimimo trūksta elastingumo. Kiti skundžiasi linkusia sausėti oda nuo saulės, vėjo, šalčio. Ji tampa šiurkšti, sudirgusi, trūkinėja bei peršti.
AVENE Cold priemonės praturtintos bičių vašku, kuris pasižymi išskirtinėmis maitinamosiomis, drėkinamosiomis ir minkštinamosiomis savybėmis. Sudėtyje esantis Avene Šiltojo Šaltinio Vanduo ramina ir minkština odą. Priemonės suteikia svarbiausias jautriai , sausai ir atopinei odai trūkstamas medžiagas. Atkuria ir saugo natūralią odos pusiausvyrą. Tinka kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų odai prižiūrėti.

 

 

Kremas su Cold kremu /Cold Cream

Šis kremas maitina, drėkina ir saugo odą, atstato odos hidrolipidinę plėvelę. Veikia nuramindamas sudirginimą, suminkštindamas odą ir suteikdamas malonų komforto ir geros savijautos pojūtį. Tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems.
Indikacijos: sausos ir labai sausos jautrios odos priežiūrai. Ypač tinka gležnai vaikučių ir kūdikių odelei.
Naudojimas: tepkite kremą du kartus per dieną ant kruopščiai nuvalytos odos. Švelniai pamasažuokite, kol visiškai susigers.

 

 

Praturtinta prausimosi želė su Cold kremu /Cold Cream Ultra-rich cleansing gel

Bemuilė praturtinta prausimosi želė su Cold kremu nepaprastai švelniai nuvalo odą ir apsaugo ją nuo išorės dirgiklių. Jos riebi tekstūra suteikia malonų komforto pojūtį ir suformuoja švelnią ilgalaikę apsauginę plėvelę, padedančią atkurti odos minkštumą ir komfortą.
Indikacijos: pagerinta prausimosi želė su Cold kremu yra skirta kasdieniam sausos ir labai sausos jautrios odos (kūdikių, vaikų ir suaugusiųjų) valymui.
Naudojimas: idealiai tinka jautriai sausai veido ir kūno odai prausiantis po dušu, naujagimiams ir vaikams maudyti vonioje. Taip pat įprastinių valomųjų produktų netoleruojančiai odai.

 

Kūno losjonas su Cold kremu /Body Lotion with Cold cream

 

Ypač švelnus ir skystas kūno losjonas su Cold kremu pasižymi tradicinio Cold kremo (Cold Cream) apsauginėmis ir drėkinamosiomis sąvybėmis. Oda akimirksniu sudrėkinama, suminkštinama ir nuraminama. Atgauna elastingumo bei komforto pojūtį. Priemonė greitai susigeria.
Indikacijos: ideali kasdienė drėkinamoji priemonė, sausos ir labai sausos jautrios kūno odos priežiūrai.
Naudojimas: tepkite kasdien po maudymosi duše ar vonioje nusausintą kūno odą.

 

Lūpų balzamas su Cold kremu /Lip Balm with Cold cream

Šis lūpų balzamas atkuria, pamaitina, nuramina, suminkština ir ilgam apsaugo sutrūkinėjusias ir pažeistas lūpas nuo klimato ar vaistų sukeltos agresijos. Sudėtyje esantis sukralfatas greitai atnaujina audinius. Balzamas pasižymi itin greitai veikiančiomis atkuriamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis. Saugo nuo UV spindulių. Gydo cheilitą (lūpų gleivinės uždegimą). Švelnaus kvapo, ilgai laikosi, suteikia komforto.
Indikacijos: apsauginė atkuriamoji priemonė suskeldėjusioms ir pažeistoms lūpoms.
Naudojimas: galite dažnai tepti pažeistas lūpas. Pieštukas lūpoms su Cold kremu ypač ilgai veikia.

 

Rankų kremas su Cold kremu /Hand Cream with Cold cream

Cold kremo pagrindu sukurtas rankų kremas yra skirtas šiurkščioms, suskeldėjusioms ir pažeistoms rankoms. Jis sumažina fizinių, cheminių ir klimatinių veiksnių padarytą žalą. Sudėtyje esantis sukralfatas greitai atnaujina audinius. Kremas sumažina įtrūkimus, sudrėkina ir ilgam suteikia komfortą ir apsaugą rankoms.Ypač ilgai veikia, greitai susigeria į odą, rankos nebūna riebios. Neriebi plėvelė saugo odą nuo kenksmingo vandens poveikio. Rankų oda vėl švelni ir elastinga.
Indikacijos: apsauginė atkuriamoji priemonė šiurkščioms, sutrūkinėjusioms ir pažeistoms rankoms.
Naudojimas: pažeistos odos struktūrai pagerinti tepkite rankas kremu 4 savaites 4 kartus per dieną. Tolesnė priežiūra – 1 kartą per dieną.

 

SUDIRGUSIOS, PAŽEISTOS ODOS PRIEŽIŪRA

 

Cicalfate Antibakterinis atkuriamasis kremas /Cicalfate Antibacterial Repair Cream
Cicalfate kremas turi antibakterinių cinko ir vario druskų bei specifinės medžiagos sukralfato, kurios nuramina odą ir paskatina audinių atsinaujinimą. Kremas padeda užgydyti nešlapiuojančius naujagimių, vaikų ir suaugusiųjų odos pažeidimus bei apsaugoti nuo bakterijų.
Indikacijos: šis kremas skirtas nešlapiuojantiems sudirgusios, uždegiminės odos pažeidimams šalinti (naujagimiams, vaikams ir suaugusiesiems). Tinka naudoti po dermatologinių procedūrų.
Naudojimas: švelniais masažuojamaisiais judesiais tepkite 1 ar 2 kartus per dieną ant pažeistų vietų (prieš tai gerai nuvalę ir nusausinę odą). .

 

 

 

 

 

KŪNO PRIEŽIŪRA JAUTRIAI ODAI

Rutulinis reguliuojamasis dezodorantas /Regulating Deodorant Care
Rutulinis dezodorantas yra veiksmingas ir patikimas dėl naujoviško dezodoruojamojo komplekso, kurio pagrindas yra spherulites®. Šios medžiagos unikalumas yra tas, kad ji gali palaipsniui ir kontroliuojamai per visą dieną atpalaiduoti dezodoruojamąjį kompleksą. Sukurtas pagal odos fiziologiją (be aliuminio druskų), bealkoholis ir be konservantų dezodorantas uždengia odą švelniu „šydu\“, atgaivina ją ir apsaugo. Iki minimumo sumažina alerginių reakcijų riziką.
Indikacijos: reguliuojamasis dezodorantas, tinkantis visų tipų odai.
Naudojimas: tepkite ant švarios ir sausos odos, kad dezodoranto efektas būtų ilgalaikis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIRMIEJI SENĖJIMO POŽYMIAI, PIRMOSIOS RAUKŠLĖS, BLIŠKI ODA

Odos senėjimas yra fiziologinis procesas. Dėl žalingo aplinkos poveikio, streso ar netinkamos odos priežiūros šis procesas tampa greitesnis. Oda praranda savo stangrumą ir elastingumą, spindesį, atsiranda tamsių dėmelių … Taip prasideda priešlaikinis odos senėjimas.

Ystheal+ linija yra sudėtingų mokslinių tyrimų rezultatas. Šių priemonių sudėtyje yra išskirtinės patikrintos veikliosios medžiagos, stabdančios senėjimą. RETYNALDEHIDE C.T. skatina ląstelių regeneraciją ir suteikia odai švytėjimo.
PRE-TOCOPHERYLE yra stiprus antioksidantas, kuris atkuria odos audinius ir juos apsaugo. Tinka net pačiai jautriausiai odai.

 

ystheal

 

 

Senėjimą stabdantis kremas sausai odai /Ystheal+ Cream

Kremas naikina pirmuosius fiziologinio ir saulės sukelto odos senėjimo požymius ir neleidžia jiems atsirasti. Sudėtyje esantis dviejų išskirtinių patentuotų veikliųjų medžiagų (retinaldehidas, pretokoferilas) derinys suteikia ląstelėms energijos ir puikiai apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Oda susigrąžina švytėjimą ir jaunystę.
Indikacijos: priežiūros priemonė sausai ir labai sausai odai nuo pirmųjų senėjimo požymių (švytėjimo stoka, pirmosios smulkios raukšlelės ir raukšlės).
Naudojimas: vakare užtepkite nedidelį kremo kiekį ant kruopščiai nuvalyto veido ir kaklo. Puikus riebus kremas idealiai tinka sausai ir labai sausai odai, kuriai suteikia elastingumo ir komforto.

 

 

Senėjimą stabdanti emulsija normaliai, mišriai odai /Ystheal+ Emulsion

Kremas naikina pirmuosius fiziologinio ir saulės sukelto odos senėjimo požymius ir neleidžia jiems atsirasti. Sudėtyje esantis dviejų išskirtinių patentuotų veikliųjų medžiagų (retinaldehidas, pretokoferilas) derinys suteikia ląstelėms energijos ir puikiai apsaugo nuo laisvųjų radikalų. Oda susigrąžina švytėjimą ir jaunystę.
Indikacijos: priežiūros priemonė normaliai ir mišriai odai nuo pirmųjų senėjimo požymių (švytėjimo stoka, pirmosios smulkios raukšlelės ir raukšlės).
Naudojimas: vakare užtepkite nedidelį kremo kiekį ant kruopščiai nuvalyto veido ir kaklo. Lengva ir skysta emulsija idealiai tinka normaliai ir mišriai odai, ji tampa skaidri ir matinė.

 

 

Senėjimą stabdanti akių kontūro priemonė /Ystheal+ Eye Contour Care

Akių kontūro kremas naikina pirmuosius fiziologinio ir saulės sukelto odos senėjimo požymius ir neleidžia jiems atsirasti. Želė-kremo tekstūra, specialiai sukurta akių kontūrui, greitai susigeria ir padaro odą elastingą, minkštą ir neriebią, akių kontūro epidermis pasidaro lygesnis ir stangresnis, akys atgauna jaunystės skaistumą ir gyvumą.
Indikacijos: priežiūros priemonė akių kontūrui nuo pirmųjų senėjimo požymių
Naudojimas: vakare švelniai tapšnodami užtepkite priemonę ant nuvalytos odos nuo vidinių vokų kampučių link išorinių, ypač ant „žąsų kojelių\“.
! Saugokitės, kad nepatektų į akis.

 

 

SENĖJIMO POŽYMIAI , GILIOS RAUKŠLĖS, STANGRUMO STOKA

Nauja Eluage produktų linija atkuria odos tolygumą, sugrąžina odai elastingumą.
Pirmą kartą pasaulyje naudojami HRF, Eluage produktuose veikia kartu su retinaldehidu (RAL), kuris stiprina HRF veikimą. Eluage kremo veiksmingumas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Produktai išsiskiria savo nauja sudėtimi ir stulbinančiu efektu.
Kasdien oda tampa lygesnė ir stangresnė, sumažėja raukšlės.

 

Stangrinamasis, lyginamasis kremas /Eluage Cream

Šis kremas yra atkuriamoji veido priežiūros priemonė, kuri stangrina, lygina, tonizuoja ir maitina odą.
Diena po dienos modeliuojamas veido ovalas, švelninamos ir lyginamos raukšlės, maitinama ir gaivinama oda. Veido oda tampa pastebimai jaunesnė. Riebi kremo tekstūra suteikia odai nepaprasto komforto. Jo maitinamosios medžiagos aprūpina visais brandžiai odai reikalingais elementais. Užtepus nelieka riebios plėvelės. Kremas turi švelnų atspalvį (persikų) ir kvapą.
Indikacijos: Senėjimą stabdanti priemonė, kuri stangrina, lygina ir maitina brandžią odą.
Naudojimas: Tepkite vakare ant veido ir kaklo. Jei oda labai jautri, pradžioje kremą vartokite kas antrą dieną.

 

 

Stangrinamasis, lyginamasis akių kontūro kremas /Eluage Eye Contour Care

Akių kontūro kremo raukšles mažinančios veikliosios medžiagos pajaunina odą aplink akis. „Minkšti fokusuojamieji\“ milteliai padaro mažiau pastebimus paviršiaus nelygumus. Dekstrano sulfatas sumažina maišelius po akimis ir pagyvina žvilgsnį. Kremas minkština ir maitina gležną akių kontūro odą, kad ji neišsausėtų ir neatsirastų naujų raukšlių.
Indikacijos: Stangrinamoji, lyginamoji priemonė akių kontūrui nuo raukšlių, maišelių ir tamsių ratilų.
Naudojimas: vakare po valymo užtepkite akių kontūro kremą ant gležnos odos apie akis nuo vidinių kampučių link išorinių. Netepkite ant vokų. Kompaktiška tekstūra padeda įmasažuoti kremą tapšnojant ir geriau užpildyti gilias raukšles bei sumažinti maišelius po akimis.

 

 

VYRŲ ODOS PRIEŽIŪRA

Skutimas suardo odos hidrolipidinį sluoksnį, kuris saugo epidermį. Oda sausėja, gali parausti, ir tapti jautri. EAU THERMALE AVENE odos priežiūros priemonės, kurių pagrindas Avene Šiltojo Šaltinio Vanduo, puikiai drėkina, ramina nuolat dirginamą odą.

 

 

 

 

Raminamosios sudirginimą mažinančios skutimosi putos /Shaving Foam, Soothing, Anti-irritating

Specialus putų difuzorius (sklaidytuvas) padaro skutimosi putas riebias ir lengvas. Oda apsaugoma nuo skutimosi dirginimo, ašmenys slysta lengviau, skutantis nejaučiama jokio diskomforto. Skutimosi putos turi trigubą poveikį: ramina, valo ir drėkina. Sudėtyje esanti valomoji medžiaga triklosanas sumažina sukeliamų bakterijų riziką. Be alkoholio.
Indikacijos: putos yra skirtos jautriai odai, normalioms barzdoms skusti.
Naudojimas: gerai suplakite buteliuką ir užtepkite skutimosi putas ant drėgno veido. Nusiskutę ant gerai nuplautos ir sausos odos užsitepkite priemonę po skutimosi.

 

 

Raminamoji sudirginimą mažinanti skutimosi želė /Shaving Gel, Soothing, Anti-irritating

Storos, riebios ir padengiančios putos apsaugo odą: skustuvo ašmenys slysta lengviau ir švelniai, todėl sumažėja diskomfortas. Ši skutimosi želė specialiai sukūrta jautriai, į išbėrimus linkusiai odai. Ji pasižymi trejopu poveikiu: ramina, valo ir drėkina odą. Sudėtyje esanti valomoji medžiaga triklosanas sumažina sukeliamų bakterijų riziką. Be alkoholio.
Indikacijos: skutimosi želė yra skirta jautriai, į išbėrimus linkusiai odai, visų tipų barzdoms skusti.
Naudojimas: užtepkite nedaug želė ant drėgno veido, pamasažuokite, kad susidarytų putos. Nusiskutę ant gerai nuplautos ir sausos odos užsitepkite priemonę po skutimosi.

 

Balzamas po skutimosi /After-shave Balm

Labai gerai slopinantis skustuvo sukeltą deginimą balzamas akimirksniu nuramina sudirginimą, apsaugo nuo bakterijų rizikos ir atkuria skustuvo ašmenų pažeistus odos audinius. Vertingas riebus balzamas ant odos suformuoja apsauginę minkštinamąją plėvelę. Be alkoholio.
Indikacijos: balzamas naudojamas po skutimosi, ypač rekomenduojamas jautriai į sausumą linkusiai odai.
Naudojimas: tepkite balzamą iš karto po skutimosi ant gerai nuplauto ir nusausinto veido ir kaklo.

 

Fluidas po skutimosi /After-shave Fluid

Fluidas po skutimosi su veiksmingomis skustuvo deginimą malšinančiomis savybėmis akimirksniu nuramina sudirgintą odą, apsaugo nuo bakterijų rizikos ir atkuria skustuvo ašmenų pažeistus audinius. Praturtintas riebalus reguliuojančia veikliąja medžiaga, mažinančia blizgesį. Lengva tekstūra idealiai tinka normaliai ir mišriai odai. Be alkoholio.
Indikacijos: fluidas naudojamas po skutimosi, ypač rekomenduojamas normaliai ir mišriai jautriai odai.
Naudojimas: tepkite fluidą iš karto po skutimosi ant švarios ir sausos veido ir kaklo odos..

 

 

Šio prekės ženklo produktų galite įsigyti SUGIHARA klinikos kosmetikos parduotuvėje.

How to enable JavaScript in your browser