fbpx

Parazitų (virusų, bakterijų, grybelių, kirmėlių) naikinimas elektroninio rezonanso metodu ("Zapper")

Parazitų (virusų, bakterijų, grybelių, kirmėlių) naikinimas elektroninio rezonanso metodu (zaperiu)Daugelis mūsų žino apie tarakonų, uodų ir kitų nepageidaujamų gyvių naikinimą elektroninio rezonanso prietaisais. Tačiau mažai kas žino, kad panašiu būdu galima sunaikinti parazitus žmogaus kūne, ir kad šis būdas yra visiškai saugus.

 

Visame pasaulyje savo organizmo parazitus naikinančiu elektroniniu prietaisu („Zapper“ aparatu) ir vaistažolių receptais išgarsėjusi Dr. Hulda R. Clark teigė – “kad ir koks ilgas būtų žmogaus ligos simptomų sąrašas – nuo chroniško nuovargio ir nevaisingumo iki psichikos sutrikimų – esu visiškai įsitikinusi,kad pagrindinės priežastys yra dvi: teršalai ir parazitai.”

 

 

Ką galima vadinti parazitais?

Visa, kas gyvena ant žmogaus kūno ar jo viduje tam, kad mistų juo, yra parazitai. Parazitai sukelia daugybę ligų, išsekina imuninę sistemą ir nuodija organizmą.

 

 

Kokiu būdu ir metodu naikinami parazitai?

Siūlomas parazitų naikinimo metodas yra pagrįstas Dr. Hulda Regehr Clark tyrimais, kad kiekvienas gyvas organizmas virpa savuoju virpesių dažniu bei jos atrastu patogenų naikinimo elektra būdu. Parazitai naikinami teigiamų bangų dažnio generatoriumi („Zapper“ aparatu). Mūsų klinikoje naudojamas generatorius yra certifikuotas pagal ES medicinos prietaisų reikalavimus.

 

 

Kiek užtrunka parazitų naikinimo procedūra?

Procedūra trunka apie 1 valandą.

 

 

Kaip vyksta parazitų naikinimo procedūra?

Prieš atliekant procedūrą būtina gydytojo konsultacija (20 min.), kurios metu nustatoma, ar nėra kontraindikacijų procedūrai ir rekomenduojamas procedūrų skaičius.

Parazitų naikinimo procedūra („Zapper“ aparatu) vyksta trimis etapais. Po pirmojo 7 min. poveikio bakterijos ir virusai pasklinda iš gaištančių parazitų kūnų, todėl po 20 – 30 min. pertraukos vykdomas antras 7 min. poveikio  etapas, po kurio iš žūstančių bakterijų gali pasklisti nauja gyvybingų virusų masė, kuriuos sunaikina trečias poveikio etapas. Elektra turi savybę tekėti objektų paviršiumi ir negali giliai įsiskverbti į akių obuolių, sėklidžių ar žarnų turinį. Todėl, esant reikalui, rekomenduojama pakartoti procedūrą, kad būtų galima pašalinti likusius parazitus.

 

Naikinant parazitus elektroninio rezonanso metodu:

 • virusai ir bakterijos žūva per 3 minutes,
 • tam tikros plokščiųjų kirmėlių stadijos, siurbikės, apvaliosios kirmėlės – per 5 minutes,
 • erkės ir kiti parazitai – per 7 minutes.

 

 

Kiek procedūrų rekomenduojama atlikti?

Prieš atliekant procedūrą būtina gydytojo konsultacija (20 min.), kurios metu nustatoma, ar nėra kontraindikacijų procedūrai ir nurodomas rekomenduojamas procedūrų skaičius.

 

 

Parazitų (virusų, bakterijų, grybelių, kirmėlių) naikinimas elektroninio rezonanso metodu (zaperiu)Ar tai saugi procedūra?

Siūlomas parazitų  naikinimas elektroninio rezonanso metodu neturi jokio žalingo poveikio žmogui ir yra visiškai saugus, tinkamas naudoti tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jo negalima naudoti, jeigu asmuo turi elektroninius implantus, tokius kaip širdies stimuliatorius. Taip pat nerekomenduojamas nėščioms moterims, asmenims turintiems širdies aritmiją, sergantiems epilepsija ar kita traukulius sukeliančia liga, kadangi šių kategorijų pacientai nėra tyrinėti. Elektrodų aplikacijos vietose oda neturi būti pažeista.

 

Ar procedūra skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga, paprastai po jos iškart galima grįžti prie kasdieninių darbų.

 

 

Ko galima tikėtis po procedūros?

Po procedūros elektrodų aplikacijos vietose galimas odos paraudimas, kadangi tose vietose sustiprėja kraujo cirkuliacija. Retais atvejais galimos alerginės reakcijos į elektrodus. Jeigu raudonis nepraeina, atsiranda niežulys ar skausmas, būtina pasitarti su gydytoju. Organizme sunaikinus didelį parazitų kiekį galimas nuovargis, todėl jaučiantiems nuovargį rekomenduojama pailsėti.

 

 

Papildoma informacija

Norintiems plačiau susipažinti su Dr. Huldos R. Clark tyrimais ir jos siūlomais parazitų naikinimo metodais siūlome perskaityti jos knygą “Kaip išsigydyti visas ligas”.

 

Interviu su gydytoja, akupunktūros specialiste G. Paliokiene žiūrėkite vaizdo įraše:

 

 • Danutė

  Noriu labai padėkoti gydytojai Gražinai! Jau po poros Zaperio procedūrų sumažėjo pilvo pūtimas, sumažėjo ant veido buvęs raudonis, atsirado daugiau jėgų, dingo kamavęs nuovargis ir pagerėjo bendra savijauta. Tikrai rekomenduoju visiems išbandyti šias procedūras! Jos visiškai neskausmingos, tik šiek tiek labiau troškina po jų.

 • Marcino mama

  Vedžiau savo keturiolikmetį sūnų į elektroninio rezonanso procedūras, nes girdėjau, kad jos gali padėti astmatikams, kaip mano sūnus. Pastebėjom, kad pagerėjo apetitas, sūnus geriau jaučiasi, dingo angina, kuri prieš procedūrą buvo besiformuojanti. Labai džiaugiamės matydami, kad sumažėjo kosulys. Taip pat pastebėjom, kad jo paaugliška, dažnai paraudusi veido oda pradėjo valytis ir gražėti.
  Ir aš, ir mano sūnus esame labai dėkingi gydytojai Paliokienei!

 • Beatričė, 30 metų

  Kreipiausi pas gydytoją Paliokienę dėl herpes viruso sukeltos tarpšonkaulinės neuralgijos. Skausmai tęsėsi daugiau nei pusmetį, negalėjau miegoti, vargino 37 laipsnių temperatūra, nuolatinis nuovargis. Gydžiausi poliklinikoje, lankiau fizioterapijos, kineziterapijos procedūras, vartojau vaistus, skausmas nemažėjo. Į gydytoją G. Paliokienę kreipiausi, nes teko anksčiau akupunktūra pas ją gydytis varginusius nugaros skausmus. Po šio gydymo jaučiausi puikiai, skausmas atlėgo. Gydytoja šįkart pasiūlė gydytis Zaperiu. Lankiau 5 procedūras. Po pirmųjų savijauta buvo nelabai gera, naktį purtydavo šaltis, kūną bėrė mažomis pūslelėmis. Po 4 procedūrų nukrito varginusi 37 laipsnių temperatūra, savijauta labai pagerėjo.
  Šiuo metu jaučiuosi gerai ir labai dėkoju gydytojai už nuoširdumą ir rūpestį viso gydymo metu.

 • Audrius

  Sugiharos klinikoje išbandžiau zaperio procedūrą. Ši procedūra sudomino, nes jos metu naikinami įvairūs parazitai, kirmėlės, bakterijos ir virusai, o mane vargino kosulys bei nuolatiniai raumenų ir sausgyslių skausmai. Zaperio procedūras atlikau 5 kartus.
  Jau po pirmosios procedūros pasijutau geriau, sumažėjo kosulys, kamavę skausmai ir liežuvio apnašos. Po kiekvienos procedūros rezultatai buvo vis geresni.
  Esu labai patenkintas šiomis procedūromis, nes ne tik atsikračiau anksčiau varginusių simptomų, bet ir pagerėjo bendra organizmo būklė ir savijauta.

How to enable JavaScript in your browser